Імплантати Straumann (Штрауман)

19900 грн
Імплантати Straumann (Штрауман)

Етапи проведення імплантації Straumann

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Преміум імплантати Straumann

Імплантати Straumann входять в топ 3 найпопулярніших імплантатів в світі. В цей же час вони є одними з лідерів серед імплантатів в преміум-сегменті, завдяки високій якості і швидкій приживлюваності. Тому команда SKYCLINIC і зупинила на них свій вибір.

За більш ніж 40 років в імплантології вони дійсно заслужили довіру всіх імплантологів світу. Основною заслугою таких відгуків є інноваційний підхід компанії-виробника до розробки своїх моделей і постійні клінічні випробування.

Переваги імплантатів Straumann

 • висока міцність і надійність імплантатів;
 • можливість проведення менш інвазивного хірургічного втручання і збереження кісткової тканини, як наслідок;
 • швидка реабілітація в післяопераційному періоді;
 • більш швидка приживлюваність в порівнянні з іншими системами імплантатів;
 • широка розмірна лінійка імплантатів;
 • можливість використання вузьких і коротких імплантатів;
 • довгострокові успішні клінічні дослідження імплантатів Straumann;
 • довічна гарантія на імплантати.

Унікальний сплав Roxolid

Roxolid – це унікальний сплав цирконію (15%) і титану (85%), розроблений для імплантатів Straumann. По своїй міцності Roxolid перевершує навіть титан:

 • Завдяки своїй швидкій приживлюваності і високій міцності, Roxolid успішно використовується для виготовлення і установки вузьких і коротких імплантатів без попередньої кісткової пластики.
 • Імплантати Roxolid дозволяють зменшити інвазивність хірургічної маніпуляції, зберігши при цьому більший обсяг кісткової тканини.
 • Слід нагадати, що на імплантати Roxolid діє довічна гарантія Straumann Lifetime +.

Поверхня імплантатів SLActive

SLActive – це унікальна поверхня імплантатів, розроблена компанією Straumann. Вона прискорює приживлюваність імплантатів, сприяє швидкому загоєнню в тому числі, при проведенні імплантації зубів у пацієнтів групи ризику:

 • Терміни приживлюваності імплантатів скорочуються в два рази, в порівнянні з імплантатами, які мають покриття SLA.
 • Спостерігається скорочення остеоінтеграції навіть в складних клінічних випадках.
 • Можлива успішна установка імплантатів з покриттям SLActive пацієнтам, які пройшли променеву терапію.

Види імплантатів Straumann

Система зубної імплантації Straumann включає в себе дві лінійки імплантатів: Bone Level і Tissue Level.

 

Імплантати Bone Level

Дані імплантати встановлюють врівень з кісткою, тому вони були розроблені і використовуються навіть для ділянок з підвищеними естетичними вимогами для створення гармонійного ясенного краю. Матеріал Roxolid і покриття SLActive зменшують інвазивність хірургічного втручання і прискорюють приживлюваність імплантатів Bone Level. Даний тип імплантату Straumann є найпоширеним.

 

Імплантати Tissue Level

На відміну від попередньої лінійки імплантатів, Straumann Tissue Level встановлюються на рівні ясен, що часто використовується в бічних ділянках при одноетапній імплантації: за рахунок наявності гладкої фрезерованої шийки, немає необхідності використовувати додатково формувач ясен і проводити додаткову хірургічну маніпуляцію. Покриття SLActive стимулює загоєння кісткової тканини, а матеріал Roxolid дозволяє використовувати імплантат меншого розміру за рахунок високої міцності.

Ціни на імплантати Straumann в стоматології «SKYCLINIC»

Не можете зважитися на установку імплантату? Запишіться на консультацію в нашу клініку для отримання докладної інформації про імплантати Straumann, складання плану діагностики та лікування в Вашому випадку. Ознайомитися з вартістю на імплантати Straumann Ви можете в розділі Ціни на нашому сайті. Команда хірургів-імплантологів СКАЙКЛІНІК працює тільки кращими імплантологічними системами вже багато років і Ви можете не сумніватися у виборі найбільш оптимальної системи у Вашій клінічній ситуації.

