Лікування карієсу без анестезії

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
лікування карієсу без анестезії
Зміст
  1. 3 ситуації, коли можна лікувати зуб без анестезії
  2. Поверхневе ураження емалі
  3. Зняття старої пломби
  4. Препарування "мертвого" зуба

Установка пломби без анестезії багатьох пацієнтів шокує. А це взагалі можливо? Можливо, якщо це дозволяють обставини.

3 ситуації, коли можна лікувати зуб без анестезії

Поверхневе ураження емалі

Поки карієс не інфікував дентин і пульпу, больові відчуття можуть бути відсутні або незначними. Обережне препарування верхнього шару може заподіяти пацієнтові моральний дискомфорт, але больових відчуттів це не принесе.

Зняття старої пломби

Якщо у пацієнта діагностовано вторинний карієс, що розвивається під старою пломбою, пломбу теж можна зняти без анестезії. Умовою тут є розташування пломби. Однак препарування живих тканин зуба під пломбою може бути болючим, залежно від больового порогу пацієнта.

Препарування “мертвого” зуба

Абсолютно безболісним є препарування зуба, в якому померли або вже видалені нерви. В такому випадку, проведення анестезії не потрібно.

Зазвичай стоматологи самі повідомляють пацієнтам про можливість препарування і пломбування зуба без або ж з анестезією. Однак, застосування анестезії в ситуаціях, що мають навіть найменший ризик больових відчуттів є правильним рішенням як для успіху процедури, так і для гарного самопочуття самого пацієнта.

Для комфорту наших пацієнтів лікарі СКАЙКЛІНІК обов’язково використовують анестезуючий гель (аплікаційну анестезію) для знеболювання місця уколу при проведенні місцевої анестезії.

Гриценко Лінда Ігорівна
Гриценко Лінда Ігорівна

Лікар – стоматолог-терапевт, ортодонт. Ось вже понад 4-х років Лінда Ігорівна справляється з найскладнішими клінічними ситуаціями при лікуванні карієсу та його ускладнень. Також успішно веде ортодонтичний прийом. Займається вирівнюванням зубів як у дорослих, так і виправленням прикусу у дітей.

Коментарі закриті.

Супутні послуги