Повторне лікування кореневих каналів: коли це необхідно?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
повторне лікування кореневих каналів: коли це необхідно
Зміст
  1. Показання для переліковування зубних каналів

Лікування кореневих каналів – це дуже відповідальна і скрупульозна робота. На її якість впливає також структура зубних коренів, яка у кожної людини індивідуальна. В терапевтичній стоматології трапляється, що лікування кореневих каналів не завжди проходить успішно і необхідно проводити додаткові маніпуляції. Навіть якісно запломбованим кореневим каналам з часом може знадобиться повторне лікування, оскільки будь-яка пломба має обмежений термін служби.

Показання для переліковування зубних каналів

  1. Біль в зубі внаслідок неправильно проведеного первинного лікування каналів: при пломбуванні кореневих каналів не на всю довжину, неправильній медикаментозній обробці, пропуску додаткового каналу в зубі, поломки інструменту в кореневому каналі.
  2. Планування ортопедичного лікування при неправильно запломбованих каналах, навіть при відсутності больових відчуттів.
  3. Повторне інфікування. Таке можливо внаслідок розвитку вторинного карієсу під пломбою і її розгерметизації, коли кореневий канал має сполучення з середовищем порожнини рота.

Слідуючи сучасним стандартам і внутрішнім протоколам СКАЙКЛІНІК, якісне “перепломбування” проходить виключно за допомогою стоматологічного мікроскопа. Для переліковування може знадобитися кілька візитів до Вашого стоматолога-ендодонта.

Для запобігання розвитку вторинного карієсу і зменшення ризику перелому кореня після ендодонтичного лікування ми рекомендуємо встановлення ортопедичної коронки замість фотополімерної пломби. Таким чином, ми забезпечуємо надійну герметизацію запломбованих кореневих каналів зуба.

Коментарі закриті.

Супутні послуги