Відгуки

Команда наших лікарів регулярно отримує позитивні відгуки про проведене лікування своїх пацієнтів, завдяки їх досвіду, професіоналізму, чесності і турботі про кожного пацієнта.

Розгорнути
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Безкоштовна консультація
Діє до 31 Січня
Безкоштовна консультація

Консультація стоматолога на всі види послуг проводиться без оплати.

 

Святкові знижки до 50% на лікування зубів
Діє до 31 Січня
Святкові знижки до 50% на лікування зубів

З деталями вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Професійне чищення зубів всього за 800 гривень
Діє до 31 Січня
Професійне чищення зубів всього за 800 гривень

Професійне чищення зубів (УЗ-чистка та PROPHYflow) зі знижкою 50% всього за 800 гривень.

Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 2900 гривень
Діє до 31 Січня
Відбілювання зубів системою Magic Smile Pro всього за 2900 гривень

У вартість входить відбілювання зубів двох щелеп (зони посмішки).

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Діє до 31 Січня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Сапфірова брекет-система всього за 16900 гривень
Діє до 31 Січня
Сапфірова брекет-система всього за 16900 гривень

У вартість входить встановлення сапфірової брекет-системи на одну щелепу.

Установка зубного імплантату MegaGen всього від 7900 гривень
Діє до 31 Січня
Установка зубного імплантату MegaGen всього від 7900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення. Кінцева вартість розраховується індивідуально, виходячи з особливостей кожної клінічної ситуації.

Керамічний вінір/коронка всього за 5900 гривень
Діє до 31 Січня
Керамічний вінір/коронка всього за 5900 гривень

