Імплантати Straumann (Штрауман)

22900 грн
Імплантати Straumann (Штрауман)

Етапи проведення імплантації Straumann

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Преміум імплантати Straumann

Імплантати Straumann входять в топ 3 найпопулярніших імплантатів в світі. В цей же час вони є одними з лідерів серед імплантатів в преміум-сегменті, завдяки високій якості і швидкій приживлюваності. Тому команда SKYCLINIC і зупинила на них свій вибір.

За більш ніж 40 років в імплантології вони дійсно заслужили довіру всіх імплантологів світу. Основною заслугою таких відгуків є інноваційний підхід компанії-виробника до розробки своїх моделей і постійні клінічні випробування.

Переваги імплантатів Straumann

 • висока міцність і надійність імплантатів;
 • можливість проведення менш інвазивного хірургічного втручання і збереження кісткової тканини, як наслідок;
 • швидка реабілітація в післяопераційному періоді;
 • більш швидка приживлюваність в порівнянні з іншими системами імплантатів;
 • широка розмірна лінійка імплантатів;
 • можливість використання вузьких і коротких імплантатів;
 • довгострокові успішні клінічні дослідження імплантатів Straumann;
 • довічна гарантія на імплантати.

Унікальний сплав Roxolid

Roxolid – це унікальний сплав цирконію (15%) і титану (85%), розроблений для імплантатів Straumann. По своїй міцності Roxolid перевершує навіть титан:

 • Завдяки своїй швидкій приживлюваності і високій міцності, Roxolid успішно використовується для виготовлення і установки вузьких і коротких імплантатів без попередньої кісткової пластики.
 • Імплантати Roxolid дозволяють зменшити інвазивність хірургічної маніпуляції, зберігши при цьому більший обсяг кісткової тканини.
 • Слід нагадати, що на імплантати Roxolid діє довічна гарантія Straumann Lifetime +.

Поверхня імплантатів SLActive

SLActive – це унікальна поверхня імплантатів, розроблена компанією Straumann. Вона прискорює приживлюваність імплантатів, сприяє швидкому загоєнню в тому числі, при проведенні імплантації зубів у пацієнтів групи ризику:

 • Терміни приживлюваності імплантатів скорочуються в два рази, в порівнянні з імплантатами, які мають покриття SLA.
 • Спостерігається скорочення остеоінтеграції навіть в складних клінічних випадках.
 • Можлива успішна установка імплантатів з покриттям SLActive пацієнтам, які пройшли променеву терапію.

Види імплантатів Straumann

Система зубної імплантації Straumann включає в себе дві лінійки імплантатів: Bone Level і Tissue Level.

 

Імплантати Bone Level

Дані імплантати встановлюють врівень з кісткою, тому вони були розроблені і використовуються навіть для ділянок з підвищеними естетичними вимогами для створення гармонійного ясенного краю. Матеріал Roxolid і покриття SLActive зменшують інвазивність хірургічного втручання і прискорюють приживлюваність імплантатів Bone Level. Даний тип імплантату Straumann є найпоширеним.

 

Імплантати Tissue Level

На відміну від попередньої лінійки імплантатів, Straumann Tissue Level встановлюються на рівні ясен, що часто використовується в бічних ділянках при одноетапній імплантації: за рахунок наявності гладкої фрезерованої шийки, немає необхідності використовувати додатково формувач ясен і проводити додаткову хірургічну маніпуляцію. Покриття SLActive стимулює загоєння кісткової тканини, а матеріал Roxolid дозволяє використовувати імплантат меншого розміру за рахунок високої міцності.

Ціни на імплантати Straumann в стоматології «SKYCLINIC»

Не можете зважитися на установку імплантату? Запишіться на консультацію в нашу клініку для отримання докладної інформації про імплантати Straumann, складання плану діагностики та лікування в Вашому випадку. Ознайомитися з вартістю на імплантати Straumann Ви можете в розділі Ціни на нашому сайті. Команда хірургів-імплантологів СКАЙКЛІНІК працює тільки кращими імплантологічними системами вже багато років і Ви можете не сумніватися у виборі найбільш оптимальної системи у Вашій клінічній ситуації.

Відгуки

Команда наших лікарів регулярно отримує позитивні відгуки про проведене лікування своїх пацієнтів, завдяки їх досвіду, професіоналізму, чесності і турботі про кожного пацієнта.

