Плазмоліфтинг

2200 грн
Плазмоліфтинг

Етапи

Плазмоліфтинг в пародонтології

Методика активно застосовується в стоматології та косметології. Спрямована на поліпшення стану ясен і навколишніх тканин. Метод унікальний тим, що для  його застосування використовується власна кров пацієнта, підготовлена ​​спеціальним чином, збагачена тромбоцитами (факторами зростання) і тим самим метод є максимально безпечним і дієвим.

Показання та протипоказання до плазмоліфтингу

Можна виділити наступні показанні для проведення плазмоліфтингу ясен:

 • кровоточивість ясен;
 • пародонтит, гінгівіт;
 • профілактика захворювань ясен (при сильному спадковому факторі);
 • рухливість зубів;
 • пухкі, запалені (червоні), набряклі ясна;
 • неприємний запах з рота.

І наступні протипоказання:

 • порушення згортання крові;
 • системні захворювання (ВІЛ, СНІД, гепатит, цукровий діабет, герпетичні ураження);
 • онкологічні захворювання;
 • порушення цілісності ясен (ХРАС, афти і т.д.).

З якого віку можна застосовувати плазмоліфтинг

Маніпуляція плазмоліфтінга не має вікових обмежень. Якщо є запалення ясен (а найчастіше воно може початися з 13-річного віку), тоді однозначно є показання до її проведення.

 

Переваги плазмоліфтингу

 • практично повне виключення ризику виникнення алергічної реакції;
 • відносно низька вартість маніпуляції;
 • швидкість виконання маніпуляції;
 • після декількох процедур видно результат;
 • відмінна профілактика і лікування захворювань ясен.

Мінуси маніпуляції

 • вимагає орієнтовно 4-6 повторень;
 • не відображено при захворюваннях крові;
 • можлива поява гематом (синців в місці проколу);
 • може зберігатися припухлість пару днів.

Методика проведення плазмоліфтингу

Після ретельного збору анамнезу, огляду і опрацювання результатів аналізів, з метою добитися максимального результату, ми приступаємо до маніпуляції. В цілому процедура триває до 30 хвилин:

 1. Спочатку проводиться забір крові зазвичай до 20мл.
 2. Після цього пробірка (-ки) вставляється в спеціальну центрифугу і при великих оборотах з крові пацієнта виділяється багата тромбоцитами плазма крові (вона має жовтий колір).
 3. Перед маніпуляцією, при наявності високого больового порогу, місце ін’єкції знеболюється.
 4. Плазму набирають в шприци і обколюють ясна (шприц має дуже тонку і мініатюрну голку).
 5. Після цього місце уколу змащуються спеціальним гелем для прискорення загоєння.

Механізм дії плазмоліфтингу

Наша кров має багатий склад, до якого входять формені елементи крові:

 • еритроцити (їх функція – подача кисню  всім тканинам організму);
 • лейкоцити (захист нашого організму від чужорідних тіл);
 • тромбоцити (закривають місце пошкодження, допомагають крові швидше згортатися. Але найголовніше – тромбоцити виділяють чинники зростання і стимулюють ріст клітин, беруть участь в регенерації тканин і загоєння).

Власне останні функції тромбоцитів медицина змогла значно посилити. Ось в цьому і є весь секрет плазмоліфтінга ясен.

 

Завдяки центрифугуванню крові і спеціальним пробіркам, при великих оборотах в центрифузі протягом 5 хвилин кров поділяється на кілька рівнів. Один з них – той, який нам потрібен для плазмоліфтінга – збагачена тромбоцитами плазма набирається в шприц і вводиться в проблемні ясна.

 

Центрифуга при плазмоліфтингу

Спеціальний апарат, в який вставляються пробірки при плазмоліфтінгу (центрифуга) має велику потужність і більших обертів. Ця функція центрифуги і дозволяє розділяти кров на фракції, збагачуючи її факторами зростання, і робить маніпуляцію максимально ефективною.

Необхідна кількість процедур

Оскільки ми працюємо з власною кров’ю пацієнта, не використовуючи шкідливі хімічні добавки, організму потрібен час для того, щоб самому простимулювати регенерацію всередині клітин. Для максимального досягнення результату потрібно 4-6 маніпуляцій з градацією в 1-2 тижні. Як часто робити плазмоліфтинг ясен? Маніпуляцію рекомендовано повторювати кожні рік-півтора.

 

Чого очікувати від плазмоліфтінгу?

 • після 1-2 процедур ясна стають пружними;
 • зникає запалення і вона набуває нормального блідо-рожевого кольору;
 • пацієнти помічають зникнення неприємного запаху з рота (галітоз);
 • рухливість зубів зменшується.

Рекомендації перед плазмоліфтінгом ясен

Перш ніж проводити маніпуляцію пацієнту, потрібно здати ряд аналізів з метою виключити загальні соматичні захворювання і захворювання крові.

