Нічні капи на сторожі рівних зубів

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
нічні капи на сторожі рівних зубів
Зміст
  1. Види нічних кап

Капи – це, мабуть, єдиний апарат в ортодонтії, який практично не приносить дискомфорту, але дає помітний результат. Більш того, капи виглядають досить симпатично, вони прості в догляді і зазвичай не викликають алергії.

Види нічних кап

виды ночных капп в ортодонтии

1. Капа від бруксизма. Застосовується при бруксизмі і підвищеному стиранні емалі, як його наслідок. Перші дні застосування викликають деякий дискомфорт, але з часом пацієнт звикає і спить нормально. Слід пам’ятати, що капи від бруксизма служать лише додатковим інструментом для вирішення патології, а основним способом його лікування є робота з психологічним і фізичним (м’язовим) станом пацієнта.
2. Ретенційна. Застосовується як завершальний етап лікування після носіння брекетів або інших ортодонтичних конструкцій і носиться протягом року або декількох років в залежності від бажаного ступеня вирівнювання зубів.
3. Капа для укріплення емалі. Застосовується для відновлення емалі, схильної до стирання, тріщин, крихкості. Така капа заповнюється спеціальним ремінералізуючим гелем, що зміцнює зубну поверхню і шар дентину під нею.
4. Відбілююча. Капа для відбілювання виготовляється за індивідуальними знятим відбитках пацієнта. У домашніх умовах пацієнт вносить в капу відбілюючий гель на час, рекомендований стоматологом. При бажанні повторного відбілювання через певний проміжок пацієнт може використовувати ті ж капи. Варто лише придбати додаткові шприци з відбілюючим гелем.

Зверніться в стоматологічну клініку до лікаря за консультацією. Він допоможе Вам підібрати не тільки оптимальний для лікування, але і привабливий зовні і доступний за ціною варіант.

Мартинчук Анна Сергіївна
Мартинчук Анна Сергіївна

Практикуючий лікар-ортодонт зі стажем більше 9 років. Анна Сергіївна є активним учасником багатьох ортодонтичних спільнот, регулярно відвідує профільні конгреси та майстер-класи. Успішно проводить ортодонтичне лікування всіх вікових груп пацієнтів. У своїй практиці віддає перевагу найбільш результативним методам лікування, зокрема індивідуальним пластинкам, елайнерам і самолігуючим брекетам.

Коментарі закриті.

Супутні послуги