Брекети Damon: види, факти, особливості

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
брекети damon: види, факти, особливості
Зміст
  1. Цікаві факти про брекети Damon:
  2. Damon Clear
  3. Damon 3MX
  4. Damon Q

Вибір брекетів на сьогоднішній день дуже широкий: метал, кераміка, сапфір, з дугами і без, лінгвальні, індивідуальні та стандартні. Якщо Ви хочете обрати брекети, які не поступаються за якістю і ефективностю, але більш щадні, самолігуючі брекети Damon – саме, то що Вам потрібно.

Цікаві факти про брекети Damon:

  • Дану модель розробив американський ортодонт Дуайт Деймон, на чию честь, власне, і були названі брекети. Він і по сьогоднішній день продовжує удосконалювати модельний ряд Damon.
  • Дуайт зауважив, що якщо встановити засувку особливої ​​конструкції, яка зменшить тиск на весь зубний ряд, але при цьому не стане менш ефективною, то пацієнти відчувають себе краще.
  • Перші вирівнювання він помітив уже на 4-му місяці носіння брекетів, в той час, як інші брекети, які надають більш сильний тиск, давали результати тільки на 6-й.
  • Засувку він назвав SpinTek і даний винахід дозволило йому коригувати положення брекет-системи і навіть тиск на окремі зуби всього за пару хвилин.
  • Удосконалення моделі полегшило рутинну процедуру очищення зубів і брекетів, що, в свою чергу, знизило ризик розвитку карієсу.

Damon Clear

Дана модель являє собою прозорі сапфірові брекети, таким чином, обіцяна ефективність підкріплюється ще й максимально естетичним ефектом.

брекеты Damon Clear

Damon 3MX

Дана модель характеризується особливо міцними металевими брекетами з індивідуальними засувками, на які при необхідності можна встановити додаткові мікрокрючки. Брекети добре підходять для вирівнювання складних аномалій.

брекеты Damon 3MX

Damon Q

Дана модель характеризується міцними металевими брекетами меншого розміру і більш компактними замочками. Ортодонти по всьому світу відзначають, що дана модель, в порівнянні з Damon 3MX, скорочує термін ортодонтичного лікування на 25% без зниження ефективності.

брекеты Damon Q

 

Якщо Ви не впевнені, який вид Damon Вам точно підходить, запишіться на консультацію до ортодонта в СКАЙКЛІНІК. Ми володіємо достатньою кількістю інформації, прикладів і досвіду, щоб розсіяти будь-які Ваші сумніви!

Мартинчук Анна Сергіївна
Мартинчук Анна Сергіївна

Практикуючий лікар-ортодонт зі стажем більше 9 років. Анна Сергіївна є активним учасником багатьох ортодонтичних спільнот, регулярно відвідує профільні конгреси та майстер-класи. Успішно проводить ортодонтичне лікування всіх вікових груп пацієнтів. У своїй практиці віддає перевагу найбільш результативним методам лікування, зокрема індивідуальним пластинкам, елайнерам і самолігуючим брекетам.

Коментарі закриті.

Супутні послуги