Відбілювання зубів Zoom: процедура та переваги

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
відбілювання зубів zoom: процедура та переваги
Зміст
  1. Відбілювання Zoom: чому це так популярно і як це працює?

Сезон зубних відбілювання в клініках починає рости в весняний період: весілля, барбекю, пляжні вечірки, випускні. Професійне відбілювання зубів є одним з найбільш доступних способів перетворити посмішку в мрію з обкладинки журналу. Одним з найбільш популярних його видів є Zoom.

Відбілювання Zoom: чому це так популярно і як це працює?

Підготовка до процесу відбілювання

Відбілювання зубів Zoom зазвичай проходить в стоматологічній клініці, але є і домашні процедури відбілювання за допомогою спеціальної капи, виготовленої по відбитку зубів. Відбілюючі агенти в каппах менш активні і необхідно більше часу, щоб відбілити зуби до бажаного відтінку.

Професійне відбілювання в клініці займає близько години-півтори, включаючи діагностику ротової порожнини. Якщо Ви вперше робите це в стоматології, Вас також попросять заповнити діагностичний бланк, що включає питання про хвороби, алергії і останні візити до стоматолога.

Потім зуби, ясна, слизові і коронки будуть ретельно вивчені терапевтом. Якщо давно не проводилась професійна чистка зубів, стоматолог порадить очистити всі зуби і ясна, тому що це істотно заощадить час і кількість візитів для відбілювання (професійна чистка включає видалення твердих зубних відкладень і пігментованого нальоту, що вже покращує відтінок на 1-2 тони). Після чищення зубів терапевт відзначить собі вийшов відтінок зубів, щоб правильно розрахувати стратегію відбілювання.

Відбілювання зубів

Перед початком відбілювання ясна і губи захищаються гумовим роторозширювачем. Для 100%-ного захисту ясен використовується рідкий кофердам – ​​матеріал, який наноситься на ясна для ізоляції їх від відбілюючої речовини. Також для захисту очей використовуються спеціальні окуляри.

Далі відбілюючий гель наноситься на передні зуби і туди направляється лазерний промінь на 15 хвилин. Зазвичай повна процедура відбілювання вимагає 4-х сеансів по 15 хвилин, але все залежить від різниці між наявним і бажаним відтінком. Весь цей час терапевт знаходиться поруч з пацієнтом.

Повторне відбілювання зубів

Зазвичай наступний сеанс відбілювання проходить через тиждень. Стоматолог оцінює відтінок і стан емалі – від цих чинників залежить, чи знадобляться наступні етапи відбілювання.

Коли сеанс відбілювання буде закінчений, стоматолог-терапевт дасть пацієнтові дзеркало, щоб той міг оцінити результати процедури. Якщо пацієнт захоче зробити посмішку білішою і додаткова процедура не вплине негативно на його емаль, тоді терапевт проведе додаткову процедуру або призначить її на наступний раз.

Після відбілювання пацієнт отримає список продуктів і напоїв, заборонених до споживання принаймні в перший тиждень після Zoom. Зазвичай це відмова від кольорового, кислого, занадто гарячого або холодного.

Запитайте свого стоматолога про можливості відбілювання своїх зубів – існує маса опцій, які підходять будь-якому пацієнтові!

Гриценко Лінда Ігорівна
Гриценко Лінда Ігорівна

Лікар – стоматолог-терапевт, ортодонт. Ось вже понад 4-х років Лінда Ігорівна справляється з найскладнішими клінічними ситуаціями при лікуванні карієсу та його ускладнень. Також успішно веде ортодонтичний прийом. Займається вирівнюванням зубів як у дорослих, так і виправленням прикусу у дітей.

Коментарі закриті.

Супутні послуги