Труднощі імплантації або протезування нижнього центрального різця

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
труднощі імплантації або протезування нижнього центрального різця
Зміст
  1. Складнощі імплантації та протезування нижнього центрального різця
  2. Варіанти розміщення імплантів і протезів в передній ділянці нижнього зубного ряду

Імплантація та протезування зубів у світлі сучасних технологій виглядають досить прогнозованими і відносно не складними процедурами. Це частково правда. Однак існують деякі складності з імплантацією і протезуванням нижнього центрального різця, про що ми і поговоримо.

Складнощі імплантації та протезування нижнього центрального різця

Всі види імплантатів і коронок розробляються за певними шаблонами. Звичайно ж, при виготовленні індивідуальних коронок або протезів враховуються параметри, змодельовані стоматологом в процесі зняття відбитків, однак, навіть на цьому етапі деякі технічні похибки можуть мати місце.

В першу чергу, при виборі імплантату важливий діаметр його шийки, оскільки нижні передні зуби іноді можуть бути дуже маленькими в діаметрі, а встановлені при таких умовах конструкції можуть привести до ослаблення структури сусідніх зубів і навіть руйнування коренів.

Наступною проблемою стає положення і форма сусідніх натуральних зубів. Якщо ж передні зуби досить широкі, тоді проводиться професійна чистка зубів, а на зуб, обраний для протезування встановлюється тимчасова коронка. На весь період носіння тимчасової коронки пацієнтові даються рекомендації для підтримки зони протезування в чистоті: ефективна індивідуальна гігієна, полоскання, більш здоровий і м’який раціон.

Варіанти розміщення імплантів і протезів в передній ділянці нижнього зубного ряду

Коли коронка для переднього різця готова, важливо встановити її під рівнем ясен, щоб уникнути вторинного карієсу. Це особливо важливо для передніх зубів, оскільки вони більш скупчені і більше піддаються накопиченню нальоту.

Ризик пошкодження сусідніх зубів через мініатюрні форми переднього різця все ще залишається. Найкращим матеріалом для передніх зубів є цирконій і кераміка, оскільки вони найбільш схожі на натуральні зуби за своїми характеристиками.

Весь процес встановлення імплантату і корекції може зайняти до декількох місяців. Чим старше пацієнт, тим більше часу це може зайняти, оскільки процеси приживлення безпосередньо залежать від стану здоров’я пацієнта.

Особа Нестор Богданович
Особа Нестор Богданович

Лікар – стоматолог-хірург, імплантолог. За більш ніж 4 роки безперервної практики в імплантації вдячні пацієнти глибоко поважають свого лікаря.
Нестор Богданович регулярно відвідує профільні конгреси і вносить все нові та нові методики в свою повсякденну практику, що дозволяє йому досягати прекрасних клінічних результатів.

Коментарі закриті.

Супутні послуги