Чи потрібно мені ортодонтичне лікування?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
чи потрібно мені ортодонтичне лікування
Зміст
  1. Скупченість зубів
  2. Дистальний прикус
  3. Мезіальний прикус
  4. Відкритий прикус
  5. Перехрестний прикус

Замислюєтеся про те, поставити собі або дитині брекети? Це – перший важливий крок в усвідомленні свого здоров’я, адже своєчасна ортодонтична діагностика може виправити безліч проблем на початкових стадіях. Як визначити, що ортодонтичні апарати дійсно необхідні Вам і Вашій дитині?

Скупченість зубів

Скупченність зубів

Скупченість є найпоширенішою причиною для встановлення пластинки або брекетів в дитячому віці, тому що зуби розташовуються так близько по відношенню один до одного, що іншим немає місця для росту і вони ростуть в неправильному напрямку. Згодом тенденція скупченості погіршується, і чищення зубів щіткою і зубною ниткою стає виснажливим заняттям. Це, в свою чергу, провокує систематичне розвиток каріозних захворювань, неприємний запах з рота і запалення ясен.

Виправлення скупченості переміщує зуби в їх природну позицію, звільняючи місце іншим зубам і полегшуючи процедури індивідуальної гігієни.

Дистальний прикус

Дистальний прикусКоли прикус серйозно змістився, зазвичай це стає помітним: зуби або сильно випирають, або сильно западають всередину щелепи.

Дистальний прикус викликає такі проблеми, як висока травматичність передніх зубів, а також ускладнення і зниження ефективності таких конструкцій, як пломби, коронки і вініри, якщо вони були встановлені на передніх зубах нижньої чи верхньої щелепи.

 

Мезіальний прикус

Мезіальний прикусПри мезіальному прикусі все верхні передні зуби западають за нижні. Це говорить про непропорційний розвиток щелепи і викликає такі проблеми, як незбалансовані риси обличчя, труднощі в жуванні і кусанні, прискорена поява зморшок і другого підборіддя.

 

Відкритий прикус

Відкритий прикусПри відкритому прикусі передні зуби не торкаються з нижніми, створюючи невеликий простір на лінії зіткнення щелеп. Відкритий прикус, в основному, викликає такі проблеми, як труднощі при мови, кусанні і жуванні. Також це один з більш неестетичних видів прикусу.

 

Перехрестний прикус

Перехрестний прикус

Перехресний прикус – це таке змикання, при якому зуби нижньої щелепи перекривають зуби верхньої щелепи в бічних і частково передній ділянках. Даний вид прикусу провокує такі проблеми, як активне стирання емалі, ризик відколу або травми передніх зубів, ризик рецесії ясен, асиметрію щелепи, проблеми з реставрацією пошкоджених зубів.

Як визначити самостійно, чи немає у Вас ознак аномалій прикусу? Просто зімкніть свої щелепи і подивіться на їх лінію дотику – западання, випинання, наявність простору – все це ознаки неправильного прикусу. Хороша новина в тому, що це піддається лікуванню, тому запишіться на консультацію ортодонта у СКАЙКЛІНІК, щоб якомога швидше почати процес перетворення Вашої посмішки.

Бишук Богдан Михайлович
Бишук Богдан Михайлович

Медичний директор SKYCLINIC. Спеціаліст з медичного менеджменту. Практикуючий лікар-стоматолог, ортодонт з 15-ти річним стажем. Веде консультативний прийом пацієнтів з клінічними ситуаціями високого ступеня складності. Регулярний учасник профільних форумів і конгресів. В практиці робить основний акцент на комплексний підхід у вирішенні складних клінічних ситуацій і турботу про пацієнта, що гарантує отримання ідеального результату. Богдан Михайлович є ментором для Команди SKYCLINIC. Під його керівництвом проходила своє становлення ортодонт Анна Сергіївна.

Коментарі закриті.

Супутні послуги