Лікування зубів дітям без бормашини

Лікування зубів дітям без бормашини

Етапи

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Лікування зубів без свердління – це використання спеціальних методик для лікування карієсу на початкових етапах розвитку. Можливості сучасної стоматології дозволяють уникнути неприємного досвіду свердління зубів у ранньому віці. Регулярні профілактичні візити до дитячого стоматолога допомагають запобігти карієс на ранній стадії і забезпечують найбільш комфортні умови для Вашої дитини.

Лікування зубів дітям без бормашини є найбільш м’якою процедурою. Але наскільки це здійсненно на практиці? Давайте дізнаємося.

В яких випадках необхідне лікування зубів дітям без бормашини

Лікування зубів у дітей без бормашини необхідно на ранніх стадіях, коли можна запобігти більш сильного ураження зуба. Якщо Ви або лікуючий лікар на прийомі помічаєте у дитини карієс на стадії плями, його можна вчасно вилікувати. Таке лікування не є психологічно травмуючим для дитини, воно безпечно для оточуючих тканин і це проста, швидка і повністю контрольована процедура. Завдяки відсутності механічних пошкоджень під час свердління немає болю і не потрібна анестезія.

Цей метод дуже ефективний, коли дитина відчуває панічний страх перед відвідуванням лікаря.

Основні переваги лікування молочних зубів без бормашини

Раннє лікування карієсу за допомогою сучасних методів допомагає зберегти здоров’я зубів. За допомогою точного діагностичного обладнання лікарі можуть виявити проблему на ранній стадії і забезпечити найбільш ефективне лікування. Лікування без свердіління і профілактика карієсу безпечні і не вимагають анестезії. Лікування зубів дітям без бормашини в Києві дозволяє вирішити проблему швидко, безболісно й ефективно.

Методи лікування зубів дітям без бормашини

Для лікування зубів без застосування бормашини використовується кілька інноваційних методів. Фахівці клініки SKYCLINIC досконало освоїли ефективні методи, які ми розглянемо детальніше.

Інфільтраційний метод

Ця техніка направлена на лікування поверхневого карієсу і є безболісною. Пошкоджена емаль обробляється спеціальним розчином, який проникає глибоко в зуб для запобігання карієсу. Цей метод також рекомендується підліткам після ортодонтичного лікування.

Важливо, що ICON ефективний тільки на ранніх стадіях карієсу, але ця процедура настільки комфортна, що її можуть використовувати навіть люди з алергією на анестетики. Це безболісно і не вимагає анестезії.

Лікування озоном

Лікування карієсу за допомогою озону також широко використовується на ранніх стадіях. Перетворюючи кисень озон, апарат нейтралізує джерело інфекції і шкідливі бактерії. У стоматології озонотерапія використовується, як один з етапів лікування карієсу і захворювань ясен.

При обробці зуба озоном всього за 20 секунд можна знищити до 99,9% хвороботворних бактерій. Цей метод ефективний при карієсі у стадії плями і є безболісним.

Повітряно-абразивний метод

У цьому методі дрібнодисперсний порошок бікарбонату натрію видувається під тиском з водою через вузьке сопло інструменту. Сама процедура схожа на добре відому професійну гігієнічну чистку порожнини рота. Аппарат забезпечує точну і регульовану подачу порошку при мінімальному тиску повітря для ефективного лікування пацієнтів різного віку.

У дитячій стоматології SKYCLINIC всі процедури без свердління проводяться з використанням сертифікованих матеріалів і обладнання.

Лікування із застосуванням лазера

Лазерне лікування передбачає вибіркове застосування лазерного випромінювання до поверхні карієсу. Цей метод ефективний для розширення та відкриття фісур перед герметизацією заглиблень. Він використовується також для видалення поверхневих плям з зубної емалі. Ці методи дозволяють нам проводити точні, ефективні та прості процедури, зберігаючи при цьому максимальне здоров’я.

Як відбувається лікування зубів без бормашини в стоматології SKYCLINIC

Медичний центр SKYCLINIC пропонує унікальний вид стоматологічного лікування без препарування. Лікування проводиться стоматологом у відповідності з європейськими стандартами. Після огляду та діагностики стоматолог запропонує пацієнтові на вибір кілька варіантів лікування карієсу. Лікар-стоматолог визначає наявність показань для проведення лікування неінвазивним способом. При необхідності Ваш стоматолог направить до ортодонта для виправлення прикусу у дітей.

У SKYCLINIC наші досвідчені дитячі стоматологи проводять ці процедури щодня. Звернувшись до них, Ви отримаєте дбайливий підхід і ефективне лікування за розумною ціною. Не відкладайте і запишіться на первинну консультацію до одного з наших лікарів за одним з номерів, вказаних в Контактах.

