Домашнє відбілювання: види, тривалість, ефективність

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
домашнє відбілювання: види, тривалість, ефективність
Зміст
  1. Чи безпечне відбілювання зубів?
  2. Що відбувається, якщо не дотримуватися інструкцій по відбілюванню?
  3. З якого віку можна вибілювати зуби?
  4. Яка різниця між домашнім і професійним відбілюванням?

Чи можна відбілити зуби без відвідувань стоматології? Так, і такий спосіб називається домашнім відбілюванням. Однак напрошуються багато питань: який спосіб підійде саме Вам, чи безпечно це, як часто можна це робити, яка різниця між домашнім або професійним відбілюванням? Давайте розберемося.

Чи безпечне відбілювання зубів?

Так, якщо використовувати дані засоби згідно з вказівками лікаря і інструкцій. Такий можливий побічний ефект, як чутливість зубів – тимчасове явище і проходить через добу після відбілювання за умови дотримання протоколу відбілювання.

Що відбувається, якщо не дотримуватися інструкцій по відбілюванню?

Відбілюючі агенти в ліцензованих продуктах мають певні процентні співвідношення інгредієнтів. Завдяки такому розподілу зазвичай у пацієнтів не виникає ніяких алергічних реакцій та інших побічних ефектів. Але якщо пацієнт перевищує вказане дозування, то можна пошкодити емаль і тим самим викликати довгострокові проблеми з зубами. Дана ситуація не вигадана – часто пацієнти перевищують дозу відбілюючих засобів, придбаних самостійно, оскільки відбілюючий ефект не проявляється так швидко і так ефективно, як їм це потрібно. Це свідчить про те, що конкретний відбілюючий засіб малоефективний для даного типу емалі пацієнта, значить йому необхідно офісне відбілювання у стоматолога. Ці деталі стають явними на консультації стоматолога, але якщо пацієнт бажає відбілити зуби самостійно, звичайно ж, ризики неефективності і побічних ефектів (наприклад, сухість у роті, підвищена чутливість зубів і ін.) мають місце.

З якого віку можна вибілювати зуби?

Навіть з щадним ефектом домашніх засобів відбілювання краще починати не раніше підліткового віку, тому що емаль все ще формується і хімічні речовини відбілюючого складу можуть вплинути на її структуру.

Яка різниця між домашнім і професійним відбілюванням?

Перша відмінность – це кількість використовуваного відбілюючого агента (перекису карбаміду): в домашніх засобах він становить 10% від усього розчину, а в професійних – 30%. Це означає, що відбілювання домашніми засобами займає в 3 рази більше часу, ніж відбілювання зубів в стоматологічній клініці (у стоматолога відбілювання на 2-5 відтінків можна зробити за один прийом).

Безліч пацієнтів ефективно відбілюють зуби в домашніх умовах. У стоматології СКАЙКЛІНІК консультації для нових пацієнтів – безкоштовні, тому Ви сміливо можете дізнатися більше про всі види відбілювання зубів.

Коментарі закриті.

Супутні послуги