Відбілювання Beyond

Записатися на прийом
Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Барвники в їжі та напоях, нікотин у сигаретах призводять до поступового затемнення зубної емалі. Посмішка починає тьмяніти і вже не так тішить наш погляд.

Естетична стоматологія пропонує ряд різних способів відбілювання зубів, що відрізняються за ступенем складності та ефективності. Існують прості, безпечні та напрочуд ефективні способи відбілювання зубів, до яких відноситься Magic smile відбілювання та відбілювання Beyond.

Відбілювання зубів Beyond дозволяє домогтися природного освітлення тону зубів і голлівудської посмішки. Ця революційна методика поєднує в собі технології галогенового та світлодіодного випромінювання і дозволяє швидко та безпечно отримати посмішку, про яку ви завжди мріяли. Холодне відбілювання Beyond вимагає всього 30 хвилин і одного відвідування лікаря.

Етапи відбілювання зубів системою Beyond

відбілювання зубів Beyond

Відбілювання зубів системою Beyond передбачає нанесення на зубну емаль спеціального гелю, що відбілює, що складається з 35% оксиду перекису водню. Вступаючи в реакцію з окислювачем, молекули гелю виділяють активний кисень, що руйнує жовтий наліт, що утворився на поверхні зубів. В основу апаратної системи Beyond входить ультрафіолетова лампа високої інтенсивності, яка є акселератором.

Відбілювання зубів у Києві лампою Beyond вимагає одного відвідування лікаря стоматології СКАЙКЛІНІК. Процедура складається з кількох етапів:

 1. Підготовка. Лікар оцінює відтінок емалі пацієнта за спеціальною шкалою. Залежно від результату огляду визначається потрібна дія.
 2. Забезпечення захисту. На губи та ясна пацієнта наносять захисний крем, а потім встановлюють ретрактор з метою утримання рота відкритим.
 3. Попереднє очищення. Зуби очищають пастою з полірувальним ефектом, що містить абразивні крихти.
 4. Підсушування. Область ясен покривають захисним світловідбиваючим засобом, який набуває щільної консистенції під впливом ультрафіолету, і полімеризаційною лампою проводиться просушування ротової порожнини.
 5. Відбілювання. На сухий зубний ряд наносять гель, що відбілює, і рівномірно розподіляють шаром 2-3 см. Потім починається відбілювання зубів лампою Beyond. Процедура проводиться у три етапи, по 10 хвилин кожний. По завершенні даної процедури на зуби наносять фтористий гель відновлення емалі і залишають його приблизно 1 хвилину.
 6. Завершальний етап. По завершенні процедури слиновідсмоктувачем прибирають фтористий гель, знімають захисні елементи і дають теплу воду, щоб пацієнт сполоснув рот.

Перші результати відбілювання можна оцінити відразу ж, але повноцінний ефект від виконаної процедури буде помітним через 2-3 дні.

Переваги відбілювання зубів за допомогою апарату Beyond

Відбілювання Бейонд здійснюється лише блакитним УФ-світлом, що робить процедуру м’якою та безпечною для пацієнта. Результат процедури не залежить від індивідуальних особливостей пацієнта та зберігається протягом більше 2-х років.

Інші переваги процедури:

 • Відсутність дискомфорту та хворобливих відчуттів під час дій лікаря.
 • Вся процедура потребує не більше 1 години.
 • Освітлення емалі можливе на 6-8 тонів за системою VITA за один сеанс. Є можливість настроювати інтенсивність. Можна отримати білу посмішку голлівудських зірок, вибравши Beyond max відбілювання, або природний колір емалі, освітлюючи її на кілька тонів.
 • Холодне відбілювання Beyond не викликає пересихання слизової оболонки та ускладнень. Процедура не завдає шкоди зубній емалі та слизовій оболонці рота. Температура процедури становить лише 37 градусів, що можна порівняти з температурою людського тіла.
 • Прийнятні ціни на процедуру дозволяють періодично проводити її для продовження досягнутого ефекту.

Система відбілювання Бейонд є найбільш результативною та безпечною. Підтверджують це відгуки клієнтів, які встигли її випробувати.

