Комп’ютерна томографія в стоматології

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
комп’ютерна томографія в стоматології
Зміст
  1. Комп'ютерна томографія - що це?
  2. Для чого використовується комп'ютерна томографія?

Комп’ютерна томографія – це часто використовуваний метод діагностики в стоматології. Він зачіпає всі галузі: естетичну стоматологію, хірургію, пародонтологію, протезування, терапевтичну стоматологію, ортодонтию, імплантацію, дитячу стоматологію. Дізнайтеся в сьогоднішній статті, як комп’ютерна томографія може допомогти Вам в якісному лікуванні.

Комп’ютерна томографія – що це?

Комп’ютерний томограф (КТ) – це апарат, що проходить крізь всі шари тканин організму, як конусний промінь. У порівнянні з традиційною рентгенограмою, що забезпечує двомірне сканування, КТ демонструє набагато більш точні результати. До того ж, двомірний рентгенівський промінь не сканує повністю структуру альвеолярного відростка, тому що йому притаманно розгалуджуватись, а такі дрібні «ниточки» на знімку не проявляються. Якщо пацієнта чекає синус-ліфтинг, то краще використовувати при діагностиці КТ, щоб отримати більш точну картину альвеолярної ділянки.

Для чого використовується комп’ютерна томографія?

  • планування та підбір майбутніх імплантатів (місце розміщення, розмір і ступінь нахилу імплантату, післяопераційний період);
  • планування комплексних планів лікування. Ортопантомограмма, на жаль, не є настільки інформативною і дає неповну інформацію про ситуацію в порожнині рота;
  • моделювання та підбір протезів в складних випадках (моделювання протезів при повній відсутності зубів, атрофії кісткової тканини і оклюзії);
  • діагностика і лікування кореневих каналів (визначення структури каналу та їх кількості, візуалізація тріщини кореня, діагностика встановлених штифтів або гутаперчі).

Правильне використання комп’ютерної томографії забезпечує високу якість діагностики і лікування. Спеціалісти, які проводять КТ-сканування зазвичай є кваліфікованими фахівцями, які отримали певну освіту в області рентгенологічної діагностики.

Комп’ютерний томограф також регулярно проходить заплановані техогляди. Поцікавтеся у Вашому діагностичному центрі про модель і функції даного томографа – якщо адміністрація може надати відповідну документацію, це тільки підкреслить якість послуг, що надаються.

Стоматологія SKYCLINIC співпрацює з перевіреною і кваліфікованою мережею діагностичних центрів Planmeca 3D в Києві.

Особа Нестор Богданович
Особа Нестор Богданович

Лікар – стоматолог-хірург, імплантолог. За більш ніж 4 роки безперервної практики в імплантації вдячні пацієнти глибоко поважають свого лікаря.
Нестор Богданович регулярно відвідує профільні конгреси і вносить все нові та нові методики в свою повсякденну практику, що дозволяє йому досягати прекрасних клінічних результатів.

Коментарі закриті.

Супутні послуги