Чому стоматологія така дорога?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
чому стоматологія така дорога
Зміст
  1. Безперервне навчання
  2. Оснащення стоматології
  3. Використання сертифікованих матеріалів
  4. Оплата кваліфікованого персоналу
  5. Робота з кращими зуботехнічними лабораторіями

Сучасне лікування, в тому числі і стоматологічне, не може бути дешевим. Однак якісне лікування можливо отримати за доступні гроші, до чого щодня прагне команда СКАЙКЛІНІК.

Безперервне навчання

До того, як почати свою стоматологічну практику, майбутньому фахівцю необхідно отримати дороге навчання у вищому навчальному закладі, пройти 2-х річну інтернатуру і отримати вузьку спеціалізацію. Після 8 років навчання молодий лікар має щороку відвідувати платні стоматологічні курси, конференції, майстер-класи.

Оснащення стоматології

Устаткування для стоматологічної клініки обходиться в сотні тисяч доларів. Стоматологічні установки і компресора, цифровий рентген-апарат, стерилізаційне обладнання, стоматологічний мікроскоп – це далеко не повний список базової комплектації клініки.

Використання сертифікованих матеріалів

На жаль, неможливо використовувати найкращі матеріали при низькій вартості на стоматологічні послуги. Найчастіше саме собівартість матеріалів диктує ціноутворення на лікування. СКАЙКЛІНІК прагне зробити якість доступним кожному пацієнтові, саме тому ми пишаємося, що використовуємо топові матеріали і при цьому маємо доступні ціни на послуги і постійно діючу програму лояльності для наших пацієнтів.

Оплата кваліфікованого персоналу

Кваліфікований стоматологічний персонал – це дуже конкурентне середовище, в якій оплата співробітників складає вагому частину доходу клініки. СКАЙКЛІНІК гарантує якісне лікування своїх пацієнтів, тому у нас працюють тільки вузькі фахівці з достатнім досвідом роботи.

Робота з кращими зуботехнічними лабораторіями

Красиві і природні керамічні вкладки, керамічні коронки і вініри виготовляються в топових сертифікованих зуботехнічних лабораторіях Києва. В іншому ж випадку є ризик того, що ортопедичні конструкції будуть не настільки міцними і не забезпечать ефективний естетичний результат на роки вперед.

Висока якість послуг і сервіс – це щоденна праця всієї команди стоматологів і не тільки. Ми щасливі створювати красиві посмішки і отримувати щодня вдячні відгуки наших пацієнтів.

Бишук Богдан Михайлович
Бишук Богдан Михайлович

Медичний директор SKYCLINIC. Спеціаліст з медичного менеджменту. Практикуючий лікар-стоматолог, ортодонт з 15-ти річним стажем. Веде консультативний прийом пацієнтів з клінічними ситуаціями високого ступеня складності. Регулярний учасник профільних форумів і конгресів. В практиці робить основний акцент на комплексний підхід у вирішенні складних клінічних ситуацій і турботу про пацієнта, що гарантує отримання ідеального результату. Богдан Михайлович є ментором для Команди SKYCLINIC. Під його керівництвом проходила своє становлення ортодонт Анна Сергіївна.

Коментарі закриті.

Супутні послуги