Чи варто міняти протези на імплантати?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
чи варто міняти протези на імплантати
Зміст
  1. Імплантація - це не боляче
  2. Післяопераційний стан
  3. Протипоказаннями до імплантації є:

Якщо Ви до сих пір не впевнені, чи змінювати знімні протези на імплантати, ця стаття для Вас.

Імплантат – це металева опора у вигляді штифта, що інтегрується в щелепну кістку. Коронка встановлюється на імплантат через 3-6 місяців після його імплантації.

У 98% випадків імплантат успішно приживляється за умови, що перед встановленням не було виявлено протипоказань. При гарному догляді і дотриманні рекомендацій стоматолога термін служби імплантатів досягає 25-ти років.

Імплантація – це не боляче

Перед установкою імплантатів застосовується місцева анестезія. З її допомогою можна безболісно встановити кілька імплантів. Відчуття, що виникають під час операції ті ж, що і підчас чистки або пломбування, однак, якщо пацієнт все одно напружений, можна використати седацію (медикаментозний сон). Седація також використовується при алергії, дентофобія, нервових розладах і при необхідності установки великої кількості імплантів за один раз.

Післяопераційний стан

имплантация: послеоперационное состояние

Хворобливі відчуття можуть з’явитися вже після операції. Це можуть бути локальні підниваючі незначні больові відчуття. Також проопероване місце може свербіти.

Має місце набряклість. Свого максимуму набряк досягає на 3-й день після операції. Наступні два тижні після операції рекомендується не водити машину, не займатися активною фізичною діяльністю, не курити і не вживати алкоголь, виключити солярій і баню.

Протипоказаннями до імплантації є:

  • наявність гострих інфекційних захворювань, а також захворювань порожнини рота на час установки імплантатів;
  • вагітність;
  • розсмоктування кісткової тканини;
  • вік пацієнтів, які не досягли 21-го року;
  • захворювання щитовидної залози, онкологічні та серцево-судинні захворювання;
  • цукровий діабет.

 

Запишіться на консультацію до хірурга-імплантолога в СКАЙКЛІНІК вже сьогодні та дізнайтеся більше про імплантацію в Вашому випадку.

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Коментарі закриті.

Супутні послуги