Страхові плани в стоматології: види і переваги

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
страхові плани в стоматології: види і переваги
Зміст
  1. Соціальні категорії пацієнтів
  2. Екстрене лікування
  3. Страхові плани з фінансовими обмеженнями
  4. Планування лікування - це вигідно

Чи існує універсальний план лікування для всіх пацієнтів? Зазвичай – немає, але є деякі передумови для створення такого плану і їх диктують умови стоматологічної страховки. Як вони визначаються? Читайте далі.

Соціальні категорії пацієнтів

Деякий відсоток пацієнтів в стоматологічних клініках становлять іммігранти, пацієнти з малозабезпечених сімей, вагітні жінки, хворі літнього віку. Таким пацієнтам потрібен інший стандарт догляду і більше часу на обслуговування та консультацію.

Екстрене лікування

Екстрене лікування передбачає лікування зубів, ясен і всієї ротової порожнини. Сюди відносяться хірургія, ендодонтія і пломбування зубів. Всі перераховані вище процедури повинні проводитися в разі травми, захворювання або ризику здоров’ю порожнини рота. Фінансовий план страховки на подібні випадки може бути розтягнутий у часі, але це залежить від зайнятості клініки і виду страховки.

Страхові плани з фінансовими обмеженнями

Пацієнтам, які приходять до стоматолога зі стоматологічними проблемами, повинно бути надано лікування, незалежно від їх страхувального плану. У страхувальний план таких пацієнтів входить видалення зубів, професійна чистка зубів, лікування карієсу, лікування зубних каналів і виготовлення доступних або тимчасових зубних протезів.

Це є основою страховок з фінансовими обмеженнями. Пізніше в них може бути включено обслуговування 2-го рівня: ортодонтія, кісткова пластика, пародонтологія. Сюди входять також всі необхідні види реставрації та корекції використовуваних конструкцій.

Що стосується пломбування в обмежених фінансових планах, то тут виходом є встановлення тимчасових пломб хорошої якості до моменту зміни плану або оплати пацієнтом коронки зі своїх особистих коштів. Те ж саме стосується і невеликих ортодонтичних виправлень, які можна вирішити за допомогою композитних реставрацій, однак, такі реставрації підходять тільки для тимчасової корекції і в майбутньому ніяк не вплинуть на рішення ортодонтической проблеми.

Планування лікування – це вигідно

Якісне стоматологічне лікування – це дороге задоволення і не кожен пацієнт може дозволити собі повну вартість лікування, будь це протезування, імплантація або ортодонтія. В такому випадку, страхувальне планування є хорошим способом економії і підготовки до витратного лікування.

СКАЙКЛІНІК також пропонує своїм пацієнтам скористатися кредитними сервісами ПриватБанк: «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка». Це є найкращим способом розподілу фінансів з подальшим вирішенням стоматологічних проблем у пацієнтів всіх вікових категорій.

Бишук Богдан Михайлович
Бишук Богдан Михайлович

Медичний директор SKYCLINIC. Спеціаліст з медичного менеджменту. Практикуючий лікар-стоматолог, ортодонт з 15-ти річним стажем. Веде консультативний прийом пацієнтів з клінічними ситуаціями високого ступеня складності. Регулярний учасник профільних форумів і конгресів. В практиці робить основний акцент на комплексний підхід у вирішенні складних клінічних ситуацій і турботу про пацієнта, що гарантує отримання ідеального результату. Богдан Михайлович є ментором для Команди SKYCLINIC. Під його керівництвом проходила своє становлення ортодонт Анна Сергіївна.

Коментарі закриті.

Супутні послуги