Вчимося правильно чистити зуби

вчимося правильно чистити зуби
Зміст
  1. Коли чистити зуби?
  2. Як чистити зуби?

Техніка чищення зубів сягає корінням ще в дитинство. Деякі переконання і звички змінилися з часом, дещо залишилося незмінним. Давайте перевіримо, наскільки Ваша техніка чищення зубів збігається з правильною технікою.

Коли чистити зуби?

Всі пацієнти стоматологічних клінік поділяються на два табори: одні чистять зуби до сніданку, а інші – після.

  • Аргументи ДО. Під час сну бактерії накопичуються на стінках зубів, щік і на язику. Їх присутність також гарантує неприємний запах з рота. Щоб ці бактерії, а також їх продукти життєдіяльності не потрапили в шлунок, можна почистити зуби перед сніданком.
  • Аргументи ПІСЛЯ. Після сніданку на зубах залишаються залишки їжі – новий продукт для бактерій. Почистивши зуби після сніданку, Ви рятуєтеся і від нальоту від сніданку, і від нічного нальоту.

Як чистити зуби?

как правильно чистить зубы

 

Універсальний спосіб чистки зубів мануальною щіткою

  1. Починайте очищення щіткою під кутом 45°. На верхніх зубах рухайтеся зверху-вниз і зробіть 10 таких ходів.
  2. Повторюйте процедуру і для інших верхніх зубів.
  3. Нижні зуби спереду і зсередини чистіть знизу-вгору.
  4. Жувальні зуби чистіть рухами вперед-назад.
  5. Подальший масаж ясен. Рухайтеся круговими рухами, перпендикулярно до зубів верхньої і нижньої щелепи, тримаючи зуби і губи зімкнутими.
  6. Чистіть жувальні зуби і внутрішню сторону передніх зубів спершу на верхній, а потім на нижній щелепі, але вже з відкритим ротом.

Ретельне чищення зубів повинна триває не менше 2-3-х хвилин. Ідеальним завершенням гігієни вважається також додаткове очищення язика і міжзубних проміжків флосом і йоржиками.

Супутні послуги