Лікування карієсу без анестезії

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
лікування карієсу без анестезії
Зміст
  1. 3 ситуації, коли можна лікувати зуб без анестезії
  2. Поверхневе ураження емалі
  3. Зняття старої пломби
  4. Препарування "мертвого" зуба

Установка пломби без анестезії багатьох пацієнтів шокує. А це взагалі можливо? Можливо, якщо це дозволяють обставини.

3 ситуації, коли можна лікувати зуб без анестезії

Поверхневе ураження емалі

Поки карієс не інфікував дентин і пульпу, больові відчуття можуть бути відсутні або незначними. Обережне препарування верхнього шару може заподіяти пацієнтові моральний дискомфорт, але больових відчуттів це не принесе.

Зняття старої пломби

Якщо у пацієнта діагностовано вторинний карієс, що розвивається під старою пломбою, пломбу теж можна зняти без анестезії. Умовою тут є розташування пломби. Однак препарування живих тканин зуба під пломбою може бути болючим, залежно від больового порогу пацієнта.

Препарування “мертвого” зуба

Абсолютно безболісним є препарування зуба, в якому померли або вже видалені нерви. В такому випадку, проведення анестезії не потрібно.

Зазвичай стоматологи самі повідомляють пацієнтам про можливість препарування і пломбування зуба без або ж з анестезією. Однак, застосування анестезії в ситуаціях, що мають навіть найменший ризик больових відчуттів є правильним рішенням як для успіху процедури, так і для гарного самопочуття самого пацієнта.

Для комфорту наших пацієнтів лікарі СКАЙКЛІНІК обов’язково використовують анестезуючий гель (аплікаційну анестезію) для знеболювання місця уколу при проведенні місцевої анестезії.

Коментарі закриті.

Супутні послуги