Дитячий ортодонт

Записатися на прийом
Дитячий ортодонт

Етапи лікування у дитячого ортодонта

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.

Правильний догляд за зубами з дитинства – запорука впевненості в собі і красива посмішка в майбутньому. Саме тому дуже часто батьків цікавить, з якого віку потрібно відвідувати стоматолога і чи можна взагалі лікувати молочні зуби. Нерідко неправильний прикус утворюється при неправильному годуванні, розвитку і наявності таких шкідливих звичок, як ссання пальця і закушування губи.

Своєчасне звернення до професійного лікаря допоможе уникнути ряду проблем у дорослому житті. Ортодонт дитячий не тільки поставить діагноз, але і підбере правильне лікування, допоможе вирівняти зуби і запобігти руйнуванню постійних зубів. Відвідувати стоматолога необхідно вже після прорізування основної групи молочних зубів.

Яку медичну допомогу надає стоматолог-ортодонт

Дитячий ортодонт – це лікар, який спеціалізується на виправленні прикусу та вирівнюванні зубів за допомогою встановлення ортодонтичних пластинок або брекетів. Він проводить повне обстеження і підбирає оптимальний варіант лікування для дитини. Допомагає запобігти такі наслідки неправильного прикусу, як проблеми з поставою, органами шлунково-кишкового тракту, захворювання пародонту і навіть втрата зубів.

В яких випадках необхідно звертатися до лікаря-ортодонта?

Дуже часто діти не хочуть використовувати брекети або пластинки, оскільки вони є причиною дискомфорту, відсутності естетичності, а іноді і больових відчуттів. Але таке протиріччя може привести до більш глобальних порушень: проблемам з переварюванням їжі, утрудненому диханні, порушенням сну й вимови. Тому рекомендуємо записатися до дитячого ортодонта в період повного прорізування молочних зубів, тобто в 2,5-3 роки.

Показаннями до огляду можуть бути:

 • викривлення зубів;
 • часте закушування губ, смоктання пальця, тривале утримання в роті пустушки;
 • непропорційно маленьке підборіддя або нижня щелепа;
 • видалення молочного чи постійного зуба в ранньому віці;
 • нижня щелепа помітно виходить вперед відносно верхньої;
 • постійно відкритий рот протягом дня;
 • неправильне змикання зубів.

Іноді клінічна картина передбачає навіть хірургічне втручання. Але в більшості випадків достатньо простого носіння пластинок, інших ортодонтичних апаратів і брекетів з повним дотриманням всіх рекомендацій ортодонта.

Основні етапи розвитку прикусу у дітей

Останнім часом дитячий ортодонт в Києві користується попитом, оскільки все більше батьків звертають увагу на дефекти розвитку зубів своїх дітей. Лікарі рекомендують показувати своїх дітей дитячим стоматологам, навіть якщо немає видимих проблем. Вперше це потрібно зробити після прорізування першого зуба і повторювати візит кожні півроку. Що стосується ортодонта – рекомендуємо відвідати даного фахівця після прорізування молочних зубів у 2,5-3 роки. Формування прикусу відбувається в кілька етапів:

 1. Молочний – від 6 місяців до 6 років. У цей період всі молочні зуби прорізуються і тим самим стимулюють ріст щелепи, готуючи її до заміни на постійні зуби.
 2. Змінний – від 6 до 12 років. Цей час характеризується тим, що молочні зуби випадають, а їм на зміну приходять постійні.
 3. Постійний – період, коли відбулася вся заміна зубів на постійні, але вони знаходяться в стадії розвитку і росту.
 4. Сформований постійний – цей період починається, коли весь ріст щелеп зупинений, зуби і корені повністю сформовані.

Виправлення прикусу слід починати в період активного росту щелеп, коли можна не тільки вирівняти зуби, але вплинути на правильний і гармонійний ріст верхньої та нижньої щелеп, для формування правильного прикусу і красивого профілю. Тому так важливо регулярно відвідувати ортодонта, в тому числі і в період прорізування зубів.

Причини неправильного прикусу

В період зміни молочних зубів на постійні (корінні) дитячий стоматолог ортодонт зможе безпомилково визначити проблеми з прикусом, що виникають внаслідок:

 • порушення внутрішньоутробного розвитку;
 • генетичної схильності;
 • неправильного харчування (відсутності твердої їжі в раціоні) і наявності шкідливих смоктальних звичок;
 • хронічних захворювань горла або ротового дихання;
 • передчасного видалення зубів у дитини без подальшого протезування.

