Що таке синус-ліфтинг і як це допомагає при імплантації зубів?

що таке синус-ліфтинг і як це допомагає при імплантації зубів
Зміст
  1. Чому розсмоктується кістка після видалення зуба?
  2. Синус-ліфтинг в імплантації зубів

Нарешті зважилися на імплантацію зубів на верхній щелепі? Якби тільки одне рішення пацієнта впливало на процес імплантації! Насправді, для імплантації важливі кілька фізичних факторів, наприклад, товщина і висота зубної кістки, здоров’я ясен, достатній простір між сусідніми зубами, відсутність проблем зі згортанням крові або спеціальне медикаментозне лікування, передбачене до і після імплантації. Для вирішення товщини і висоти зубної кістки в стоматології використовується такий метод, як синус-ліфтинг.

Чому розсмоктується кістка після видалення зуба?

Товщина і ширина кістки змінюються з часом при відсутності звичайного жувального навантаження на зуб після його видалення. В результаті, порушується цикл росту кісткових клітин, а старі клітини гинуть. Якби у клітин була стимуляція до підтримки зуба, то і кістка залишилася б незмінною.

У перше півріччя щелепна кістка втрачає до ¼ свого обсягу, тому стоматологи наполягають на імплантації в перші півроку після видалення зуба. Для підтримки кісткової тканини і стимуляції швидкої регенерації відразу після видалення зуба проводиться PRF-терапія з використанням власної крові пацієнта. Якщо ж така процедура не була проведена відразу, тоді в майбутньому пацієнтові необхідно буде розширення кістки, оскільки імплантату не вистачить місця для інтеграції.

Синус-ліфтинг в імплантації зубів

Якщо кістка занадто вузька, особливо в бічних ділянках верхньої щелепи, тоді проводиться синус-ліфтинг – процедура підняття верхньощелепної пазухи (повітряного простору над вилицею). В процесі підняття пазухи збільшується простір для нарощування кісткової тканини. Саме в цей простір підкладається спеціальна вкладка, а потім поміщується кістковий блок або кісткова стружка. У разі успішного приживлення з’являється місце для подальшого впровадження імпланта. Імплантолог проводить діагностику і підбирає відповідний вид імплантату. Після цього знадобиться від 3 до 6 місяців для повної остеоінтеграції імплантату.

Не відкладайте і запишіться вже сьогодні на консультацію до хірурга-імплантолога СКАЙКЛІНІК, щоб дізнатися про можливість проведення імплантації у Вашому випадку.

Супутні послуги