Стоматологічні бінокуляри для більш якісного лікування зубів і ясен

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
стоматологічні бінокуляри для більш якісного лікування зубів і ясен
Зміст
  1. Стоматологічні бінокуляри - для чого вони потрібні?
  2. Яким бінокулярам віддають перевагу стоматологи?

Чи використовує Ваш стоматолог стоматологічні бінокуляри або він покладається суто на свій зір? Не те, що покладатися на свій зір – це погано; питання в перспективі лікування і його ефективності.

Стоматологічні бінокуляри – для чого вони потрібні?

Стоматологу часто доводиться працювати з дуже мініатюрними ділянками – зубні канали, очищення ясен і їх кишень від нальоту, імплантація, реставрація зуба, лазерна хірургія. Якщо клініка не має стоматологічного мікроскопу, проводити такі операції, покладаючись тільки на власний зір і стоматологічне дзеркало дуже складно. Для цього і необхідні стоматологічні бінокуляри.

Найпопулярнішим видом таких бінокуляр в стоматології вважається Oroscoptic Prismatic loupes 4.3. Крім своєї ультраточності, такі бінокуляри також оснащені яскравим світлом, що забезпечує кращу доступність робочої ділянки, особливо, якщо вона знаходиться так глибоко, що стоматолог повинен закривати собою світло робочої лампи.

Яким бінокулярам віддають перевагу стоматологи?

Це хороше питання, і відповідь залежить від того, на скільки стоматологу важлива якість його роботи в довгостроковій перспективі. Молоді фахівці, які щойно почали розвивати свою практику, купують бінокуляри середнього збільшення. Коли мова йде про косметичну стоматологію та композитні реставрації, що становить 70% щоденних маніпуляцій стоматолога, сфокусовані очі лікаря дійсно мають значення.

Іншим моментом залишається питання стилю: призмової бінокуляри виглядають не зовсім привабливо і не кожен стоматолог, який дбає про свій зовнішній вигляд захоче їх надягати. Тому багато лікарів обирають галілові бінокуляри з 2,5-рівневим збільшенням, які виглядають більш компактно і стильно. У підсумку, напрацювавши практику і пацієнтів, молоді стоматологи все ж переходять до призмових бінокулярів, оскільки якість роботи і власне здоров’я беруть гору.

Коментарі закриті.

Супутні послуги