Імплантати Megagen (Мегаджен)

10900 грн
Залишилось 6 днів
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Етапи проведення імплантації Megagen

Популярні імплантати MegaGen

Імплантати MegaGen є одними з найнадійніших і популярних систем імплантатів в світі. Всесвітньо відомий південнокорейський бренд має 16-річний досвід і близько 105 міжнародних нагород. MegaGen є лідером в бізнес сегменті в Україні завдяки ідеальному співвідношенню ціна-якість.

 

У нашій клініці SKYCLINIC ми використовуємо лінійку MegaGen – AnyOne, що має переваги над іншими системами завдяки своїм характеристикам.

Особливості лінійки AnyOne

 • швидка приживлюваність;
 • доступна ціна;
 • можливість використання для одноетапної імплантації зубів;
 • відмінна первинна стабільність відразу після імплантації;
 • рівномірний розподіл навантаження на кістку;
 • широкі можливості для вибору ортопедичної конструкції;
 • мінімальне необхідне хірургічне втручання;
 • великий вибір розмірів імплантатів.

 

Покриття Xpeed

Південнокорейська компанія MegaGen розробила унікальний спосіб обробки поверхні імплантату за допомогою нанопокриття із іонів Кальцію (Са +). Іони Кальцію активують молоді клітини кісткової тканини і стимулюють остеоінтеграцію імплантату. Дана технологія називається Xpeed і забезпечує швидку приживлюваність імплантатів MegaGen.

 

Інноваційна різьба Knife Thread

Завдяки унікальній різьбі Knife Thread, кожен виток імплантату має однаковий розмір, за рахунок чого рівномірно розподіляється навантаження на кісткову тканину при установці імплантату. При установці імплантат НЕ розклинює, а розрізає кісткову тканину. Це забезпечує відмінну первинну стабільність імплантату навіть у м’якій кістці.

Переваги імплантації в стоматології «SKYCLINIC»

 • наша клініка співпрацює тільки з офіційними представниками MegaGen в Україні;
 • наші хірурги-імплантології мають багаторічний досвід у проведенні імплантацій;
 • сучасне обладнання та матеріали СКАЙКЛІНІК дозволяє провести імплантацію безболісно і з максимально швидкою реабілітацією;
 • доступні ціни на якісну установку імплантатів MegaGen.

Ціни на імплантати MegaGen

Лікарі SKYCLINIC проведуть детальну консультацію, допоможуть Вам визначитися з методом відновлення зубів і складуть детальний і зрозумілий план лікування. Ознайомитися з вартістю установки імплантату MegaGen і імплантату Straumann можна в розділі ціни на нашому сайті.

Відгуки

Ознайомитися з відгуками наших пацієнтів Ви можете, перейшовши за посиланням Відгуки. Наші хірурги-імплантологи регулярно отримують схвальні відгуки про свою роботу завдяки своєму професіоналізму і чесності при роботі з пацієнтами.