Розгорнути
Показання
 • відсутність одного або декількох зубів
 • дефекти зубних рядів
 • повна відсутність зубів
 • неможливість проведення знімного протезування
Протипоказання
 • наявність хронічних вогнищ інфекції в порожнині рота, а також неліковані зуби
 • гострі запальні захворювання порожнини рота
 • куріння
 • вагітність і період лактації
 • захворювання кісткової тканини (остеопороз)
 • недавно перенесені гострі захворювання серцево-судинної системи (інфаркт, інсульт)
 • деякі захворювання крові, сполучної тканини
 • гострі психічні захворювання
Питання-відповіді
Мені поставили імплантат. Що далі?
Остеоінтеграція імплантату (приживлення) відбувається через 2-6 місяців. Наступні етапи імплантації можливо проводити вже через 2-4 місяці на нижній щелепі і 4-6 місяців на верхній. Отже, після остеоінтеграції хірург проводить розріз в яснах над встановленим імплантатом, фіксує формувач ясен на імплантат, що нагадує ковпачок і формує ложе для майбутнього зуба. Через 2 тижні стоматолог-ортопед знімає відбитки для установки коронки. Після її виготовлення в лабораторії відбувається фіксація коронки на гвинт або ж на індивідуальний абатмент.
Чи можливо провести імплантацію під наркозом?
Пацієнтам з панічним страхом перед стоматологічними маніпуляціями або яскраво вираженим блювотним рефлексом можливе проведення імплантації під загальним знеболенням. Відновлення після наркозу відбувається протягом години, проходить абсолютно безболісно і комфортно.
Як відбувається імплантація зубів?
Імплантація - це хірургічна операція, яка проводиться або під місцевою анестезією, або під загальним знеболенням. Хірург робить невеликий розріз слизової оболонки ясен в ділянці запланованого імплантату. За допомогою спеціальних інструментів, формує в кістковій тканині ложе для імплантату і акуратно встановлює його в підготовлену лунку. Після цього імплантат закривається герметичною заглушкою для запобігання розростання слизової в імплантат. При необхідності, лікар зашиває ясна і дає необхідні рекомендації по догляду за ділянкою оперативного втручання. Установка імплантату займає 30-40 хвилин і не впливає на працездатність в день імплантації.
Як підготуватися до імплантації зубів?
- Підготовка до імплантації починається з консультації, збору анамнезу і ретельної діагностики, що включає в себе комп'ютерну томографію верхньої і нижньої щелепи. - Перед імплантацією надзвичайно важливо провести професійну гігієну і санацію порожнини рота, щоб усунути всі джерела інфекції. Так як патогенні бактерії можуть спровокувати запалення тканин навколо встановленого імплантату. - Якщо операція проводиться під загальним знеболенням, не слід їсти і пити 8-12 годин. Відновлення після наркозу буде відбуватися швидше. - Безпосередньо перед імплантацією слід виключити прийом кроворозріджуючих препаратів, але після попередньої консультації зі своїм лікуючим лікарем, який призначив дані препарати. - Слід відмовитися від куріння, дотримуватися режиму дня і збалансованого харчування, дотримуватися ретельної гігієни порожнини рота.
Які знімки можуть знадобитися для імплантації?
Для ретельної діагностики весь повний обсяг необхідної інформації лікар отримує виходячи з аналізу даних комп'ютерної томографії (КТ) двох щелеп.
А раптом у мене не приживеться імплантат?
Ризик відторгнення імплантату вкрай низький. Він не перевищує 1,5-2%. Відторгненню може сприяти несприятливий загальний стан організму, системні захворювання і недотримання рекомендацій свого лікаря. У свою чергу не варто переживати, якщо не відбулося приживлення імплантату. При таких обставинах представники виробників імплантатів Straumann і MegaGen забезпечать заміну на новий імплантату, який не прижився.
Чи існує гарантія на імплантацію?
Сучасний рівень розвитку медицини дозволив домогтися величезного прориву в сфері дентальної імплантації. За статистикою до 98,5% імплантатів благополучно приживаються і мають прогнози щодо терміну служби до 10-15 і більше років. У свою чергу організм є складною біологічною системою і заздалегідь гарантувати приживлення не представляється можливим. Але не варто боятися, якщо з якихось причин не відбулося приживлення імплантату. В такому випадку наші партнери (компанії Straumann і MegaGen) гарантують обмін не інтегрованого імплантату на новий.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Elzara Kuliieva
Elzara Kuliieva
В данной клинике посещала пародонтолога Евшину Ксению Сергеевну, осталась очень довольна лечением, они внимательная и грамотная, рекомендую. После была у Ефимова Михаила, поставили один имплант. Операция была быстрая и не больная, сейчас уже хожу с коронкой пол года. Передаю большую благодарность данным врачам и лично директору клиники Бышуку Богдану Михайловичу! Спасибо за профессионализм!
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Alisa Tanko
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Коментарів немає