Розгорнути
Показання
  • ранні стадії карієсу
  • карієс на стадії плями
Протипоказання
  • більш глибоке ураження емалі та дентину
  • непереносимість компонентів для лікування без свердління
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка 20% на всі послуги
Осталось 2 дня
Знижка 20% на всі послуги

Знижка 20% надається на всі стоматологічні послуги (окрім імплантації, ортодонтії та протезування зубів).

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Знижка 10% на імплантацію та протезування
Осталось 2 дня
Знижка 10% на імплантацію та протезування

Знижка 10% надається на послуги з імплантації та протезування зубів.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Осталось 2 дня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Безкоштовна консультація
Осталось 2 дня
Безкоштовна консультація

Консультація стоматолога на всі види послуг проводиться без оплати.

 

Професійне чищення зубів всього за 950 гривень
Осталось 2 дня
Професійне чищення зубів всього за 950 гривень

Професійне чищення зубів зі знижкою всього за 950 гривень.

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro і чистка всього за 2900 гривень
Осталось 2 дня
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro і чистка всього за 2900 гривень

У вартість входить відбілювання зубів двох щелеп і комплексна чистка зубів

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 1990 грн
Осталось 2 дня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 1990 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Осталось 2 дня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Сапфірова брекет-система всього за 16900 гривень
Осталось 2 дня
Сапфірова брекет-система всього за 16900 гривень

У вартість входить встановлення сапфірової брекет-системи на одну щелепу.

Установка зубного імплантату MegaGen всього від 7900 гривень
Осталось 2 дня
Установка зубного імплантату MegaGen всього від 7900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Керамічний вінір/коронка всього за 5900 гривень
Осталось 2 дня
Керамічний вінір/коронка всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра та коронки використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Лікування карієсу без свердління – що це?
Існує неінвазивні методи лікування карієсу, що дозволяють відстрочити знайомство дитини з бормашиною. Використання даних технологій можливо для лікування карієсу на початкових стадіях, коли зуб має пористу структуру, а каріозна порожнина ще відсутня. Технологія Методики Icon заснована на методі інфільтрації, завдяки якому препарат просочується крізь пористу структуру і запечатує каріозне ураження. Відновлюється тон і прозорість емалі. Процедура проводиться за один візит протягом півгодини і абсолютно безболісна. Методика Icon використовується також для лікування карієсу в стадії плями після зняття брекет-систем.
Як підготувати дитину до відвідування стоматолога?
Перше враження дитини від відвідування стоматолога залежить не тільки від стоматолога і його підходу до дітей, а й безпосередньо від батьків. Перед запланованим візитом слід в ігровій формі навчити малюка відкривати рот і тримати його відкритим деякий час, можна разом з дитиною почистити і полікувати іграшкам зуби, а також підготувати подаруночок малюкові в якості винагороди за похід до лікаря. Не варто розповідати дитині, що "буде не боляче", так як це може мати зворотний ефект на дитину. Не слід насильно садити в стоматологічне крісло, якщо дитина не хоче і боїться, краще відкласти спробу до наступного разу, якщо немає необхідності термінового лікування.
Як виявити карієс у дитини?
На початковій стадії карієс у дитини досить складно виявити самостійно, але, як правило, він починається з появою плями на зубі, яка не знімається за допомогою щітки. З розвитком карієсу може з'явитися порожнина в зубі, дитина починає скаржитися на короткочасну біль при прийомі холодної їжі, солодкого або кислого. Якщо дитина скаржиться на нічну біль в зубі, больові відчуття від гарячого і холодного, набряклість ясен чи щоки в області хворого зуба, з'явився неприємний запах з рота і підвищується температура, слід негайно звернутися до стоматолога для лікування запаленого нерва зуба (пульпіту).
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Татьяна Синотина
Татьяна Синотина
Отличная клиника. Уровень цен довольно высокий, но качество работы того стоит, плюс не пытаются навязать ненужных процедур. После чистки исчезли пятна на зубах, которые раньше ничего не брало. Также лечили зубы ребенку. Очень понравился врач - Инна Олеговна: очень терпеливо все объясняла ребенку, чтобы он не боялся. Будем ходить еще
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Лилия Бойко
Очень довольны остались визитом в Скайклиник. Сын был у Волковой, ребёнок доволен остался. 7 пломб за два визита, без слёз и боли. Очень благодарны!!
Лікуючі лікарі:
Волкова Інна Олегівна
Коментарів немає