Дієта після відбілювання зубів: що можна, а що ні

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
дієта після відбілювання зубів: що можна, а що ні
Зміст
 1. Отже, спершу уникаємо барвників:
 2. Можна вживати:

Якщо створити діаграму всіх запитів на базі типової стоматологічної клініки, відбілювання займе цілих 40% серед інших процедур. Безсумнівно, відбілювання зубів – це важливо і красиво, але як зробити, щоб ще і на довго?

У процедурі відбілювання важливий не стільки сам процес, як вміння протримати специфічну дієту протягом 1-1,5 тижні. Таким чином білизна зубів закріпиться довше.

Отже, спершу уникаємо барвників:

что нельзя есть после отбеливания зубов

 1. Кава. Відмовтеся від кави, особливо розчинної, а якщо вже зовсім несила, то розбавляйте каву молоком в пропорції 60:40, а то і 70:30.
 2. Чай. На жаль, і чорний, і зелений чай забарвлюють емаль. Якщо від чаю відмовитися неможливо, чорний пийте холодним через трубочку, а зелений заварюйте не до кінця.
 3. Вино. Відмовтеся від червоного вина і віддайте перевагу білому або рожевому.
 4. Соуси. Пасти з томату і гірчиці протипоказані при відбілюванні. Можна вживати рисовий соус.
 5. Газована вода і соки. Навіть якщо напої безбарвні, їх кислотність продовжує руйнувати емаль. Завзятим любителям газованої води необхідно користуватися трубочкою після відбілювання.
 6. Кольорові «весняно-літні» продукти. Такі овочі, як буряк і ягоди, як чорниця, смородина, ожина є найбільш фарбуваючими продуктами. Варто виключити або обмежити їх вживання. Не забувайте користуватися спеціальним ополіскувачем після прийому таких продуктів.
 7. Карамельки і кольорові цукерки. Мало того, що фарбують, так ще й руйнують емаль за рахунок великої кількості цукру, що в них містяться. Те ж саме стосується морозива на основі нібито натуральних соків.

Можна вживати:

диета после отбеливания зубов: список продуктов

 1. Білі продукти. Це все кисломолочні вироби – молоко, йогурт, кефір, сирок.
 2. Прозорі продукти. Сюди відносяться нежирні м’ясні і рибні бульйони, каші, а також рослинна олія і сік лимона (в невеликих порціях при заправці страв).
 3. Безбарвні овочі. Сміливо вживайте огірки і капусту всіх видів.
 4. Борошняні вироби. Допускаються макарони, хліб, злаки без додавання соусів. Зауважте, така дієта дозволить не тільки зберегти білизну зубів після відбілювання, але і відчути себе краще, адже всі дозволені продукти корисні для здоров’я і швидко засвоюються.

Коментарі закриті.

Супутні послуги