Протипоказання до процедури Beyond відбілювання зубів

Сучасна технологія фотовідбілювання Beyond універсальна і підійде практично всім. Але є й низка протипоказань, за яких процедуру краще відкласти:

 • вагітність та лактація;
 • вік до 14 років;
 • гострі інфекційні захворювання;
 • запальні процеси м’яких тканин;
 • онкологічне захворювання.

Бейонд полюс відбілювання проводять тільки для натуральних зубів. Ця процедура не підходить для відбілювання коронок чи вінірів. Процедуру не проводять також на зубах з численним карієсом, тріщинами і схильним до стирання.

Відбілювання зубів Beyond мінуси не має. Але щоб процедура не викликала ускладнень, розкажіть стоматологу про стан свого здоров’я, у тому числі і хронічні захворювання. Протипоказанням до даної процедури є алергія на будь-який з компонентів використовуваних препаратів.

beyond відбілювання ціна

Основні правила догляду за зубами після відбілювання

Відбілювання зубів системою Beyond Polus дозволяє отримати білу посмішку всього за годину. Але треба розуміти, що на зубну емаль продовжуватимуть впливати негативні фактори, тому ефект не буде постійним. Після завершення процедури гігієніст розпише докладні рекомендації з урахуванням вашого способу життя. Дотримуючись їх можна зберегти ефект від вибілювання терміном до 2-х років, та був провести нову процедуру відбілювання.

До основних рекомендацій, після того як було проведено бейонд відбілювання зубів, входить:

 • Перші 2-5 днів не вживати продукти, що містять виражені пігменти: вино, кава, чай, газовані напої з барвниками.
 • Мінімум на 48 годин після процедури слід відмовитись від куріння.
 • Суворе дотримання гігієни ротової порожнини.

Підтримувати білий тон зубів у домашніх умовах рекомендується спеціальними відбілюючими пастами та додатковими засобами гігієни з високим вмістом фтору. Допоможе зберегти красу посмішки скорочення вживання харчових барвників. Також важливо регулярно проходити професійну чистку зубів і огляд у дантиста.

Професійне відбілювання зубів системою Beyond Polus у СКАЙКЛІНІК

Лазерне відбілювання Beyond в SKYCLINIC здійснюється на сучасній моделі апарату – Beyond Polus. Апарат має кілька режимів роботи для різноманітних стоматологічних випадків. Він дозволяє проводити відбілювання чутливих зубів та може використовуватись при несерйозних зубних захворюваннях.

Перед проведенням процедури стоматологом проводиться комплексний огляд, щоб унеможливити ризики, переконатися у відсутності карієсу або можливих вогнищ запалення. Якщо з будь-якої причини процедуру не можна провести відразу, пацієнту буде призначено лікування і повторний прийом. На Beyond відбілювання ціна фіксована, але під час огляду лікар може призначити ряд додаткових процедур, що дозволяють отримати більш результативне відбілювання зубів. Наприклад, може знадобитися попереднє очищення від зубного каменю.

У СКАЙКЛІНІК ви можете отримати відбілювання зубів Beyond за ціною доступною кожному. У нас працюють кваліфіковані стоматологи із багаторічним досвідом. Звернувшись до нас у Києві, ви отримаєте професійну консультацію та кваліфіковану допомогу. Прийом пацієнтів здійснюється лише за попереднім записом. На сайті клініки ви можете записатися на процедуру відбілювання у зручний для вас час, а також ознайомитися з відгуками про роботу наших стоматологів.

Розгорнути
Показання
 • незадоволення віддінком натуральних зубів
 • флюороз
 • пожовтілі зуби внаслідок куріння, харчових барвників
 • вікові зміні
Протипоказання
 • пломби і коронки
 • наявність зубного каменю і нальоту
 • вік до 16 років
 • гіперчутливість зубів
 • зубний біль, карієс, запальні процеси зубів
 • гостре запалення слизової оболонки порожнини рота, важкі форми пародонтиту
 • вагітність та лактація
 • період лікування брекет-системами
 • тріщини емалі
 • алергічна реакція на гель для відбілювання
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Діє до 31 Липня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Діє до 31 Липня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Діє до 31 Липня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Діє до 31 Липня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 10% на гігієну*
Діє до 31 Липня
Знижка 10% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 10% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Діє до 31 Липня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Липня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Діє до 31 Липня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Діє до 31 Липня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Коментарів немає