Детектор карієсу CariVu: описання і переваги

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
детектор карієсу carivu: описання і переваги
Зміст
  1. CariVu: що це?
  2. Для чого потрібен детектор карієсу?

На ринку карієс детекторів, крім популярної моделі С-Hunter, є також і інші пропозиції, наприклад, детектор карієсу CariVu. Чи сильно він відрізняється від С-Hunter? Давайте подивимося.

CariVu: що це?

CariVu – це невеликий портативний детектор карієсу з запатентованою технологією виявлення каріозних пошкоджень на жувальних і міжзубних поверхнях. CariVu використовує інфрачервоне світло для «просвічування» проблемних зон – це забезпечує хорошу видимість навіть при слабкому денному або вечірньому освітленні, особливо, якщо це стосується уражень на контактних поверхнях.

Для чого потрібен детектор карієсу?

При профілактичному огляді у багатьох пацієнтів можуть бути виявлені тріщини, які непомітні неозброєним оком. Побачити такі тріщини або каріозне ураження можна або за допомогою стоматологічного мікроскопа, або за допомогою карієс детектора. Детектор також здатний локалізувати карієс на контактних поверхнях між зубами, часто виникає при неправильному прикусі і поганій гігієні, який можливо візуалізувати тільки за допомогою рентгена зубів.

Деякі тріщини і ураження вже видно за допомогою дзеркала або внутрішньоротової камери, але поки що відсутні будь-які больові відчуття або ознаки запалення. В такому випадку, важливо демонструвати пацієнтові стан ураженої ділянки за допомогою CariVu або С-Hunter – так він зможе оцінити масштаби ураження. Всі ці маніпуляції необхідні при роботі з пацієнтами, які відтягують лікування карієсу до останнього.

Детектор служить відмінним інструментом не тільки як окремий вид діагностики, але і як доповнюючий картину інструмент – разом з цифровою рентгенографією виявлення уражених областей стає досить простим, а значить, лікування буде більш ефективним і якісним.

На відміну від візуального огляду, перевірка детектором в рази ефективніше і швидше, і результати його роботи можуть бути продемонстровані на екрані, що вносить ясність у розуміння пацієнта.

Витратьте кілька додаткових хвилин під час огляду у стоматолога на перевірку Ваших зубів детектором карієсу CariVu, і переконайтеся, що це дійсно працює!

Коментарі закриті.

Супутні послуги