Розгорнути
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Осталось 6 дней
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Осталось 6 дней
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Питання-відповіді
Лазерна імплантація – міф чи реальність?
На щастя для всіх, ми розвіємо міф про перевагу "лазерної імплантації". Відмінність класичної перевіреної методики імплантації від "лазерної" полягає лише в тому, яким чином проводиться розріз ясна в місці вживлення імплантату: стерильним одноразовим скальпелем або променем діодного лазера. Перший метод має незаперечну перевагу у вигляді відсутності нагріву (температурної травми) зони розрізу, що, в свою чергу, забезпечує максимально швидке загоєння та реабілітацію.
В яких випадках використовується шаблон?
Хірургічні шаблони гарантують 100% правильне розташування імплантатів і в певних випадках їх використання необхідно: установка одномоментно кількох імплантатів; імплантація при повній відсутності зубів; установка імплантатів в передній ділянці зубного ряду; сильна атрофія кісткової тканини.
Які рекомендації після імплантації зуба?
Після імплантації, хірург-стоматолог дає рекомендації, яких необхідно дотримуватися для швидкого відновлення і сприятливого приживлення імплантату:
 • безпосередньо після імплантації слід прикласти холодовий компрес до щоки на стороні проведеної імплантації для зменшення набряку;
 • не рекомендується їсти протягом перших 2-х годин після імплантації, а також варто виключити з раціону гарячу їжу і пиття в день операції. У перший час слід приймати теплу їжу м'якої консистенції, а пережовувати їжу зубами на іншій стороні;
 • слід дотримуватися медикаментозних призначень вашого лікуючого лікаря;
 • слід виключити куріння і алкоголь, особливо перші 2 тижні;
 • рекомендується уникати фізичних навантажень, прийняття гарячих ванн і відвідування саун;
 • не варто забувати про ретельну гігієну порожнини рота. Бажано використовувати засоби гігієни, рекомендовані вашим лікарем.
Лазерна імплантація – чи є сенс переплачувати?
Лазерна імплантація є давно розвіяним «міфом». Класичний спосіб проведення імплантації відрізняється від «лазерної» в методиці проведення розрізу. У першому випадку розріз здійснюється стерильним мікро скальпелем, тоді як під час «лазерної» імплантації - променем діодного лазера. Перевага класичної імплантації в тому, що не відбувається нагрів зони розрізу (температурна травма), що забезпечує більш швидке загоєння.
А якщо імплантат не приживеться?
Імплантація - найефективніший метод протезування, приживлюваність імплантатів складає 98-98,5%, проте дана методика має свої протипоказання, які потрібно враховувати при плануванні операції для отримання сприятливого результату:
 • системні захворювання імунної системи, крові, ЦНС, ендокринної системи, кісткової або сполучної тканини. Хронічні захворювання, такі як туберкульоз або інсулінозалежний діабет;
 • недотримання рекомендацій хірурга-стоматолога після імплантації, в тому числі і недотримання гігієни або куріння;
 • травми зубощелепної області, або злоякісні новоутворення.
Слід окремо виділити тимчасові протипоказання, що вимагають відстрочки імплантації:
 • вік до 18 років;
 • вагітність;
 • пародонтологічний статус;
 • наявність каріозних зубів і хронічних вогнищ інфекції в роті;
 • незадовільна гігієна;
 • гострі загальносоматичні захворювання;
 • опромінення;
 • недавно перенесені гострі серцево-судинні захворювання (інфаркт, інсульт).
Як швидко можна встановити імплантат?
Лікарі нашої клініки здійснюють комплексний підхід у лікуванні кожного пацієнта, тому підготовка до імплантації включає в себе первинну консультацію, ретельний збір анамнезу та діагностику, що включає комп'ютерну томографію верхньої і нижньої щелеп. КТ дає можливість оцінити стан кісткової тканини, розташування зубів і інших анатомічних елементів, а також необхідність кісткової пластики перед імплантацією. Також перед імплантацією надзвичайно важливо провести санацію порожнини рота, щоб усунути всі джерела інфекції для успішної реабілітації та приживлення імплантатів. При наявності ж повного обсягу діагностичних даних, а також сприятливих умов в порожнині рота, установка імплантату можлива в цей же день.
Який імплантат ви мені порекомендуєте?
На сьогоднішній день лідерами в своїх сегментах є швейцарські імплантати Straumann (преміум-клас) і південнокорейські імплантати MegaGen (бізнес-клас). Найвища точність і гарантія якості як імплантатів, так і ортопедичних компонентів дозволяють виділити їх в число кращих. На них ми і рекомендуємо зупинити ваш вибір. Дешеві імплантати економ-класу не витримують ніякої критики за якістю і надійності і тому не використовуються фахівцями нашої клініки.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Elzara Kuliieva
Elzara Kuliieva
В данной клинике посещала пародонтолога Евшину Ксению Сергеевну, осталась очень довольна лечением, они внимательная и грамотная, рекомендую. После была у Ефимова Михаила, поставили один имплант. Операция была быстрая и не больная, сейчас уже хожу с коронкой пол года. Передаю большую благодарность данным врачам и лично директору клиники Бышуку Богдану Михайловичу! Спасибо за профессионализм!
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Alisa Tanko
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.