Ортодонтична діагностика: чому це важливо для лікування?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
ортодонтична діагностика: чому це важливо для лікування
Зміст
  1. Як проходить ортодонтична діагностика?

Постановка ортодонтического діагнозу – це процес, який не можна переоцінити. Від якісної постановки діагнозу залежить те, як швидко пройде лікування, у скільки воно обійдеться, як довго пацієнт буде відчувати себе здоровим і щасливим.

Як проходить ортодонтична діагностика?

этапы ортодонтической диагностики

  1. Огляд, фото діагностика і виготовлення діагностичних моделей. Будь-яка ортодонтична діагностика починається з візуального огляду зубних рядів, лицьових ознак, проведення фото діагностики та зняття відбитків для виготовлення діагностичних моделей. З їх допомогою ортодонт розраховує ширину, довжину зубних рядів, а також ступінь дефіциту місця для зубів.
  2. Цифрова діагностика. З цією метою використовується ортопантомограма (панорамний знімок), телерентгенограма в бічній і прямій проекціях. При необхідності, робиться також КТ (комп’ютерна томографія) верхньої і нижньої щелеп. Знімки дозволяють визначитися з точним діагнозом і ефективним методом лікування.
  3. Ознайомлення з планом лікування. Після оцінки діагностичних критерій і можливих способів лікування лікар СКАЙКЛІНІК складає план лікування і пояснює значення, обсяг і тривалість всіх етапів. На даному етапі діагностика закінчується і лікування переходить в руки ортодонта.Діагностика перед початком ортодонтичного лікування є обов’язковою для безпечного отримання якісного результату.
Бишук Богдан Михайлович
Бишук Богдан Михайлович

Медичний директор SKYCLINIC. Спеціаліст з медичного менеджменту. Практикуючий лікар-стоматолог, ортодонт з 17-ти річним стажем. Веде консультативний прийом пацієнтів з клінічними ситуаціями високого ступеня складності. Регулярний учасник профільних форумів і конгресів. В практиці робить основний акцент на комплексний підхід у вирішенні складних клінічних ситуацій і турботу про пацієнта, що гарантує отримання ідеального результату. Богдан Михайлович є ментором для Команди SKYCLINIC. Під його керівництвом проходила своє становлення ортодонт Анна Сергіївна.

Коментарі закриті.

Супутні послуги