Ribbond: ефективне і довговічне шинування зубів

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
ribbond: ефективне і довговічне шинування зубів
Зміст
  1. Шинування зубів скловолокном Ribbond
  2. Переваги шинування зубів з волокном Ribbond

Є безліч причин, за якими при всьому бажанні стає неможливим зберегти здоров’я зубів: стрес, хронічні захворювання, вік, інфекційні захворювання та ін. Втрата кісткової маси і більш часте запалення ясен – це процеси, які у пацієнтів після 50-ти спостерігаються все частіше. Як результат, зуби стають менш стійкими і змінюють своє положення. Що робити в такому випадку?

Шинування зубів скловолокном Ribbond

Ribbond – це запатентований вид волокна з поперечними нитками, який забезпечує високу цілісність, чіпкість і еластичність протезування. У порівнянні з односпрямованим волокнами, які розтікаються при нанесенні і більш схильні до проникненню крізь тріщини композитної смоли, поперечнонаправлене волокно Ribbond гарантує велику ефективність і довговічність конструкції.

Переваги шинування зубів з волокном Ribbond

При нанесенні волокно Ріббонд розташовується впритул до поверхні зубів, утворюючи гладку шарувату структуру. Кілька шарів волокна, нанесених один на інший, створюють фарфоровий «ламінатний» шар, надійно закріплюєють весь зубний ряд. Обрізання нитки Ріббонд не змінює структури матеріалу.

Стоматологи відзначають особливу зручність при зберіганні відкритих матеріалів Ribbond, оскільки у них необмежений термін придатності і для їх зберігання не потрібні особливі умови, наприклад, охолоджена середовища.

Традиційне скловолокно, яке використовується в протезуванні, має свої переваги, але також має і свої недоліки. До них відноситься складне пристосування шматочків скловолокна до різного положення зубів, громіздкість нитки і її розтріскування, що є гарантією швидкого накопичення нальоту.

Довговічність шинування підтверджується на практиці: пацієнти з волокном Ріббонд роки після втсановлення відзначають, що більше не відчувають руху зубів. Деякі випадки також підтверджують особливу міцність нитки – композитні матеріали під волокном можуть тріскатись, але волокно продовжує утримувати зуби в колишньому положенні.

Компанія Ribbond подбала про те, щоб стоматологи змогли правильно встановити їх продукт, тому що він злегка відрізняється від традиційного шинування, тому на сайті компанії розміщені детальні відео по встановленню волокна. Техніка також може змінюватися в залежності від рухливості зубів.

Все досить просто: спочатку композит наноситься на міжзубні проміжки, одночасно підсуваючи зуби в правильне положення. Потім зуби вирівнюють по горизонталі і в такому положенні на їх задні стінки встановлюється волокно Ріббонд.

Миронюк Вероніка Вікторівна
Миронюк Вероніка Вікторівна

Лікар – стоматолог-пародонтолог, пародонтальний хірург зі стажем роботи понад 7 років. Розуміючи важливість здоров’я тканин пародонта (ясен і кістки), Вероніка Вікторівна визначила для себе повне занурення в пародонтологію, включаючи і хірургічну її частину. Щорічно доктор відвідує провідні профільні симпозіуми і майстер-класи, що дозволяє їй бути завжди на гребені своєї галузі.

Коментарі закриті.

Супутні послуги