Голлівудська усмішка за два прийоми – знайомтеся, вініри!

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
голлівудська усмішка за два прийоми – знайомтеся, вініри
Зміст
  1. Що таке вініри та які їх переваги?
  2. Індивідуальне виготовлення вінірів під кожного пацієнта
  3. Установка вінірів

Естетична стоматологія сьогодні може приховати практично будь-які дефекти зубного ряду. Одним з найкрасивіших, натуральних і довговічних варіантів вважаються вініри.

Що таке вініри та які їх переваги?

Вініри – це дуже тонкі пластинки (від 0,4 до 0,6 міліметрів), які фіксуються на передній поверхні зубів. Найчастіше вони виготовляються з кераміки (фарфору). Основним завданням вінірів є приховування таких дефектів як відколи, знебарвлення емалі і діастема. Установка вінірів при патологічної стертості обов’язково обговорюється з ортодонтом або стоматологом-ортопедом.

Іншою серйозною перевагою вінірів є їх широка колірна лінійка – в наявності є різні відтінки від жовтого до кристально білого. Зазвичай з вибором відтінку допомагає стоматолог, підбираючи його під колір натуральної емалі пацієнта, тому що з білизною можна легко переборщити і перетворити усмішку в штучну.

Якщо говорити про різницю вінірів і коронок, то обточування зубів під цирконієві коронки вимагає видалення більшої кількості емалі. Це робить вініри мінімально інвазивним методом реставрації, а для здоров’я живих зубів це дуже важливо.

Індивідуальне виготовлення вінірів під кожного пацієнта

Кожен вінір – це індивідуальна конструкція, що виготовляється в зуботехнічній лабораторії. Ви не знайдете готових виниров ні в одній стоматологічній клініці. Після обробки зуба стоматолог знімає зліпки зубів (мануально або цифровим способом) і потім відправляє їх в лабораторію. На виготовлення вінірів йде до 10 днів і на цей час стоматолог може встановлює тимчасові пластмасові конструкції.

Установка вінірів

Установка вінірів

Говорячи про естетичні характеристики, вініри повинні відповідати обраному відтінку і не бути занадто опуклими; кажучи про функціональні характеристики, вони повинні добре балансувати з рівнем верхнього і нижнього зубних рядів, не приносити дискомфорту під час кусання, жування й мови. Якщо все добре, тоді лікар цементує вініри на спеціальний стоматологічний клей. Якщо ж вінір не відповідає деяким з перерахованих вище параметрів, тоді він підлягає корекції.

При правильному догляді і дотриманні рекомендацій лікаря встановлені вініри прослужать пацієнтові до 10-ти років.

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Коментарі закриті.

Супутні послуги