Імплантація зубів – чи це так страшно, як виглядає?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
імплантація зубів – чи це так страшно, як виглядає
Зміст
  1. Що таке імплант і як він виглядає?
  2. Як проходить процедура імплантації зубів?

Якщо Ви розглядаєте різні варіанти відновлення видалених зубів, то зубні імплантати, ймовірно, знаходяться в вашому списку. Це правильний вибір, оскільки імплантати мають перевірену репутацію як по довговічності, так і за зовнішнім виглядом. Однак, багатьох пацієнтів лякає саме хірургічна процедура імплантації, а точніше її складність і тривалість загоєння ран. Давайте розберемося, як це відбувається.

Що таке імплант і як він виглядає?

Незважаючи на відмінності в моделях, зазвичай імплантати складаються з двох основних компонентів: титанового штифта, який фіксується в щелепну кістку та коронки, що прикріплюється на титанову основу через 3-6 місяців після операції. Пацієнту надаються на вибір різні види коронок – цирконієві, керамічні, металокерамічні.

Як проходить процедура імплантації зубів?

  • Знеболення. Це дуже важливий момент для пацієнтів, оскільки вони з підозрою ставляться до процесу свердління їх кістки, особливо, якщо роблять це вперше. Імплантолог обговорює з ними можливості знеболювання – місцева анестезія або медикаментозний сон (в обох випадках пацієнт нічого не відчуває).
  • Готується отвір. Стоматолог робить невеликий розріз в яснах, щоб визначити точку свердління кістки.
  • Свердління лунки. Коли стоматолог визначив обсяг і глибину лунки, він починає свердлити обрану точку. Свердло не тільки поглиблює лунку, але і поступово розширює її. Пацієнт при цьому може відчувати тільки легку вібрацію і невеликий тиск від свердла, проте все відбувається абсолютно безболісно.
  • Імпланти поміщаються в отвір. Всі імплантати знаходяться в стерильних упаковках і відкриваються тільки, коли лунка готова. Імплантат вкручується в отвір за допомогою спеціального динамометричного ключа і як тільки він щільно «сів» в кістку, тканини ясен зашивають хірургічними швами.

Невеликий дискомфорт після операції – це нормально. Лікар назначає знеболюючі і протизапальні засоби, які допоможуть пройти післяопераційний період. Також буде проведена консультація з гігієни порожнини рота.

При правильному плануванні операції умілими руками імплантація зубів – це завжди проста і безболісна процедура. Вивчайте фото виконаних робіт у стоматологів – імплантологів, читайте відгуки пацієнтів і ефективність процедури буде гарантована.

Особа Нестор Богданович
Особа Нестор Богданович

Лікар – стоматолог-хірург, імплантолог. За більш ніж 6 років безперервної практики в імплантації вдячні пацієнти глибоко поважають свого лікаря.
Нестор Богданович регулярно відвідує профільні конгреси і вносить нові методики в свою повсякденну практику, що дозволяє йому досягати прекрасних клінічних результатів.

Коментарі закриті.

Супутні послуги