Quip vs Oral-B: яка електрична щітка краще?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
quip vs oral-b: яка електрична щітка краще
Зміст
 1. Красива і стильна, але малофункціональна
 2. Громіздка, але більш ефективна

Чи користуєтеся Ви електричною зубною щіткою або віддаєте перевагу традиційній «ручній»? Останнім часом розгорається безліч суперечок стосовно ефективності таких щіток. Наприклад, під час профілактичних оглядів стоматологи часто відзначають, що кількість зубного каменю і нальоту помітно підвищується після попередньої професійної чистки зубів. Причиною цього є чистка невідповідною електричної щіткою, тому що деякі її види за своїми якостями поступаються «ручній» щітці.

Красива і стильна, але малофункціональна

Одним з видів електричних зубних щіток, яка не порівнюється з функціональністю «ручних» є серія щіток від Quip. Це дуже стильні, тонкі, красиві щітки, що стрімко увірвалися на стоматологічний ринок.

Які їх основні відмінності?

 • певна кількість направляючих, м’яких імпульсів;
 • відсутність режимів чистки;
 • 30-секундний таймер;
 • бездротова ручка;
 • тримач для ванної кімнати;
 • водонепроникна поверхня.

Здавалося б, ідеальна електрична щітка! Однак, справа в тому, що вона не дає потрібних для чищення результатів: м’які рухомі головки не забезпечують чищення всього нальоту, оскільки головка і щетина прямокутні і не рухомі. І все це проходить всього в одному режимі чистки.

Громіздка, але більш ефективна

Якщо говорити про звичайну електричну щітку – громіздку, з режимами і проводами, то вона більш функціональна. Найкращою моделлю серед таких щіток вважається Oral-B, завдяки потужним зворотно-поступальним рухам головки.

Які переваги щіток Oral-B?

 • 6 режимів чистки (щоденне чищення, догляд за яснами, чистка чутливих зубів, відбілювання зубів, глибока чистка, чистка язика);
 • bluetooth-зв’язок з додатком Oral-B;
 • датчик тиску головки;
 • зручний футляр, що підходить для подорожей;
 • зрозуміла інструкція по користуванню;
 • схвалені Американською стоматологічною асоціацією;
 • літієві батарейки (можливість більш тривалої чистки без підзарядки).

Деякі пацієнти бояться, що більш потужні електричні щітки можуть спровокувати рецесію ясен, але це неправда – дослідження електричних щіток ніколи не видавали таких результатів за умови правильного чищення. Якщо Ви не впевнені, яка щітка краще справляється з нальотом, попросіть свого стоматолога провести невеликий забарвлюючий тест за допомогою спеціальних жувальних таблеток-індикаторів нальоту. Після полоскання і спльовування барвник залишиться на місцях скупчення нальоту, демонструючи таким чином незаймані зубною щіткою місця. Те ж саме необхідно зробити і з іншою електричної щіткою, і тоді Ви отримаєте повну картину функціональності.

Миронюк Вероніка Вікторівна
Миронюк Вероніка Вікторівна

Лікар – стоматолог-пародонтолог, пародонтальний хірург зі стажем роботи понад 7 років. Розуміючи важливість здоров’я тканин пародонта (ясен і кістки), Вероніка Вікторівна визначила для себе повне занурення в пародонтологію, включаючи і хірургічну її частину. Щорічно доктор відвідує провідні профільні симпозіуми і майстер-класи, що дозволяє їй бути завжди на гребені своєї галузі.

Коментарі закриті.

Супутні послуги