Імплантати Straumann (Штрауман)

Ціна 22900 грн

Записатися на прийом
Імплантати Straumann (Штрауман)

Етапи проведення імплантації Straumann

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Преміум імплантати Straumann

Імплантати Straumann входять в топ 3 найпопулярніших імплантатів в світі. В цей же час вони є одними з лідерів серед імплантатів в преміум-сегменті, завдяки високій якості і швидкій приживлюваності. Тому команда SKYCLINIC і зупинила на них свій вибір.

За більш ніж 40 років в імплантології вони дійсно заслужили довіру всіх імплантологів світу. Основною заслугою таких відгуків є інноваційний підхід компанії-виробника до розробки своїх моделей і постійні клінічні випробування.

Переваги імплантатів Straumann

 • висока міцність і надійність імплантатів;
 • можливість проведення менш інвазивного хірургічного втручання і збереження кісткової тканини, як наслідок;
 • швидка реабілітація в післяопераційному періоді;
 • більш швидка приживлюваність в порівнянні з іншими системами імплантатів;
 • широка розмірна лінійка імплантатів;
 • можливість використання вузьких і коротких імплантатів;
 • довгострокові успішні клінічні дослідження імплантатів Straumann;
 • довічна гарантія на імплантати.

Унікальний сплав Roxolid

Roxolid – це унікальний сплав цирконію (15%) і титану (85%), розроблений для імплантатів Straumann. По своїй міцності Roxolid перевершує навіть титан:

 • Завдяки своїй швидкій приживлюваності і високій міцності, Roxolid успішно використовується для виготовлення і установки вузьких і коротких імплантатів без попередньої кісткової пластики.
 • Імплантати Roxolid дозволяють зменшити інвазивність хірургічної маніпуляції, зберігши при цьому більший обсяг кісткової тканини.
 • Слід нагадати, що на імплантати Roxolid діє довічна гарантія Straumann Lifetime +.

Поверхня імплантатів SLActive

SLActive – це унікальна поверхня імплантатів, розроблена компанією Straumann. Вона прискорює приживлюваність імплантатів, сприяє швидкому загоєнню в тому числі, при проведенні імплантації зубів у пацієнтів групи ризику:

 • Терміни приживлюваності імплантатів скорочуються в два рази, в порівнянні з імплантатами, які мають покриття SLA.
 • Спостерігається скорочення остеоінтеграції навіть в складних клінічних випадках.
 • Можлива успішна установка імплантатів з покриттям SLActive пацієнтам, які пройшли променеву терапію.

Види імплантатів Straumann

Система зубної імплантації Straumann включає в себе дві лінійки імплантатів: Bone Level і Tissue Level.

 

Імплантати Bone Level

Дані імплантати встановлюють врівень з кісткою, тому вони були розроблені і використовуються навіть для ділянок з підвищеними естетичними вимогами для створення гармонійного ясенного краю. Матеріал Roxolid і покриття SLActive зменшують інвазивність хірургічного втручання і прискорюють приживлюваність імплантатів Bone Level. Даний тип імплантату Straumann є найпоширеним.

 

Імплантати Tissue Level

На відміну від попередньої лінійки імплантатів, Straumann Tissue Level встановлюються на рівні ясен, що часто використовується в бічних ділянках при одноетапній імплантації: за рахунок наявності гладкої фрезерованої шийки, немає необхідності використовувати додатково формувач ясен і проводити додаткову хірургічну маніпуляцію. Покриття SLActive стимулює загоєння кісткової тканини, а матеріал Roxolid дозволяє використовувати імплантат меншого розміру за рахунок високої міцності.

Ціни на імплантати Straumann в стоматології «SKYCLINIC»

Не можете зважитися на установку імплантату? Запишіться на консультацію в нашу клініку для отримання докладної інформації про імплантати Straumann, складання плану діагностики та лікування в Вашому випадку. Ознайомитися з вартістю на імплантати Straumann Ви можете в розділі Ціни на нашому сайті. Команда хірургів-імплантологів СКАЙКЛІНІК працює тільки кращими імплантологічними системами вже багато років і Ви можете не сумніватися у виборі найбільш оптимальної системи у Вашій клінічній ситуації.

Відгуки

Команда наших лікарів регулярно отримує позитивні відгуки про проведене лікування своїх пацієнтів, завдяки їх досвіду, професіоналізму, чесності і турботі про кожного пацієнта.

Особа Нестор Богданович
Особа Нестор Богданович

Лікар – стоматолог-хірург, імплантолог. За більш ніж 4 роки безперервної практики в імплантації вдячні пацієнти глибоко поважають свого лікаря.
Нестор Богданович регулярно відвідує профільні конгреси і вносить все нові та нові методики в свою повсякденну практику, що дозволяє йому досягати прекрасних клінічних результатів.

