Доглядаємо правильно за протезами

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
доглядаємо правильно за протезами
Зміст
  1. Як правильно доглядати за протезами?
  2. Правильно зберігаємо вставні конструкції

Те, наскільки довго можуть служити Вам імпланти, коронки або протези залежить не тільки выд якость матеріалів, але і від правильного догляду. До того ж, нехтування рекомендаціями по догляду за вставними конструкціями загрожує подразненням слизових оболонок порожнини рота.

Як правильно доглядати за протезами?

  1. Чистіть конструкцію окремою щіткою з пастою під час чищення зубів вранці і ввечері.
  2. Промийте протез проточною водою водою (нейлонові і акрилові конструкції зазвичай очищаються водою відразу).
  3. Помістіть конструкцію в стакан із спеціальним розчином для очищення протезів з дезодорує і дезинфікуючим ефектом (можна знайти в аптеці) 1 раз в тиждень. Таким чином Ви очистите конструкцію не тільки від їжі і слини, а й від фіксуючого крему.

Якщо дана процедура не принесла бажаного результату або Ви занадто часто пропускали щоденні процедури очищення, тоді Ви можете очистити конструкцію в стоматологічній клініці. Також пам’ятайте, що чистка протезів та інших вставних конструкцій вимагає перевірки і очищення кожні півроку точно так же, як і професійна гігієна зубів.

Правильно зберігаємо вставні конструкції

Багато хто з вас чув про практику зберігання протезів в склянці з водою. Конструкції, що виготовляються раніше дійсно вимагали зберігання протеза в склянці з водою, оскільки матеріал при впливі з повітрям починає тріскатися і вода допомагала зберігати його якості.

Сучасні протези виготовляються з нейлону або акрилу – ці матеріали досить зносостійкі і якісні. Ви можете зберігати їх у спеціальному контейнері. Дотримуйтесь рекомендацій Вашого стоматолога.

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Коментарі закриті.

Супутні послуги