Jet Acrylic: виготовлення тимчасових коронок в один візит

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
jet acrylic: виготовлення тимчасових коронок в один візит
Зміст
  1. Jet Acrylic - що це?
  2. Як працює смола Jet Acrylic?
  3. Jet Acrylic: переваги і недоліки

Вибір доступного і швидкого способу виготовлення тимчасових коронок – це один з головних питань стоматолога-ортопеда. Виготовлення постійних конструкцій (коронок або мостів) займає близько 7-10 днів в зуботехнічній лабораторії. В такому випадку, питання про тимчасові коронки стоїть гостро, особливо, якщо це стосується передніх зубів. Тут і настає час для використання акрилових матеріалів Jet Acrylic.

Jet Acrylic – що це?

Jet Acrylic – це швидкосохнуча акрилова суміш, яка використовується для виготовлення тимчасових коронок безпосередньо в кабінеті у стоматолога. Вона замішується в консистенцію смоли, тому з її допомогою можуть виливатися будь-які зубні форми. Виготовлення форми зуба також не вимагає багато часу – за 6-9 хвилин уже можна отримати повністю застиглу коронку.

Як працює смола Jet Acrylic?

  • Зуби пацієнта, які межують з дефектом, очищаються від нальоту і підсушують.
  • У капу Оmnivac заливається Jet Acrylic і каппа фіксується на зубний ряд.
  • Пацієнт утримує капу протягом 6-9 хвилин.
  • Каппа знімається і стоматолог шліфує і полірує отримані коронки.
  • Коронки цементуються в порожнині рота за допомогою тимчасового стоматологічного цементу.

Jet Acrylic: переваги і недоліки

Перевагою даної акрилової маси є те, що виготовлення цілого зубного ряду тимчасових коронок можливо протягом одного візиту, чого не можна сказати про тимчасові коронки, що виготовляються в зуботехнічній лабораторії. В такому випадку необхідно кілька днів на виготовлення.

Недоліком Jet Acrylic є його непристосованість до температурних змін – в тому випадку, якщо зуби живі, при чищенні зубів дуже холодною або гарячою водою деякі пацієнти відзначають невелику чутливість зубів. Це очевидно, оскільки даний матеріал не є таким щільним, як керамічна коронка або вінір, і розглядається суто як тимчасове рішення.

Jet Acrylic – це не заміна постійним коронкам, а можливість посміхатися і комфортно приймати їжу в той час, коли зуби вже оброблені під коронки, але вони ще виготовляються в зуботехнічній лабораторії. Таким чином, пацієнт не буде відчувати дискомфорт від процесу лікування, поки не будуть встановлені постійні коронки.

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Коментарі закриті.

Супутні послуги