Лікар стоматолог Особа Нестор Богданович

Лікар стоматолог ОСОБА НЕСТОР БОГДАНОВИЧ

Лікар – стоматолог-хірург, імплантолог. За більш ніж 4 роки безперервної практики в імплантації вдячні пацієнти глибоко поважають свого лікаря.
Нестор Богданович регулярно відвідує профільні конгреси і вносить все нові та нові методики в свою повсякденну практику, що дозволяє йому досягати прекрасних клінічних результатів.

Профіль: Хірург, Імплантолог
Досвід роботи: з 2016 року
Посилання лікаря

Роби те, що любиш і люби те, що робиш.

Відео з лікарем
Навчання
2018 рік
  • Семінар “Цінність часу в імплантології” (Novodent).
  • Лекція та практична частина “Моделювання м’яких тканин для збільшення об’єму кістки” (Up & Do).
  • Hands-on course “Easy and Predictable alveolar bone augmentation techniques (Ossbuilder & ESSET Kit)” (Research & Education Center Osstem Implant).
  • Hands-on course “Smile design and makeovers” (Belograd BG).
2019 рік
  • Теоретико-практичний курс “Імплантація All on X” (Dentline Study Club).
  • Теоретико-практичний курс “АббатMAN” (Global Dental Education).
  • The congress of Vienna School of Interdisciplinary Dentistry (UP & DO).
2020 рік
  • The course “The treatment of the atropic posterior maxilla” (Kyiv, Global Dental).
2021 рік
  • Курс “Основи мініінвазивних технік, розрізів і швів” (International Team for Implantology).

Відгуки

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів
Антон Савицкий
Почав лікуватися в цій клініці і дуже задоволений. Ціни не найдешевші, але обслуговування на найвищому рівні! Після безкоштовної консультації зіставили повний план лікування, сподобалось що кожен раз фотографують щелепи і ведуть аналіз моєї ситуації. Вже полікували шість зубів і чотири видалили. Так, справи в мене так собі в мої 28 рочків. І це тільки початок, планую продовжувати в цій клініці. Окрема подяка моєму хірургу Нестору Богдановичу!!!!! Професійний лікар, приємна людина, дуже відповідально відноситься до роботи. Також дякую, що дуже обережно і безболісно видаляв корені зуба, бо через запалення під ними анестезія працювала не повністю. Будемо співпрацювати, дякую, успіхів!!!
Лікуючі лікарі:
Особа Нестор Богданович
Юлия Янковская
Вирішила поставити брекет систему. Але щоб потім не було проблем, треба зробити все правильно. Для початку я пройшла чисту у пародонтолога Ксенії Сергіївни, і за одне мене навчили правильно робити щоденну гігієну порожнини рота. Потім був терапевт Лінда Ігорівна, котра дуже професійно і швидко вилікувала мені проблемні зуби. А також звичайно довелося зіткнувся з видаленням зубів мудрості, в цій справі довірилася хірурга Нестору Богдановичу. Ну і звичайно ортодонт Анна Сергіївна на фініші. Загалом однозначно рекомендую клініку .І чистота в самій стоматології на вишем рівні. Дякую за хорошу роботу і великий крок до красивої і здорової посмішки.
Лікуючі лікарі:
Особа Нестор Богданович
Мартинчук Анна Сергіївна
Гриценко Лінда Ігорівна
Усі відгуки
Запис на прийом

Виберіть зручний для Вас час і день прийому

Час