«Я вже не в тому віці для протезування ..» – а ось і ні!

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
«я вже не в тому віці для протезування ..» – а ось і ні
Зміст
  1. Чи враховувати загальний стан літньої людини при протезуванні?
  2. Що, якщо пацієнту необхідно лікування каналів і установка коронки?
  3. Лікування пацієнтів з хворобою Альцгеймера або деменцією
  4. Коронки на крихкі зуби

Протезування і імплантація зубів творять чудеса. В будь-якому віці.

Якщо сьогодні в клініку прийде пацієнт після 70-ти і скаже: «Хочу поставити собі металокерамічні коронки!», вік ніколи не буде перешкодою в його вирішенні. Що ж насправді важливо при встановленні коронки?

Чи враховувати загальний стан літньої людини при протезуванні?

Деякі пацієнти після 70-ти вимагають постійного медичного контролю в домашніх умовах, деяким потрібні особливі запобіжні заходи, а деякі повинні знаходитися тривалий час в медичних установах.

Якщо у пацієнта діагностовано хвороби в стані загострення, які можуть дати ускладнення в процесі стоматологічного лікування, то протезування та імплантація також повинні бути відкладені до кращих часів.

Що, якщо пацієнту необхідно лікування каналів і установка коронки?

Дані процедури вимагають багаторазового відвідування стоматологічної клініки (мінімум 2 рази при правильному перебігу процесу). На жаль, універсальної відповіді немає – потрібно повністю покладатися на стан пацієнта і розраховувати всі можливі ризики. Можливо, знадобиться роздрібнити прийоми на більшу кількість етапів.

Лікування пацієнтів з хворобою Альцгеймера або деменцією

Ні в якому разі стоматолог не повинен відмовлятися від таких пацієнтів тільки через їх ментальні захворювання. Відмова від стоматологічного лікування відбувається тільки в тому випадку, якщо процес або результати лікування можуть негативно вплинути на стан пацієнта. Якщо ж коронка допоможе при жуванні та вимові, тоді стоматолог повинен знайти способи допомогти такому пацієнту.

Дуже допомагає присутність довірених осіб на прийомі – дітей, дорослих онуків або просто улюбленої доглядальниці, адже часто такі пацієнти не можуть приймати усвідомлені рішення самостійно. Також стоматолог вивчає історію хвороби пацієнта, запросивши дані у його сімейного лікаря – так стоматологічне лікування може бути найбільш ефективним і безпечним.

Коронки на крихкі зуби

Коронки можуть бути встановлені пацієнтам і після 80-ти. Зуби в такому віці стають більш крихкими і не всі з них підлягають протезуванню. Пацієнти з такими зубами повинні відвідувати стоматолога кожні пів року для перевірки стану своїх натуральних і штучних зубів.

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Коментарі закриті.

Супутні послуги