CAD/CAM в стоматології: опис і переваги

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
cad/cam в стоматології: опис і переваги
Зміст
  1. CAD/CAM в стоматології: як це працює?
  2. Переваги використання CAD/CAM в стоматології

Чи використовується у Вашій клініці CAD/CAM технологія? В останнє десятиліття така технологія стала дуже затребуваною не тільки в стоматології, а й у всіх інших сферах медицини. І це має сенс.

CAD/CAM в стоматології: як це працює?

Абревіатурою CAD/CAM позначаються програми і обладнання, які використовуються для цифрового проектування стоматологічних конструкцій і їх деталей. Дані програми допомагають не тільки спроектувати продукт, але і управляти всіма виробничими процесами аж до готового виробу.

CAD/CAM використовується в протезуванні, а саме при проектуванні і виготовленні коронок, вінірів, вкладок і накладок для реставрації зубів.

Переваги використання CAD/CAM в стоматології

Впізнаваність. І це не тільки впізнаваність на стоматологічному ринку, але і впізнаваність серед пацієнтів – вони з більшим розумінням ставляться до цифрових технологій, наприклад, стоматологічного мікроскопу, цифровим відбиткам зубів, цифровим дентальним фотокамерам. Це означає більш високу ефективність лікування і співпраці зі стоматологом.

Оперативність та ефективність. Завдяки якісній цифровій діагностиці та проектуванню, безліч стоматологічних процедур стали виконуватися швидше і якісніше. Це особливо помітно при реставрації зубів, оскільки ризик неправильного розрахунку положення або форми коронки/вкладки/накладки зводиться до нуля. Тривимірні моделі цифрових конструкцій завжди зберігаються в клініці і можуть бути відтворені у будь-який момент.

Передбачуваність. При цифровому проектуванні будь-якого продукту впевненість в якісному результаті практично 100% -ва. Тут немає місця неточності, підступу, побічних ефектів. При мануальному формуванні протезнихконструкцій можливі крихітні прорахунки і така робота також може тривати довше.

Зручність. Багато пацієнтів, які зазнали на собі переваги використання технологій CAD/CAM відзначають істотну економію часу – їм не потрібно їздити два рази в клініку, щоб відреставрувати що-небудь, зняти відбитки зубів, переконатися в діагностичних показаннях або аналізах.

Імідж і сучасність. Однозначно, стоматологічні клініки, що володіють CAD/CAM технологіями, відрізняються якістю лікування, зайнятістю і репутацією. Уміння використовувати таке обладнання і програмне забезпечення повинно бути підтверджено або самими постачальниками обладнання, або спеціальними центрами з навчання стоматологічного персоналу. Якщо клініка володіє всією необхідною документацією, і Ви чуєте про неї позитивні відгуки, скоріше за все, вона варта Вашої уваги.

Бишук Богдан Михайлович
Бишук Богдан Михайлович

Медичний директор SKYCLINIC. Спеціаліст з медичного менеджменту. Практикуючий лікар-стоматолог, ортодонт з 17-ти річним стажем. Веде консультативний прийом пацієнтів з клінічними ситуаціями високого ступеня складності. Регулярний учасник профільних форумів і конгресів. В практиці робить основний акцент на комплексний підхід у вирішенні складних клінічних ситуацій і турботу про пацієнта, що гарантує отримання ідеального результату. Богдан Михайлович є ментором для Команди SKYCLINIC. Під його керівництвом проходила своє становлення ортодонт Анна Сергіївна.

Коментарі закриті.

Супутні послуги