Дитячий лікар ортодонт в Києві – це можливість запобігти серйозним порушенням прикусу, проблемам з поставою, захворюванням скронево-нижньощелепного суглоба у дорослому віці. Фахівці, які працюють з найменшими пацієнтами знають, як позбавити дитину від дискомфорту і майбутніх естетичних проблем. Це пов’язано з тим, що ортодонтія дитячої стоматології відрізняється від дорослої не тільки підходом, але й методами лікування.

Коли дитині необхідно ставити брекети?

Фахівці в цій галузі стверджують, що найкращим періодом для встановлення брекет-системи є вік 12-13 років. У цьому віці вже відбулася заміна всіх зубів на корінні, але при цьому ріст щелеп ще не припинено. Тому ефективність лікування буде максимально помітна і займе набагато менше часу, ніж у більш зрілому віці. Однак лікування брекетами застосовується також у змінному прикусі, коли з’явились ще не всі постійні зуби. В такому випадку використовується спеціальна техніка лікування брекет-системою.

Якісна ортодонтія для дітей у стоматології «SKYCLINIC»

Дбати про здоров’я та красу посмішки потрібно змалку. Стоматолог ортодонт дитячий допомагає виявити дефекти формування зубного ряду та виправити неправильний прикус. Дитяча ортодонтія попереджає виникнення цілого ряду проблем у майбутньому, включаючи запобігання хронічному карієсу, проблем із ШКТ та диханням.

Як тільки ви помітили проблему – почніть пошук хорошого дитячого ортодонта і відгуків про нього. Дитячий ортодонт у клініці SKYCLINIC знайде причини порушення зубощелепного апарату та запропонує індивідуальні методики лікування. Кожен наш ортодонт для дітей – професіонал зі стажем, який володіє знаннями та всіма потрібними інструментами для ефективного лікування.

Вартість послуг дитячого ортодонту у Києві

Дитяча стоматологія та ортодонтія включає широкий спектр послуг, спрямованих на виправлення будь-яких щелепно-лицьових дефектів. Хороший дитячий ортодонт швидко відновить неправильний прикус за допомогою брекетів або спеціальної пластинки на зуби, створить гарний зубний ряд та привабливу усмішку вашій дитині.

На послуги ортодонта дитячого ціна залежить від комплексу необхідних лікувальних заходів. Деякі дефекти зубного ряду можуть бути виправлені за допомогою лікувальної гімнастики без встановлення брекетів або пластинок. На послуги дитячого ортодонту ціна в такому разі складатиметься з вартості прийому, на якому буде застосовуватись гімнастичний тренажер.

На послуги ортодонту дитячої ціни будуть вищі за більш важких деформацій зубного ряду та щелепи, де потрібна установка брекет-систем, трейнерів. У такому випадку в ціну будуть включені не тільки діагностика і підбір кращого апаратного вирішення проблеми, але і вартість брекетів.

Вартість послуг ортодонту залежить від методів лікування, які обов’язково підбираються з урахуванням існуючих проблем та індивідуального психологічного ставлення пацієнта до ортодонтичних апаратів. Для підлітків, які соромляться носіння брекетів, можлива розробка лінгвальних та сапфірових брекет-систем, непомітних під час розмови. Дітям молодшого віку можна замовити різнокольорові брекети або брекети зі стразами.

Орієнтовні ціни на послуги у клініці SKYCLINIC ви можете дізнатись у відповідному розділі нашого сайту, а також зв’язавшись з нашими консультантами у месенджерах або по телефону.

Вирівнювання зубів у ортодонту у SKYCLINIC

Неправильний прикус – естетична та медична проблема, що потребує негайного вирішення. Виявивши перші ознаки проблеми, поспішайте записатися до дитячого ортодонту SKYCLINIC. Кращий дитячий ортодонт проведе огляд дитини в комфортних для неї умовах і складе індивідуальний план лікування.

Консультація дитячого ортодонту в SKYCLINIC міста Київ здійснюється за попереднім записом у зручний для вас час. Ми знаходимо підхід до кожної дитини і намагаємося зробити будь-яке лікування комфортним, підбираючи кращі індивідуальні методи для кожного. Ортодонт дитячий, що здійснює прийом у SKYCLINIC, має багаторічний стаж і є активним учасником профільних конгресів та майстер-класів.

Допоможуть переконатися у професіоналізмі нашого ортодонта дитячого у Києві відгуки. На сайті клініки і не тільки ви можете знайти сотні подяк нашому дитячому ортодонту та відгуки про його роботу.