Розгорнути
Показання
 • відсутність одного або декількох зубів
 • дефекти зубних рядів
 • повна відсутність зубів
 • неможливість проведення знімного протезування
Протипоказання
 • наявність хронічних вогнищ інфекції в порожнині рота, а також неліковані зуби
 • гострі запальні захворювання порожнини рота
 • куріння
 • вагітність і період лактації
 • захворювання кісткової тканини (остеопороз)
 • недавно перенесені гострі захворювання серцево-судинної системи (інфаркт, інсульт)
 • деякі захворювання крові, сполучної тканини
 • гострі психічні захворювання
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Осталось 3 дня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Осталось 3 дня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Осталось 3 дня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Осталось 3 дня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 20% на гігієну*
Осталось 3 дня
Знижка 20% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 20% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Осталось 3 дня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Осталось 3 дня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Осталось 3 дня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Осталось 3 дня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Осталось 3 дня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Мені поставили імплантат. Що далі?
Остеоінтеграція імплантату (приживлення) відбувається через 2-6 місяців. Наступні етапи імплантації можливо проводити вже через 2-4 місяці на нижній щелепі і 4-6 місяців на верхній. Отже, після остеоінтеграції хірург проводить розріз в яснах над встановленим імплантатом, фіксує формувач ясен на імплантат, що нагадує ковпачок і формує ложе для майбутнього зуба. Через 2 тижні стоматолог-ортопед знімає відбитки для установки коронки. Після її виготовлення в лабораторії відбувається фіксація коронки на гвинт або ж на індивідуальний абатмент.
Чи можливо провести імплантацію під наркозом?
Пацієнтам з панічним страхом перед стоматологічними маніпуляціями або яскраво вираженим блювотним рефлексом можливе проведення імплантації під загальним знеболенням. Відновлення після наркозу відбувається протягом години, проходить абсолютно безболісно і комфортно.
Як відбувається імплантація зубів?
Імплантація - це хірургічна операція, яка проводиться або під місцевою анестезією, або під загальним знеболенням. Хірург робить невеликий розріз слизової оболонки ясен в ділянці запланованого імплантату. За допомогою спеціальних інструментів, формує в кістковій тканині ложе для імплантату і акуратно встановлює його в підготовлену лунку. Після цього імплантат закривається герметичною заглушкою для запобігання розростання слизової в імплантат. При необхідності, лікар зашиває ясна і дає необхідні рекомендації по догляду за ділянкою оперативного втручання. Установка імплантату займає 30-40 хвилин і не впливає на працездатність в день імплантації.
Як підготуватися до імплантації зубів?
- Підготовка до імплантації починається з консультації, збору анамнезу і ретельної діагностики, що включає в себе комп'ютерну томографію верхньої і нижньої щелепи. - Перед імплантацією надзвичайно важливо провести професійну гігієну і санацію порожнини рота, щоб усунути всі джерела інфекції. Так як патогенні бактерії можуть спровокувати запалення тканин навколо встановленого імплантату. - Якщо операція проводиться під загальним знеболенням, не слід їсти і пити 8-12 годин. Відновлення після наркозу буде відбуватися швидше. - Безпосередньо перед імплантацією слід виключити прийом кроворозріджуючих препаратів, але після попередньої консультації зі своїм лікуючим лікарем, який призначив дані препарати. - Слід відмовитися від куріння, дотримуватися режиму дня і збалансованого харчування, дотримуватися ретельної гігієни порожнини рота.
Які знімки можуть знадобитися для імплантації?
Для ретельної діагностики весь повний обсяг необхідної інформації лікар отримує виходячи з аналізу даних комп'ютерної томографії (КТ) двох щелеп.
А раптом у мене не приживеться імплантат?
Ризик відторгнення імплантату вкрай низький. Він не перевищує 1,5-2%. Відторгненню може сприяти несприятливий загальний стан організму, системні захворювання і недотримання рекомендацій свого лікаря. У свою чергу не варто переживати, якщо не відбулося приживлення імплантату. При таких обставинах представники виробників імплантатів Straumann і MegaGen забезпечать заміну на новий імплантату, який не прижився.
Чи існує гарантія на імплантацію?
Сучасний рівень розвитку медицини дозволив домогтися величезного прориву в сфері дентальної імплантації. За статистикою до 98,5% імплантатів благополучно приживаються і мають прогнози щодо терміну служби до 10-15 і більше років. У свою чергу організм є складною біологічною системою і заздалегідь гарантувати приживлення не представляється можливим. Але не варто боятися, якщо з якихось причин не відбулося приживлення імплантату. В такому випадку наші партнери (компанії Straumann і MegaGen) гарантують обмін не інтегрованого імплантату на новий.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Elzara Kuliieva про стоматологію
Elzara Kuliieva
В данной клинике посещала пародонтолога Евшину Ксению Сергеевну, осталась очень довольна лечением, они внимательная и грамотная, рекомендую. После была у Ефимова Михаила, поставили один имплант. Операция была быстрая и не больная, сейчас уже хожу с коронкой пол года. Передаю большую благодарность данным врачам и лично директору клиники Бышуку Богдану Михайловичу! Спасибо за профессионализм!
Лікуючі лікарі:
Бишук Богдан Михайлович
Alex Rub
Спасибо доктору Ефимову за долгий совместный путь по: - удалению зубов мудрости - имплантированию - реставрации и установке коронок Ни разу не пожалел, что выбрал данную клинику. Все было качественно, профессионально и весело) Удачи Вам!
Alisa Tanko про стоматологію
Alisa Tanko
В Скай клінік я прийшла складним пацієнтом після невдалих лікувань у трьох ортодонтів. Після двох років лікування я вже з рівними зубами))). Весь персонал дуже чуйний та уважний, можна отримати відповідь на будь які запитання та отримати розгорнуту консультацію. Також в Скай клінік мені видалили зуби мудрості та поставили імплант (Михайло Олександрович Єфімов, дуже Вам вдячна за якісну роботу). Зараз в клініці я проходжу консультування по підбору вінірів та раз на пів року приїжджаю на гігієнічну чистку ротової порожнини. Однозначно рекомендую.
Усі відгуки
Коментарів немає