Часті головні болі? Перевірте прикус

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
часті головні болі? перевірте прикус
Зміст
  1. Патології прикусу
  2. Розслабтеся - у Вас зміщений прикус!

Чи часто Ви відчуваєте головний біль, біль в спині, проблеми із зором, дзвін у вухах? Дані симптоми не завжди можуть бути причиною зміни тиску, втоми або багатогодинної роботи. Такі відчуття можуть бути причиною зміни прикусу.

Виправлення і вивчення прикусу – це завдання функціональної (нейром’язової) стоматології. Даною наукою вже встановлено близько 50-ти подібних порушень, тому при діагностиці зубних захворювань в клініках часто користуються консультацією остеопатії і нейрохірургів.

Патології прикусу

искривление шейного отдела и смещение прикуса

Патологією прикусу прийнято називати невідповідність положення верхньої і нижньої щелепи. Така невідповідність веде до перенапруження м’язів щелепно-лицьового відділу і неприємних відчуттів в скронево-нижньощелепного суглоба, тому що м’язи постійно повинні підтримувати випираючу (западаючу) щелепу. Така напруга стимулює поворот шийного хребця, через що багато пацієнтів відзначають відчуття оніміння пальців на руках, появу головного болю і навіть розвиток остеохондрозу.

На жаль, багато стоматологыв вдаються до вирівнювання зубів без урахування стану прикусу, що покращує естетичний ефект, але не вирішує на 100% проблему напруження м’язів і положення щелеп. Тому нейром’язова стоматологія вдається до вивчення роботи м’язів перед тим, як ставити брекети або робити косметичні операції.

 

 

Розслабтеся – у Вас зміщений прикус!

массаж мышц височно-нижнечелюстного сустава
Основним методом виправлення прикусу в нейром’язовій стоматології є електронейростімуляція – спосіб розслаблення м’язів і запису нової м’язової пам’яті, яка буде сприяти своєчасному розслабленню м’язового апарату, тому що стара м’язова пам’ять навіть у моменти розслаблення буде посилати імпульси на «підтримування» щелепи. Система вправ допоможе розслабити напружені м’язи і відновити їх довжину в розслабленому стані, таким чином стимулюючи повернення щелепи на своє місце.

Бишук Богдан Михайлович
Бишук Богдан Михайлович

Медичний директор SKYCLINIC. Спеціаліст з медичного менеджменту. Практикуючий лікар-стоматолог, ортодонт з 15-ти річним стажем. Веде консультативний прийом пацієнтів з клінічними ситуаціями високого ступеня складності. Регулярний учасник профільних форумів і конгресів. В практиці робить основний акцент на комплексний підхід у вирішенні складних клінічних ситуацій і турботу про пацієнта, що гарантує отримання ідеального результату. Богдан Михайлович є ментором для Команди SKYCLINIC. Під його керівництвом проходила своє становлення ортодонт Анна Сергіївна.

Коментарі закриті.

Супутні послуги