Invisalign: вирівнюйте зуби непомітно для оточуючих

invisalign: вирівнюйте зуби непомітно для оточуючих
Зміст
  1. Які особливості кап Invisalign?
  2. Комп'ютерне моделювання майбутніх моделей

Можете уявити собі прозору і практично непомітну систему для вирівнювання зубів? Вона існує і називаються Invisalign.

Invisalign – це відкриття американської стоматологічної компанії Align Technology і їх унікальність в тому, що незважаючи на свою прозорість і ідеальну обтічність вони ефективно виправляють прикус.

Які особливості кап Invisalign?

  • Для кожного пацієнта розробляється ціла серія кап Invisalign – таким чином, кожен місяць пацієнт буде змінювати положення зубного ряду в потрібному напрямку і зможе зробити це без присутності лікаря, проте під його наглядом, важливо тільки зробити це в зазначений термін.
  • Оскільки всі капи виготовляються за індивідуальним зліпкам, то Align Technology гарантує 100% вирівнювання кожного клінічного випадку.
  • Якщо капи губляться або пошкоджуються, лабораторія виготовляє нові, ідентичні попереднім капи.

Комп’ютерне моделювання майбутніх моделей

компьютерное моделирование элайнеров Invisalign

Перед рішенням носити Invisalign кожному пацієнтові демонструється ролик ClinCheck, базований на методиці 3D-моделювання. Таким чином, пацієнт може побачити покроковий процес зміни свого прикусу або викривлень окремих зубів аж до моменту повного вирівнювання зубного ряду. Також він зможе оцінити термін ортодонтичного лікування – від моменту установки першої капи до зняття останньої.

Якщо пацієнт починає лікування елайнерами, він отримує свій набір змінних кап на весь період вирівнювання зубів. На відміну від брекетів, елайнери можна знімати на час прийому їжі і чищення зубів, після чого їх заново слід надіти на зубні ряди.

Це, однозначно, найкрасивіший, зручний і щадний спосіб вирівнювання зубів. Зверніться за консультацією в СКАЙКЛІНІК, щоб дізнатися більше про елайнери Invisalign!

Супутні послуги