Копії елайнерів Invisalign – чи варто довіряти?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
копії елайнерів invisalign – чи варто довіряти
Зміст
  1. Як працюють копії елайнеров?

Напевно, Ви чули про безліч неякісних ортодонтичних конструкцій, що поширюються в Інтернеті. Сюди відносяться китайські брекети, капи та навіть імітації елайнерів. Основною причиною таких спроб є бажання заощадити на послугах клініки і на вартості самої конструкції. Залишається питання: як це впливає на якість лікування і на здоров’я пацієнта?

Як працюють копії елайнеров?

Smile Direct – це найпопулярніша копія елайнерів Invisalign. Однак, стоматологів турбують деякі відмінності у виготовленні моделей Smile Direct. Наприклад, те, що можна зробити відбитки своїх зубів в домашніх умовах, а потім їх якість перевірить ортодонт, який працює онлайн (звідки пацієнт знає, як саме зняти зліпки і наскільки компетентний в їх інтерпретації ортодонт?) Або те, що дані моделі коштують на 60% дешевше, ніж моделі Invisalign (зазвичай те, що коштує значно дешевше, значно поступається в характеристиках оригінального продукту). І це вже не кажучи про те, що будь-які виникаючі труднощі або ускладнення зростають в рази, оскільки не передбачається стандартної діагностики.

Тепер виникають інші питання:

  • чи дійсно спроектований самостійно елайнер підходить для вирівнювання зубів?
  • чи існують гарантії якості матеріалу так само, як у Invisalign? (міцні, прозорі, зручні)
  • чи можна виготовляти такі моделі для вирівнювання тим же способом?
  • що робити, якщо вирівнювання тягне за собою запалення ясен, рецесію ясен або викривлення інших зубів? (адже ортодонт надається дистанційно).
  • як працюють елайнери Invisalign?

Перед виготовленням елайнерів Invisalign проходить ретельний процес діагностики перш, ніж відправитися в лабораторію. В ортодонтії якісна діагностика становить 60% успіху.

Потім проводиться зняття відбитків із зубів пацієнта, щоб переконатися, що форма і положення зубів ідеально передають загальну картину зубного ряду. На базі цих зліпків в оригінальній лабораторії США виготовляються елайнери. Кожен 2 тижні пацієнт повинен буде міняти свої моделі, щоб забезпечити правильне вирівнювання зубів.

Як бачите, оригінальні елайнери – це гарантія того, що лікування пройде успішно і під контролем. Як в даному випадку спрацює копія Invisalign?

Вирівнювання навіть невеликих викривлень – це стрес. Додайте до нього постійні хвилювання про те, чи всі пройде добре, чи правильно вирівнюються зуби, чи отримаєте Ви довгоочікуваний результат від використання Smile Direct. Повірте, що таке «лікування» обійдеться Вам набагато дорожче.

Бишук Богдан Михайлович
Бишук Богдан Михайлович

Медичний директор SKYCLINIC. Спеціаліст з медичного менеджменту. Практикуючий лікар-стоматолог, ортодонт з 17-ти річним стажем. Веде консультативний прийом пацієнтів з клінічними ситуаціями високого ступеня складності. Регулярний учасник профільних форумів і конгресів. В практиці робить основний акцент на комплексний підхід у вирішенні складних клінічних ситуацій і турботу про пацієнта, що гарантує отримання ідеального результату. Богдан Михайлович є ментором для Команди SKYCLINIC. Під його керівництвом проходила своє становлення ортодонт Анна Сергіївна.

Коментарі закриті.

Супутні послуги