Ортодонтична діагностика: чому це важливо для лікування?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
ортодонтична діагностика: чому це важливо для лікування
Зміст
  1. Як проходить ортодонтична діагностика?

Постановка ортодонтического діагнозу – це процес, який не можна переоцінити. Від якісної постановки діагнозу залежить те, як швидко пройде лікування, у скільки воно обійдеться, як довго пацієнт буде відчувати себе здоровим і щасливим.

Як проходить ортодонтична діагностика?

этапы ортодонтической диагностики

  1. Огляд, фото діагностика і виготовлення діагностичних моделей. Будь-яка ортодонтична діагностика починається з візуального огляду зубних рядів, лицьових ознак, проведення фото діагностики та зняття відбитків для виготовлення діагностичних моделей. З їх допомогою ортодонт розраховує ширину, довжину зубних рядів, а також ступінь дефіциту місця для зубів.
  2. Цифрова діагностика. З цією метою використовується ортопантомограма (панорамний знімок), телерентгенограма в бічній і прямій проекціях. При необхідності, робиться також КТ (комп’ютерна томографія) верхньої і нижньої щелеп. Знімки дозволяють визначитися з точним діагнозом і ефективним методом лікування.
  3. Ознайомлення з планом лікування. Після оцінки діагностичних критерій і можливих способів лікування лікар СКАЙКЛІНІК складає план лікування і пояснює значення, обсяг і тривалість всіх етапів. На даному етапі діагностика закінчується і лікування переходить в руки ортодонта.Діагностика перед початком ортодонтичного лікування є обов’язковою для безпечного отримання якісного результату.

Коментарі закриті.

Супутні послуги