Натуральна посмішка після 60-ти: як працює шинування

натуральна посмішка після 60-ти: як працює шинування
Зміст
  1. Шинування застосуються при:
  2. Виділяють два види шинування:

Рухливість зубів виникає, як правило, у випадках з пародонтитом. При сильній рухливості зубів, не всі вони підлягають видаленню. Часто зуби можна зберегти завдяки шинуванню. Шинуванням зубів називають процес закріплення рухомих зубів спеціальною ниткою (шиною).

Шинування застосуються при:

  • пародонтиті, пародонтозі;
  • ускладненнях після перенесених травм або операцій;
  • поглибленні і опусканні ясенних кишень;
  • після вирівнювання зубів з метою ретенції.

Виділяють два види шинування:

  1. Незнімне. Працює ефективно, навіть коли зубний ряд неповний. Для цього використовуються нитки і спеціалізовані мости. Нитки вважаються щаднішим способом утримування зубів. Коронки використовуються рідко, оскільки вимагають видалення нервів і обточування здорового зуба. Використовуються скловолоконні нитки або металеві дроти.
  2. Знімне. Використовується при важко протікаючих зубних захворюваннях, патологіях і при лікуванні переломів щелепи. Міцно фіксує зубний ряд в потрібному положенні і застосовується до моменту повного відновлення функціональності.

Матеріал шини, який використовується в лікуванні не викликає алергічних реакцій і практично не відчувається на зубах, оскільки встановлюється на внутрішній поверхні зубів. Ви можете дізнатися більше про шинування, записавшись в стоматологію SKYCLINIC.

Супутні послуги