Чистимо правильно бюгельні протези

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
чистимо правильно бюгельні протези
Зміст
  1. Особливості очищення бюгельних протезів

Пацієнти, які використовують знімні протези, часто скаржаться на те, що подібні конструкції важко чистити. Як наслідок, потрібно більше профілактичних оглядів, щоб очистити протез в кабінетних умовах, тому що його поломка або заміна коштуватимуть в рази дорожче.

Особливості очищення бюгельних протезів

В основному, всі рекомендації по догляду за протезами пацієнт отримує відразу після встановлення протеза в порожнині рота. Стоматологи-ортопеди також радять приходити на професійну чистку протеза і ясен кожні 6 місяці, тому що ідеально вичистити протез в домашніх умовах, так само, як і живі зуби, неможливо.

Бюгельні протези також накопичують на собі зубні відкладення, тому слід дотримуватися наступних рекомендацій:

  1. Не забувайте чистити протез окремою м’якою щіткою і неабразивною пастою два рази в день під час чищення своїх зубів.
  2. Перед зняттям протеза обов’язково прополощіть рот водою. Також необхідно полоскати рот після прийому їжі.
  3. Бюгельний протез має хорошу фіксацію, тому немає необхідності діставати його з рота на ніч.

Стоматологи-ортопеди рекомендують 1 раз на півроку приходити на огляд і корекцію протеза в стоматологічну клініку. Може знадобиться коригування фіксуючих елементів або базису бюгельного протеза.

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Коментарі закриті.

Супутні послуги