Зверніть увагу, що не всі ортодонтичні проблеми можна побачити самостійно. Записуватися на прийом і відвідувати дитячого лікаря рекомендується 2-3 рази на рік, особливо в період активного зростання зубів та зміни молочного зубного ряду.

Консультація і лікування у дитячого лікаря-ортодонта в SKYCLINIC в Києві

Записатися на прийом до дитячого ортодонта в стоматологию SKYCLINIC можна за попереднім зверненням до адміністратора в телефонному режимі. Отримати професійну консультацію можна при особистому огляді дитини лікарем. Всі діагнози є підтвердженням клінічної картини і записуються в медичну карту. При відсутності показань до медичного втручання пацієнт отримує рекомендації по догляду і рекомендується відвідування стоматолога через півроку для профілактичного огляду.

При необхідності лікування, призначається додаткова діагностика і складається індивідуальний план лікування. Чим раніше буде виявлена патологія, тим легше і швидше її вилікувати.

Мартинчук Анна Сергіївна
Мартинчук Анна Сергіївна

Практикуючий лікар-ортодонт зі стажем більше 7 років. Анна Сергіївна є активним учасником багатьох ортодонтичних спільнот, регулярно відвідує профільні конгреси та майстер-класи. Успішно проводить ортодонтичне лікування всіх вікових груп пацієнтів. У своїй практиці віддає перевагу найбільш результативним методам лікування, зокрема індивідуальним пластинкам, елайнерам і самолігуючим брекетам.

Розгорнути
Показання
 • викривлення зубів
 • занадто маленька нижня щелепа та підборіддя
 • нижня щелепа сильно виступає в порівнянні з верхньою
 • зуби і зубні ряди неправильно змикаються між собою
 • рання втрата молочного або постійного зуба
 • регулярне смоктання пальця, закушування губи, прокладання язика між зубами, тривале смоктання пустушки
 • постійно відкритий рот
Протипоказання
 • незадовільна гігієна порожнин рота
 • уражені карієсом та його ускладненнями зуби
 • гострі психічні захворювання
 • злоякісні новоутворення порожнини рота
 • деякі захворювання імунної, ендокринної, кровотворної систем
 • важкий перебіг гострих інфекційних захворювань
Акції

Не втрачайте можливість вилікувати зуби за вигідною ціною

Знижка до 10% на всі послуги
Осталось 4 дня
Знижка до 10% на всі послуги

Скористайтеся будь-якою послугою у SKYCLINIC та отримайте віртуальну накопичувальну дисконтну картку “Light” зі знижкою 5% на всі стоматологічні послуги.

З деталями Вас з радістю ознайомлять наші адміністратори.

Сімейна знижка
Осталось 4 дня
Сімейна знижка

Приводьте на лікування своїх близьких (батьків, дітей, чоловіків і дружин, братів і сестер, дідусів і бабусь) та отримайте віртуальну дисконтну картку “Full” зі знижкою 10% на всі стоматологічні послуги.

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень
Осталось 4 дня
Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень

Профілактичне чищення зубів всього за 1400 гривень. У вартість входить зняття зубного каменю ультразвуком та чистка Air Flow.

Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ
Осталось 4 дня
Безкоштовна швидка стоматологічна допомога ЗСУ

Безкоштовне надання швидкої стоматологічної допомоги представникам ЗСУ.

Знижка 20% на гігієну*
Осталось 4 дня
Знижка 20% на гігієну*

*Відвідуй гігієніста або пародонтолога не рідше одного разу на 6 місяців (180 днів) та отримай знижку 20% на проведення “Лікувально-профілактичного комплексу гігієни”, який включає: глибоку діагностику стану ясен, чотирьохетапну чистку зубних відкладень та індивідуальний підбір професійних засобів гігієни порожнини рота в домашніх умовах.

Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн
Осталось 4 дня
Вінір композитний (естетична реставрація) всього за 2600 грн

Зміна кольору і форми зуба за допомогою композитного вініра.

Металева брекет-система всього за 9900 гривень
Осталось 4 дня
Металева брекет-система всього за 9900 гривень

У вартість входить встановлення металевої брекет-системи на одну щелепу.

Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень
Осталось 4 дня
Керамічна брекет-система всього за 13900 гривень

У вартість входить встановлення керамічної брекет-системи на одну щелепу.

“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень
Осталось 4 дня
“Зуб під ключ”! Зубной імплантат Bauer’s + формувач ясен + цирконієва коронка всього від 17900 гривень

У вартість включено імплантат і його встановлення, формувач ясен, цирконієва коронка.

Керамічна пломба всього за 5900 гривень
Осталось 4 дня
Керамічна пломба всього за 5900 гривень

Строк служби керамічної пломби більш ніж у 3 рази довший за звичайну пломбу!

