Повторне лікування кореневих каналів: коли це необхідно?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
повторне лікування кореневих каналів: коли це необхідно
Зміст
  1. Показання для переліковування зубних каналів

Лікування кореневих каналів – це дуже відповідальна і скрупульозна робота. На її якість впливає також структура зубних коренів, яка у кожної людини індивідуальна. В терапевтичній стоматології трапляється, що лікування кореневих каналів не завжди проходить успішно і необхідно проводити додаткові маніпуляції. Навіть якісно запломбованим кореневим каналам з часом може знадобиться повторне лікування, оскільки будь-яка пломба має обмежений термін служби.

Показання для переліковування зубних каналів

  1. Біль в зубі внаслідок неправильно проведеного первинного лікування каналів: при пломбуванні кореневих каналів не на всю довжину, неправильній медикаментозній обробці, пропуску додаткового каналу в зубі, поломки інструменту в кореневому каналі.
  2. Планування ортопедичного лікування при неправильно запломбованих каналах, навіть при відсутності больових відчуттів.
  3. Повторне інфікування. Таке можливо внаслідок розвитку вторинного карієсу під пломбою і її розгерметизації, коли кореневий канал має сполучення з середовищем порожнини рота.

Слідуючи сучасним стандартам і внутрішнім протоколам СКАЙКЛІНІК, якісне “перепломбування” проходить виключно за допомогою стоматологічного мікроскопа. Для переліковування може знадобитися кілька візитів до Вашого стоматолога-ендодонта.

Для запобігання розвитку вторинного карієсу і зменшення ризику перелому кореня після ендодонтичного лікування ми рекомендуємо встановлення ортопедичної коронки замість фотополімерної пломби. Таким чином, ми забезпечуємо надійну герметизацію запломбованих кореневих каналів зуба.

Волкова Інна Олегівна
Волкова Інна Олегівна

Практикуючий лікар – стоматолог-терапевт, ендодонт. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Основна спеціалізація лікаря – лікування карієсу зубів і його ускладнень (ендодонтичне лікування – лікування каналів зубів). Інна Олегівна – регулярний учасник стоматологічних форумів і майстер-класів.

Коментарі закриті.

Супутні послуги