Традиційний імплант або імплант за один день?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
традиційний імплант або імплант за один день
Зміст
  1. Традиційний імплант
  2. Імплант за один день

Надумали встановлювати імпланти? Це – гарне рішення, з огляду на їх ефективність, естетичність і довговічність. Залишається питання вибору імплантату: традиційний або імплантат за один день. Давайте розберемося, яка між ними різниця.

Традиційний імплант

Традиційний імплантат розміщується в щелепній кістці верхньої або нижньої щелепи. Для його встановлення необхідна певна кількість кісткової тканини, і якщо її не вистачає, то пацієнту потрібно пройти етап кісткової пластики до того, як імплантати будуть встановлені в щелепу. Загоєння після кісткової пластики відбувається протягом 3-х місяців і тільки після цього етапу можна починати безпосередньо імплантацію.

Коли кістка готова, імплантолог проробляє отвір для імпланту – титановому штифту, який послужить «коренем» імплантату. Загоєння і зрощення кістки з титановим штифтом називається остеоінтеграцією. Даний процес також, як і кісткова пластика, триває від 3-х до 6-ти місяців загоєння.

Коли кістка зростеться з імплантом, пацієнту встановлюється абатмент, який служить основою для встановлення одиничної коронки або моста. Дані опції обговорюються ще до початку імплантації, тому що на виготовлення самого імплантату або протеза теж потрібен час або додаткове виготовлення індивідуальних абатментів.

Імплант за один день

Імплантат за один день за процедурою аналогічний традиційній техніці імплантації з єдиною різницею в тому, що абатмент встановлюється в день самої імплантації. При можливості, в одне відвідування фіксується тимчасова коронка. Таким чином, поки буде готова нова постійна коронка і імплант приживається, пацієнт не буде відчувати естетичного дискомфорту, як це може бути з традиційною технікою.

Важливим моментом в ефективності обох процедур є відсутність протипоказань для встановлення імплантатів. Сюди відносяться різні захворювання, харчові та шкідливі звички, алергічні реакції. При установці імплантату за один день імплантолог повинен бути впевненим в тому, що загоєння пройде швидко і жувальне навантаження на коронку не погіршить стан щелепної кістки в процесі приживлення.

Таку впевненість надає якісна цифрова діагностика і постійний контроль фахівця за процесом остеоінтеграції. Зв’яжіться зі стоматологом, щоб дізнатися більше про можливі варіанти імплантації для Ваших зубів.

Особа Нестор Богданович
Особа Нестор Богданович

Лікар – стоматолог-хірург, імплантолог. За більш ніж 4 роки безперервної практики в імплантації вдячні пацієнти глибоко поважають свого лікаря.
Нестор Богданович регулярно відвідує профільні конгреси і вносить все нові та нові методики в свою повсякденну практику, що дозволяє йому досягати прекрасних клінічних результатів.

Коментарі закриті.

Супутні послуги