Під час виготовлення використовується кераміка провідних світових виробників.

Питання-відповіді
Що лікує стоматолог-ортодонт?
Ортодонт займається діагностикою та лікуванням наступних патологій:
 • порушення росту щелеп;
 • неправильне прорізування і розташування зубів;
 • наслідки передчасного видалення зубів;
 • скупченість зубів;
 • патології прикусу, неправильне співвідношення між щелепами;
 • ортодонтичне лікування при захворюваннях скронево-нижньощелепного суглоба.
Як виправити прикус дитині?
У період змінного прикусу відбувається активний ріст верхньої і нижньої щелеп. Найчастіше ортодонтичне лікування в період молочного та змінного прикусів здійснюється за допомогою ортодонтичних пластинок. З певних причин розвиток щелеп може відбуватися нерівномірно. За допомогою ортодонтичних апаратів можна: - простимулювати ріст верхньої або нижньої щелеп; - виправити неправильне положення зубів; - усунути проміжки між зубами; - допомогти усунути шкідливі звички (наприклад, прокладання язика між зубами або підсасування нижньої губи).
Коли перший раз варто показати дитину ортодонту?
Перший візит дитини до ортодонта рекомендується провести у віці 2,5-3 роки після прорізування всіх молочних зубів і формування молочного прикусу, для усунення факторів, що перешкоджають гармонійному росту і розвитку щелеп. У деяких випадках, ранній розвиток неправильного прикусу може бути виправлений без використання ортодонтичних апаратів, завдяки своєчасному усуненню шкідливих звичок (смоктання пальця, прокладання язика між зубами, підсасування нижньої губи), виявлення ротового дихання і проведення міогімнастики.

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Татьяна Степанченко
Доброго дня! Я пацієнт Анни Сергіївни, дуже задоволена роботою. Це лікар-ортодонт, який не боїться роботи з неправильним прикусом, нерівними зубами… при можливості пропонує альтернативні методи лікування, допомагає посміхнутись світу на всі 32 рівненькі зуба😁
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Мария Беннис
Я прошла ортодонтическое лечение с помощью брекет-системы в Sky Clinic и безумно рада результату. Все консультации, этапы подготовки к постановке брекет-системы и лечение прошли на высшем уровне. Отдельная благодарность доктору-ортодонту Анне Сергеевне за профессионализм, внимательность и качественное лечение. Это клиника, в которую я обязательно буду возвращаться! Спасибо всей команде Sky Clinic.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Lesya Krasun про стоматологію
Lesya Krasun
Ця клініка - відповідальна за ідеальну посмішку моєї дитини))) там ми ставили брекети. Робота виконана чудово. Наш лікар - Анна Сергіївна - усе детально розповідала і пояснювала. Клініка дуже затишна, обладнання нове. До лікарів щільний запис, записуватися потрібно завчасно, але в екстрених (і не дуже) ситуаціях нам завжди шукали і пропонували варіанти. В клініці часто бувають акції - іноді знижки, іноді подарунки (наприклад, нам дарували спеціальні щітки). І це теж дуже приємно. Рекомендую!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ирина Данько
Хочу сказать огромное спасибо ортодонту Анне Сергеевне! Действительно профессионал с большой буквы. На всех этапах ношения брекетов, присутствовало полное понимание всего происходящего: цены, сроки, возможные проблемы и способы их предотвращения, все детально, подробно, очень грамотно и безболезненно. Как результат - отличная улыбка и правильный прикус. Спасибо большое! А также хочется отметить работу пародонтологов и терапевтов, ведь брекеты подразумевают комплексный подход к зубам. Все работы проводились настолько качественно (и даже приятно))), что весь страх перед стоматологическими вмешательствами просто исчез. Поход к стоматологу никогда не кажется простым шагом, но в Skyclinic действительно хочется приходить, если появляются даже малейшие проблемы с зубами. Потому что есть уверенность и гарантия того, что врачи отнесутся с вниманием и профессионально сделают все для решения проблемы.
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Ирина *
Устанавливали брекет-систему ребёнку.Очень довольны качеством обслуживания в клинике,доброжелательный,квалифицированный персонал. Мартинчук Анна Сергеевна-на протяжении года общения с врачом,всегда получали компетентную помощь и внимание!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Тарас Блощаневич
Так важно для подростка иметь красивые ровные зубки. Спасибо Анне Сергеевне за красивую улыбку для дочери!
Лікуючі лікарі:
Мартинчук Анна Сергіївна
Усі відгуки
Коментарів немає