Відповідаємо на найпоширеніші питання про елайнери Invisalign

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
відповідаємо на найпоширеніші питання про елайнери invisalign
Зміст
  1. Для яких ортодонтичних проблем створено Invisalign?
  2. Як довго триває період лікування і чи можна його якось прискорити?
  3. Чи є обмеження за віком при установці Invisalign?
  4. Чому Invisalign дорожче, ніж брекети?

Що для Вас важливіше – ідеальна посмішка або здоров’я зубів і ясен? Звичайно ж, хотілося б обидва варіанти відразу. Стоматологи радять звертати увагу більше на здоров’я зубів, оскільки це більш цінний ресурс для вкладення, ніж ідеальна краса. До того ж, можна зробити посмішку просто натурально красивою, не обов’язково докладати супер-зусилля для перетворення в зірку обкладинки.

Наприклад, коли Ви відчуваєте біль в щелепі з ранку або при жуванні, маєте проблеми з чищенням зубів через їх скупченості або важко вимовляти певні звуки і фрази, це більш трагічно, ніж просто діастема або кілька нерівно розташованих зуба.

Іншою стороною медалі є також оманлива натуральність посмішки – передні зуби можуть виглядати рівно, але задні можуть почати процес викривлення. У майбутньому подібна ситуація може призвести до вищеперелічених відчуттів і дискомфорту. І в першій, і в другій ситуації спершу необхідно ортодонтичне лікування і вже потім – естетична реставрація посмішки.

Щоб отримати ефективне і естетично привабливе вирівнювання зубів, були створені елайнери Invisalign. Це самий непримітний варіант лікування в порівнянні з традиційними брекетами. Ми відповіли на 4 найпопулярніші питання щодо установки цих ортодонтичних конструкцій.

Для яких ортодонтичних проблем створено Invisalign?

Invisalign добре підходить для невеликих викривлень зубів – наприклад, неправильно розташованих окремих зубів, а також лікування нескладних аномалій прикусу. Складні патології прикусу зазвичай лікуються традиційними брекетами (металеві, керамічні, сапфірові, лінгвальні).

Як довго триває період лікування і чи можна його якось прискорити?

Середня тривалість носіння Invisalign становить від 6 місяців до двох років. На цей термін впливає вік, частота корекції конструкції, захворювання ротової порожнини, дотримання рекомендацій ортодонта. Важливою деталлю в терміні носіння є також своєчасне проходження оглядів у лікаря для контролю лікування. Також для деяких пацієнтів доступна технологія прискорення руху зубів AcceleDent, але така можливість підходить не всім.

Чи є обмеження за віком при установці Invisalign?

Ні. Invisalign можуть встановлюватися в будь-якому віці. Дорослі пацієнти надають перевагу їм, тому що вони прозорі і практично непомітні, в той час як підлітки можуть носити звичайні брекети. Тим не менш, це не говорить про те, що Invisalign не можуть бути встановлені і підліткам.

Чому Invisalign дорожче, ніж брекети?

Традиційні брекети складаються з регульованих деталей і є найчастіше стандартними. Це означає, що всі моделі – універсальні і стають індивідуальними після регулювання. Invisalign виготовляється на замовлення в лабораторії, причому кожна з кап виготовляється індивідуально, тому це коштує дорожче. Вартість також виправдовує високоякісний матеріал Invisalign.

У стоматологічній практиці також відомі випадки самостійного виготовлення кап. Особливо такі копії поширені в Інтернеті. Наша порада: спокуса заплатити менше велика, але здоров’я варто завжди дорожче – витратьте N-у суму на вирівнювання зубів в перевіреній стоматології, щоб бути впевненими в результаті.

Бишук Богдан Михайлович
Бишук Богдан Михайлович

Медичний директор SKYCLINIC. Спеціаліст з медичного менеджменту. Практикуючий лікар-стоматолог, ортодонт з 15-ти річним стажем. Веде консультативний прийом пацієнтів з клінічними ситуаціями високого ступеня складності. Регулярний учасник профільних форумів і конгресів. В практиці робить основний акцент на комплексний підхід у вирішенні складних клінічних ситуацій і турботу про пацієнта, що гарантує отримання ідеального результату. Богдан Михайлович є ментором для Команди SKYCLINIC. Під його керівництвом проходила своє становлення ортодонт Анна Сергіївна.

Коментарі закриті.

Супутні послуги