Що таке цифрова імплантація і в чому її перевага?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
що таке цифрова імплантація і в чому її перевага
Зміст
  1. Що сьогодні пропонує цифрова імплантація?
  2. Етапи цифровий імплантації
  3. Як стоматологи, так і пацієнти виділяють такі переваги цифрової імплантації:

Якісна імплантація зубів – це красива і впевнена посмішка на все життя. Як стоматологічні клініки забезпечують таку якість роботи? Цифрова імплантація і хірургія.

Традиційна инвазивная (мануальна) хірургія не скасована і не буде скасована, однак, багато людських факторів впливають на її ефективність – втома, якість зору і м’язового тонусу лікаря, особистісні якості (імпульсивність, завзятість і ін.). Особливо це стосується діагностики тонких тканин, які дуже важко оцінити неозброєним оком.

Що сьогодні пропонує цифрова імплантація?

Внутрішньоротова камера, стоматологічний мікроскоп і цифровий дизайн посмішки – ці передові технології виводять імплантацію зубів на новий, більш ефективний рівень на всіх її етапах. За допомогою даних приладів і додатків оцінка стану зубної кістки, ясенних і слизових тканин стає супер-точною, а лікування – ефективним і оперативним. Також корисною функцією цифрової діагностики є можливість збереження знімків і відео для подальшої профілактики та діагностики стану пацієнта.

Етапи цифровий імплантації

Візуалізація місця встановлення зубного імплантату. Перед тим, як почати процес установки імплантату, імплантолог повинен визначити його ідеальну позицію в щелепи. У цьому йому допомагають внутрішньоротова камера і програма Implant Studio: камера сканує область щелепи, необхідну в імплантації і відправляє знімки в програму, яка шляхом накладення і прорахунку положення зубів і прикусу визначає ідеальну позицію для майбутнього імплантату, а також враховує щільність кістки і її зміни після імплантації.

Можливість суміщення цифрового знімка з технічною стороною процесу – прорахунком прикусу і розташування зубів істотно спрощує процедуру імплантації, тому що не вимагає наявності двох фахівців одночасно – імплантолога і зубного техніка.

Розробка коронки. Після того, як було визначено місце вкручування абатмента, розробляється тимчасова коронка, якщо мова йде про «імплантацію за один день». Тимчасова коронка виготовляється за допомогою того ж програмного забезпечення.

Виготовлення коронки. Фрезерування коронок і мостів відбувається за допомогою програми Telio CAD. У цій же програмі проходить реставрація пошкоджених конструкцій.

Приміщення імплантату. Коли все готово, відбувається розріз ясен. Імплантолог стежить за процесом на екрані стоматологічного мікроскопа. Є можливість ведення цифрового протоколу операції, який допоможе обчислити коефіцієнт стабільності імплантату під час і після установки.

Як стоматологи, так і пацієнти виділяють такі переваги цифрової імплантації:

  • більш естетичне і швидке відновлення після операції;
  • точніша діагностика і більш точніше лікування;
  • висока точність маніпуляцій і впевненість пацієнтів в хорошому результаті імплантації;
  • можливість збереження цифрових даних і можливої ​​реставрації, коли це необхідно.
Особа Нестор Богданович
Особа Нестор Богданович

Лікар – стоматолог-хірург, імплантолог. За більш ніж 4 роки безперервної практики в імплантації вдячні пацієнти глибоко поважають свого лікаря.
Нестор Богданович регулярно відвідує профільні конгреси і вносить все нові та нові методики в свою повсякденну практику, що дозволяє йому досягати прекрасних клінічних результатів.

Коментарі закриті.

Супутні послуги