 

Перед маніпуляцією рекомендовано:

 • виключити алкоголь протягом 24 годин;
 • пити велику кількість води (1,5-2 літра в день);
 • виключити занадто жирну їжу за 24 години до маніпуляції.

Знеболювання під час плазмоліфтингу

При страху, високому больовому порозі ми використовуємо кілька видів анестезії:

 1. Спеціальний гель для заморозки ясен – безін’єкційний метод (не вимагає проколів і голок. Він діє швидко, але не проникає на 100% в глибокі шари ясен).
 2. Ін’єкційна анестезія (метод швидкий і надійний, але необхідний прокол для того, щоб його здійснити).

Для процедури ми підбираємо найтонші голки, тому дану маніпуляцію не варто боятися. Ми зробили її максимально безболісною для вас.

Ціни

Наша клініка з радістю забезпечує найкращі умови для проведення успішного лікування пародонту в Києві. Наші фахівці проведуть об’ємну консультацію, детальний аналіз ситуації і запропонують оптимальний план лікування. І все це за доступною ціною.

 

Ознайомтеся також з орієнтовними цінами на лікування зубів, їх вирівнювання і відбілювання в SKYCLINIC в Києві. Просто перейдіть на сторінку Ціни нашого сайту.

Відгуки

Завдяки чесності, відкритості, величезному досвіду і професіоналізму наші лікарі регулярно отримують вдячні відгуки від своїх пацієнтів, які обрали СКАЙКЛІНІК. Для більш детального ознайомлення з відгуками пацієнтів перейдіть, будь ласка, на сторінку Відгуки на сайті SKYCLINIC. Чекаємо вас і гарантуємо відмінну якість і комфорт найвищого рівня!

 

Розгорнути
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація*
Діє до 30 Листопада
Безкоштовна консультація*

*При проведенні лікування в той же візит, консультація фахівця проводиться без оплати.
Стандартна вартість консультації – 300 грн.

Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень
Осталось 6 дней
Виготовлення керамічного вініра всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра використовується кераміка провідних світових виробників.

Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень
Осталось 6 дней
Найкращий зубний імплантат MegaGen всього за 10900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Питання-відповіді
Що таке плазма?
Для процедури плазмоліфтингу використовується кров самого пацієнта. Спочатку відбувається процес забору крові пацієнта. За допомогою апарату для центрифугування, плазма, тромбоцити і інші елементи крові розділяються між собою і утворюється три фракції. Для якісного плазмоліфтинга ми набираємо ту частину, яка багата тромбоцитами (факторами росту). Тромбоцити - це ті кров'яні тільця, які беруть участь в регенерації і загоєнні подряпин, ран, порізів. Завдяки ін'єкціям, ми допомагаємо нашим яснам боротися із запаленнями і прискорюємо процес її загоєння.
Коли застосовують плазмоліфтинг ясен?
Плазмоліфтінг в стоматології застосовується для лікування пародонтиту, гінгівіту, з метою профілактики і кращої стабілізації імплантатів.
Що таке плазмоліфтинг ясен?
Плазмоліфтинг (PRP) - це методика, спрямована на поліпшення стану ясен, якнайшвидшу регенерацію та відновлення пародонту за допомогою плазми самого пацієнта. Суть плазмоліфтинга в ін'єкційному введенні плазми в навколозубні запалені тканини, що запускає процеси регенерації, підвищує місцевий імунітет і кровообіг.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Марина Еременко
Я була на прийомі у лікаря-хірурга Катеринюк Віталія Олександровича і дуже здивована швидкістю видалення зубів і безболісністю !!! Я прийшла в кабінет до лікаря видаляти один зуб але мені так сподобалось видалення(хоча у мене не найлегше було видалення як мені сказали) що я вирішила видалити ще один зуб за один прийом ! Перед видаленням мені все пояснили та підготували до процесу щоб не було так страшно. Ще один момент мені сподобався: у всіх деталях до мене була проявлена повага і лікар похвалив мене що я читаю всі папери які підписую ! Не зауваження що довго читаю і похвала ! Крутий рівень !!! Отож, видалення для мене пройшло мега швидко, безболісно і з прекрасним настроєм ! Я сміялась у кріслі з лікарем та медсестрою !
Elena Kucher
Elena Kucher
Я хочу поделиться своим отзывом о SKY Clinic, где работают очень профессиональные доктора и персонал стоматологической клиники всегда очень вежлив и готов максимально помочь клиенту. - Главный врач Богдан Михайлович в первый же сеанс детально обсудил мою ситуацию (я носила брекеты и обратилась с просьбой поставить ретейнер). И направил меня к специалистам, которые именно в моей ситуации были рекомендованы очень профессионально. - Врач-пародонтолог Ксения Сергеевна сделала мне профессиональную чистку с презентацией о всем процессе, используя фото моих зубов. Первый раз была на чистке, где мне так подробно описали состояние моих зубов и десен. Планирую дальше работать с Ксенией Сергеевной и приходить на регулярные чистки. - Врач-хирург Михаил Александрович очень быстро и профессионально вырбал мне 2 зуба мудрости, которые находились достаточно высоко и я очень боялась, что что-то может пойти не так. Пока доктор поставил мне обезбаливание, его помощница взяла у меня кровь из вены, которую разогнали на центрифуге и после операции поместили вместо зубов, благодаря чему я очень хорошо себя чувствую (сегодня первый день после и никаких болевых ощущений или осложнений нет). Само удаление зубов прошло достаточно бысто и я больше боялась, чем на самом деле все осуществилось. Спасибо большое доктору! - Персонал клиники: ассистенты врачей и администраторы всегда очень вежливые, позитивные, приятные и готовы помочь. Один раз я опоздала на час из-за пробки и меня все же приняли! Так же для меня подготовили пакет документов для страховой компании на возмещение, что не везде делают. - Сама клиника очень чистая и светлая, это тоже важно.
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Георгий Саркисов
Был на приеме, в скайклиник у пародонтолога Ксении, обратился по причине кровоточивости десны. Остался очень доволен проведённым лечением и клиникой в целом. Десна перестала кровить, заметно ушло воспаление. Удивило то, что можно посмотреть фотографии своих зубов с большим увеличением на экране и убедиться в реальности имеющихся проблем. Клиника выглядит очень чистой, прямо стерильной, сразу видно порядок и налаженность действий клиники. Остался в приятном впечатлении!
Лікуючі лікарі:
Дмитрий Власенко
Дмитрий Власенко
Прежде, чем попасть в эту клинику был на нескольких консультациях у других ортодонтов. В предложенных ранее планах лечения не было уверенности в результате, чувствовался формальный подход. В Skyclinic с первой консультации все прошло на высоком профессиональном уровне, использовалось самое современное оборудование. План лечения был подробно обсуждён и обоснован. Очень понравилась терапевт Ксения Сергеевна и хирург Михаил Александрович, который быстро и безболезненно удалил две нижние восьмерки. Перед удалением у пациента берут кровь из вены и готовят препарат, которым закрывают рану и накладывают шов, что существенно ускоряет процесс заживления. Главный врач, Богдан Михайлович активно принимает участие в определении тактики лечения и сопровождает на всём протяжении. Все этапы согласовывают с возможностями и удобством пациентов. Очень удобный график работы, включая выходные дни и вторую половину дня. Приятная гибкая система скидок, цены также приемлимые за такой уровень оказания услуг.
Galina Galina
Якщо потрібно лікувати пародонтит, то Євшина Ксенія Сергіївна, фаховий пародонтолог. І закритий кюретаж це РЕАЛЬНО НЕ страшно і було ніскілечки не боляче, бо саме начитавшись в інеті ,я досить довго відкладала цю процедуру, поки не почали хитатися зуби і відкладати далі вже не було куди. А Ксенія Сергіївна зразу викликає довіру, і роботу свою виконує ПРОФЕСІЙНО, це для тих пацієнтів, хто боїться ходити до стоматологів, я саме з таких, але з лікарем Євшиною все пройшло БЕЗБОЛІСНО. І в Скайклінік я зовсім перестала боятися стоматологів.)))
Лікуючі лікарі:
Наталія Заваріна
Наталія Заваріна
В жовтні 2019р. мені поставили діагноз пародонтит 4 ступеня, зі словами, що така стадія у людей після 60 років. Звісно я була в розгубленості і в жаху. Перспективи, що мені описували у різних клініках були дуже туманні і не радісні, казали без відкритого кюретажа обох щелеп не обійтись, ще й штучну кістку вживлювати потрібно. На моє щастя, я натрапила на дуже позитивний відгук про спеціаліста-пародонтолога ЕВШИНУ КСЕНІЮ СЕРГІЇВНУ у клініці Skyclinic. Після огляду виявилося, що половини призначених мені процедур і операцій робити не потрібно. Стадія дійсно 4 і лікування на мене чекало тривале. Я познайомилась майже з усіма спеціалістами клініки. Кожен з них вніс величезний вклад у подолання хвороби і я дуже вдячна Михайлу Олександровичу (хірургічна стоматологія), Сергію Юрійовичу, Інні Олегівні (терапевтична стоматологія). За 6 місяців по тому, я знову на огляді і в мене 1 стадія пародонтиту! Кістка самостійно відновлюються завдяки використанню процедури плазмоліфтинга. І найбільша подяка належить моєму лікарю Ксенії Сергіївні! Якість мого життя суттєво покращилась, я знов усміхаюсь повною усмішкою і точно знаю, що не повернусь до колишніх проблем! Ще хочу окремо підкреслити високий рівень чистоти у клініці.
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна