Ефективне лікування дентальним мікроскопом

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
ефективне лікування дентальним мікроскопом
Зміст
  1. В яких випадках лікування дентальним мікроскопом ефективніше?

Стоматологічний мікроскоп став відкриттям в стоматології всього десяток років тому, коли рентгенографії і ортопантомограми стало недостатньо для точної діагностики і ефективнішого лікування. Стало можливим помітити найменші ознаки розвитку захворювання, особливості анатомії зуба і змінити життя пацієнта на краще в короткі терміни. Також поява мікроскопа вивела лікування карієсу, видалення нервів, перепломбування кореневих каналів і протезування на новий рівень.

В яких випадках лікування дентальним мікроскопом ефективніше?

  • Діагностика. На мікрорівні можуть бути оцінені структура зуба, стан його каналів, встановлених пломб, якість прилягання встановлених вкладок і коронок. Всі ці моменти допомагають виявити осередки початкового розвитку карієсу або їх потенційні місця, а також зауважити передумови для розвитку захворювань. Також можуть бути виявлені тріщини емалі та дентину, не помічені раніше неозброєним оком.
  • Пломбування зубів. Фахівець може побачити тонку межу між зараженою каріозною порожниною і здоровою тканиною. Також під час пломбування за допомогою мікроскопа можливо оцінити, наскільки рівно пломба прилягає до здорової тканини і відшліфувати нерівності. «На око» не завжди вдається ідеально відполірувати даний «шов», що часто стає причиною появи вторинного карієсу.
  • Ендодонтія. За допомогою дентального мікроскопа чітко видно кореневі канали зуба – їх довжина, форма, структура, вхід в канал. Таким чином, стоматолог забезпечує ідеальне очищення каналу без перфорації кореня і здорових стінок каналу, а цемент наноситься гранично і герметично тільки на ділянку, яка потребує лікування.
  • Протезування. Завдяки стоматологічному мікроскопу препаровка зубів під вініри, вкладки, коронки стала більш точною, що дозволяє збільшити точність прилягання ортопедичної конструкції до натуральних тканин зуба. Це в свою чергу забезпечує якість виготовлення і довговічність.
Волкова Інна Олегівна
Волкова Інна Олегівна

Практикуючий лікар – стоматолог-терапевт, ендодонт. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Основна спеціалізація лікаря – лікування карієсу зубів і його ускладнень (ендодонтичне лікування – лікування каналів зубів). Інна Олегівна – регулярний учасник стоматологічних форумів і майстер-класів.

Коментарі закриті.

Сопутствующие услуги