Чи може протез виглядати натурально?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
чи може протез виглядати натурально
Зміст
  1. Коли зубні протези виглядають неприродньо?
  2. Як зробити протез більш природнім?

Пацієнти, які хочуть встановити зубний протез часто переживають, що він буде виглядати неприродньо. Звичайно ж, він не може виглядати так ідеально, як натуральні зуби або вініри, але все ж може виглядати цілком пристойно.

Коли зубні протези виглядають неприродньо?

Однозначно, будь-яка штучна конструкція виглядає ненатурально, коли вона занадто ідеальна – все зуби ідеально білі й рівні. У віці після 60-ти зберегти ідеальну білизну зубів може тільки людина без шкідливих звичок, з ідеальним станом здоров’я та індивідуальної гігієною. В іншому випадку супер-ідеальний протез дуже впадає в очі.

Така помилка має місце, коли стоматолог не враховує реальний стан і відтінок зубів пацієнта, а пацієнт не може оцінити майбутній результат на екрані монітора (це можливо за допомогою цифрового дизайну посмішки).

Як зробити протез більш природнім?

Правильна діагностика і моделювання зубного ряду. Як ми вже згадували вище, важливе значення в правильному моделюванні протеза має цифровий дизайн посмішки – зчитування положення зубів, визначення їх відтінку і моделювання майбутнього протезу в спеціальній програмі. В процесі моделювання можна побачити, як буде виглядати майбутній протез на зубах пацієнта.

Правильне взяття відбитків. Натуральні зуби мають свої нерівності форми і кольору, і саме так вони формують унікальну посмішку кожної людини. Відтворити натуральну форму зубів допомагають відбитки зубного ряду, які потім направляються в зуботехнічну лабораторію для відливання протеза. Також важливо узгодити колір і відтінок спільно з лікарем, проговорити всі свої побажання.

Якісні матеріали і перевірена зуботехнічна лабораторія. Якісні обробка і відливання моделі займають час, особливо якщо в процесі використовуються якісні матеріали, такі як акрил, кераміка, цирконій і ін. Якщо використовується акрил хорошої якості, то ясна протеза виглядають практично як натуральні ясна пацієнта.

Якщо Ви не впевнені в тому, наскільки природним вийде майбутній протез, попросіть свого стоматолога-ортопеда продемонструвати приклади виконаних робіт. Уже на цьому етапі, Ви, як знавець своєї усмішки, зможете визначити, наскільки натурально буде виглядати новий штучний ряд ще до його перетворення.

Логвинюк Микита Ігорович
Логвинюк Микита Ігорович

Лікар – стоматолог-ортопед. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Головним напрямком в праці лікаря є відновлення зубів керамічними і цирконієвими реставраціями, такими як вініри, вкладки і коронки. Також окреме місце в практиці займає відновлення зубів цирконієвими коронками на імплантатах.

Коментарі закриті.

Супутні послуги