Вініри або композитна реставрація зубів?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
вініри або композитна реставрація зубів
Зміст
  1. Вініри
  2. Композитна реставрація

Естетична стоматологія сьогодні пропонує масу опцій для красивої реставрації посмішки – вініри, люмініри, вкладки, накладки. Всі ці конструкції виглядають на зубах природньо і вибір залишається за перевагами і ціновим діапазоном. Що б Ви вибрали: композитну реставрацію або вініри?

Вініри

Пацієнти, які обирають вініри, дуже задоволені своїм вибором – ніхто не може відрізнити їх реальні зуби від штучних, вінірові накладки зовсім не відчуваються на зубах і не вимагають особливого догляду.
Першим недоліком вінірів є їх ціна: один вінір може обійтися пацієнтові, як кілька зубів з композитною реставрацією. Іншим їх недоліком є ​​нехай і мінімальне, але обточування зубів.

Однак переваги вінірів, такі як довговічність, міцність, найвищі естетичні характеристики говорять самі за себе.

Композитна реставрація

Слід відразу зазначити, що розрив в ціні між вінірами і композитною реставрацією очевидний: вініри при високій вартості забезпечують довговічність і естетичність конструкції мінімум на 10 років, в той час, як композитні матеріали можуть потерпіти тріщини і відколи. Такий момент зобов’язує пацієнтів до полірування реставрацій 1 раз на пів року, не кажучи вже про ідеальну індивідуальну гігієну, що включає зубну нитку.

Іншим недоліком композитних виробів є повільне утворення пористості на їх поверхні, особливо, якщо пацієнти не дотримуються щоденної рутини чистки зубів. Це зумовлює появу карієсу або запалення ясен.

Крім естетичної функції композитні матеріали, також, як і вініри, можуть бути використані при незначних викривленнях. Якщо справа стосується мінімальної скупченості зубів, то питання можна вирішити за допомогою встановлених композитних реставрацій або вінірів. Це виглядає досить естетично і виконує свою функцію на встановлений період часу.

Попросіть свого стоматолога продемонструвати його роботи з вінірами і композитними реставраціями – це допоможе порівняти дані види і вибрати те, що найкраще походить зубного ряду як естетично, так і функціонально.

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 5 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Коментарі закриті.

Супутні послуги