Протези vs справжні зуби: чи сильно помітна різниця?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
протези vs справжні зуби: чи сильно помітна різниця
Зміст
  1. Незнімні протези
  2. Знімні протези
  3. Мікропротезування

Здорові і білі зуби дуже складно зберегти протягом життя. Приходить період, коли не дивлячись на постійну якісну гігієну, зуби і м’які тканини починають руйнуватися просто від своєї старості. Не кажучи вже про видалення зубів внаслідок періодонтиту або інших ускладнень карієса. Ось тоді на допомогу і приходить протезування зубів.

Ортодонтія відновлює втрачені функціональні і естетичні характеристики зубів і зубних рядів. Для такого відновлення використовуються вкладки, керамічні коронки, мости, часткові або повні знімні протези.

Протезування ще кілька десятиліть тому не користувалося особливим попитом у пацієнтів, тому що вважалося, що протези не тільки не можуть повністю відновити втрачені функції, в тому числі можливість повноцінно їсти, але і викликають неприємні відчуття в порожнині рота.

Сьогоднішні протези не відповідають жодному з цих зауважень. Оскільки протези виготовляються з міцних, не пористих матеріалів і в 95% випадків виглядають краще, ніж деякі природні зуби. Звичайно ж, тільки кваліфікований стоматолог-ортопед зможе підібрати спосіб протезування таким чином, щоб забезпечити максимальну функціональність порожнини рота і зубів.

Незнімні протези

несъемные протезы в протезировании зубов

Широкою практикою в установці незнімних протезів стають мостоподібні протези з оксиду цирконію. Такі матеріал найбільш міцний і легкий, і може бути рекомендований навіть для пацієнтів із захворюваннями тканин пародонта. Це також довговічний протез, що не псується під впливом лужного середовища ротової порожнини і харчових барвників.

Також все ще широко використовуються металокерамічні мости (мостоподібні протези) завдяки їх доступній вартості.

Знімні протези

съемные протезы в протезировании зубов

У стоматологічній практиці, крім протезів на імплантатах все ще користуються популярністю знімні протези. Їх особливістю є те, що їх виготовлення має більш доступну цінову політику і швидкість виготовлення. Якість і естетичні характеристики гарантовані кращими і перевіреними зуботехническими лабораторіями Києва.

Мікропротезування

микропротезирование винирами и люминирами

Мікропротезування використовується для відновлення зубів після лікування карієсу або відколів. Для мікропротезування використовують вкладки і накладки з кераміки, а також вініри. Даний вид протезування покликаний вирішити проблему естетики і часткової втрати функціональності зубів.

Сучасні керамічні вкладки і вініри не поступаються по естетиці і міцності натуральним зубам, оскільки при якісно виконаній роботі навіть стоматолог не завжди може відрізнити вінір від натурального зуба.

 

Записуйтеся на консультацію в СКАЙКЛІНІК, щоб дізнатися більше про протезування.

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Коментарі закриті.

Супутні послуги