Під час виготовлення вініра та коронки використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
А чи потрібен лазер взагалі?
На сьогоднішній день фахівці все більше починають відмовлятися від застосування лазера в практиці. Так, наприклад, під час імплантації зубів раніше широко застосовували лазер для проведення розтину слизової замість скальпеля. Але, при використанні лазера для розрізу, частину тканин випалюють, що призводило до втрати ділянки слизової уздовж розрізу шириною 1,5-2 мм і позначалося на можливості якісно зашити зону операції (обсягу слизової не вистачало, щоб повністю накрити встановлений імплантат).
Які види лазерів можуть бути використані в стоматологічній практиці?
Найбільшого поширення в стоматології отримали два типи лазерів: діодний і ербієвий. Останній відрізняється тим, що крім можливості застосування в пластиці м'яких тканин, він дозволяє працювати також з твердими тканинами (кістка, тверді тканини зубів).
Чи використовуються лазери в стоматології?
На сьогоднішній день лазер використовується в терапевтичній та хірургічній стоматології, зокрема в імплантації, корекції м'яких тканин (слизової), пародонтології і відбілюванні зубів. Виправданим ж зараз є використання лазера виключно для корекції м'яких тканин, а саме: рівня ясен, вуздечок губ і язика, слизових тяжів.
Що таке хірургічний шаблон?
Хірургічний шаблон - це полімерна капа для точного розташування імплантатів в кістці, виготовлена ​​в лабораторії, грунтуючись на даних комп'ютерної томографії щелеп. Шаблон виготовляється із застосуванням технології комп'ютерного моделювання. Модель шаблону виготовляється на 3d принтері, формуючи капу з полімеру з інстальованими гільзами (направляючими для введення імплантатів). Хірургічні шаблони, виготовлені за допомогою комп'ютерного моделювання, дозволяють хірургу точно встановити імплантат під точним кутом і на необхідну глибину для рівномірного розподілу жувального тиску майбутньої ортопедичної конструкції.
Мені поставили імплантат. Що далі?
Остеоінтеграція імплантату (приживлення) відбувається через 2-6 місяців. Наступні етапи імплантації можливо проводити вже через 2-4 місяці на нижній щелепі і 4-6 місяців на верхній. Отже, після остеоінтеграції хірург проводить розріз в яснах над встановленим імплантатом, фіксує формувач ясен на імплантат, що нагадує ковпачок і формує ложе для майбутнього зуба. Через 2 тижні стоматолог-ортопед знімає відбитки для установки коронки. Після її виготовлення в лабораторії відбувається фіксація коронки на гвинт або ж на індивідуальний абатмент.
Чи можливо провести імплантацію під наркозом?
Пацієнтам з панічним страхом перед стоматологічними маніпуляціями або яскраво вираженим блювотним рефлексом можливе проведення імплантації під загальним знеболенням. Відновлення після наркозу відбувається протягом години, проходить абсолютно безболісно і комфортно.
Як відбувається імплантація зубів?
Імплантація - це хірургічна операція, яка проводиться або під місцевою анестезією, або під загальним знеболенням. Хірург робить невеликий розріз слизової оболонки ясен в ділянці запланованого імплантату. За допомогою спеціальних інструментів, формує в кістковій тканині ложе для імплантату і акуратно встановлює його в підготовлену лунку. Після цього імплантат закривається герметичною заглушкою для запобігання розростання слизової в імплантат. При необхідності, лікар зашиває ясна і дає необхідні рекомендації по догляду за ділянкою оперативного втручання. Установка імплантату займає 30-40 хвилин і не впливає на працездатність в день імплантації.
Як підготуватися до імплантації зубів?
- Підготовка до імплантації починається з консультації, збору анамнезу і ретельної діагностики, що включає в себе комп'ютерну томографію верхньої і нижньої щелепи. - Перед імплантацією надзвичайно важливо провести професійну гігієну і санацію порожнини рота, щоб усунути всі джерела інфекції. Так як патогенні бактерії можуть спровокувати запалення тканин навколо встановленого імплантату. - Якщо операція проводиться під загальним знеболенням, не слід їсти і пити 8-12 годин. Відновлення після наркозу буде відбуватися швидше. - Безпосередньо перед імплантацією слід виключити прийом кроворозріджуючих препаратів, але після попередньої консультації зі своїм лікуючим лікарем, який призначив дані препарати. - Слід відмовитися від куріння, дотримуватися режиму дня і збалансованого харчування, дотримуватися ретельної гігієни порожнини рота.
Що потрібно для виготовлення шаблону для імплантації?
Для виготовлення шаблону необхідні дані комп'ютерної томографії та відбитки щелеп пацієнта. Процес виготовлення шаблону займає орієнтовно 3-4 дні.
Які плюси шаблону в разі моєї імплантації зуба?
- безпечна імплантація з прогнозованим прогнозом; - скорочується час операції і реабілітації; - знижуються ризики хірургічних ускладнень; - реабілітація проходить швидше; - скорочуються терміни приживлення імплантатів; - травматичність зводиться до нуля; - висока точність маніпуляції.
Які знімки можуть знадобитися для імплантації?
Для ретельної діагностики весь повний обсяг необхідної інформації лікар отримує виходячи з аналізу даних комп'ютерної томографії (КТ) двох щелеп.
А раптом у мене не приживеться імплантат?
Ризик відторгнення імплантату вкрай низький. Він не перевищує 1,5-2%. Відторгненню може сприяти несприятливий загальний стан організму, системні захворювання і недотримання рекомендацій свого лікаря. У свою чергу не варто переживати, якщо не відбулося приживлення імплантату. При таких обставинах представники виробників імплантатів Straumann і MegaGen забезпечать заміну на новий імплантату, який не прижився.
Чи існує гарантія на імплантацію?
Сучасний рівень розвитку медицини дозволив домогтися величезного прориву в сфері дентальної імплантації. За статистикою до 98,5% імплантатів благополучно приживаються і мають прогнози щодо терміну служби до 10-15 і більше років. У свою чергу організм є складною біологічною системою і заздалегідь гарантувати приживлення не представляється можливим. Але не варто боятися, якщо з якихось причин не відбулося приживлення імплантату. В такому випадку наші партнери (компанії Straumann і MegaGen) гарантують обмін не інтегрованого імплантату на новий.
Відгуки
Реальні відгуки від наших пацієнтів
Elzara Kuliieva
Elzara Kuliieva
В данной клинике посещала пародонтолога Евшину Ксению Сергеевну, осталась очень довольна лечением, они внимательная и грамотная, рекомендую. После была у Ефимова Михаила, поставили один имплант. Операция была быстрая и не больная, сейчас уже хожу с коронкой пол года. Передаю большую благодарность данным врачам и лично директору клиники Бышуку Богдану Михайловичу! Спасибо за профессионализм!
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Alisa Tanko
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Коментарів немає