Braun Еlectric vs Philips Sonicare: яку електричну щітку вибрати?

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
braun еlectric vs philips sonicare: яку електричну щітку вибрати
Зміст
  1. Braun (Oral-B) Еlectric
  2. Philips Sonicare

Замислюєтеся над покупкою електричної зубної щітки? Це непоганий вибір – безліч досліджень підтверджують, що електрична зубна щітка здійснює більш ефективну чистку зубів, ніж традиційна. Залишається питання: яку вибрати? Дізнайтеся з цієї статті про переваги найпопулярніших тестованих моделей.

Braun (Oral-B) Еlectric

Braun Еlectric – це традиційний тип електричної щітки з круглою головкою. Ця щітка відмінно підходить тим, у кого труднощі з правильною технікою чистки – кругла головка сама робить всю роботу, забезпечуючи до 7600 обертів на хвилину, що не зрівняється з якістю мануальної чистки. Зуби при цьому очищаються з усіх боків.

Щітка оснащена таймером для більш ефективного очищення зубів (2 хвилини). Є серії, що виготовляються з механізмами ультразвукових коливань, які, за словами виробників, більш ефективно справляються з нальотом і бактеріями.

Philips Sonicare

Philips Sonicare більше нагадує звичайну щітку, оскільки її головка прямокутна, а не кругла. Також використання Sonicare вимагає трохи більше зусиль, оскільки вона вимагає руху пензлем з боку в бік для отримання кращого ефекту чистки.

З переваг даної моделі виділяють 3 швидкості та 3 види чистки, додаткові насадки для кращого полірування емалі, для дбайливого чищення ясен і для зняття нальоту. У деяких моделях також присутні такі функції, як кнопка регулювання тиску головки і нагадування про заміну головки (кожні 3 місяці, як і у випадку зі звичайною щіткою), що дуже зручно для зайнятих пацієнтів.

Пацієнти із захворюваннями ясен відзначають, що моделі Philips Sonicare більш дбайливо і ефективно очищають, а також масажують ясна, ніж моделі Braun Еlectric.

Перш, ніж придбати електричну або звукову щітку, відвідайте Вашого стоматолога для консультації і підбору найкращого варіанту щітки у Вашому конкретному випадку.

Миронюк Вероніка Вікторівна
Миронюк Вероніка Вікторівна

Лікар – стоматолог-пародонтолог, пародонтальний хірург зі стажем роботи понад 7 років. Розуміючи важливість здоров’я тканин пародонта (ясен і кістки), Вероніка Вікторівна визначила для себе повне занурення в пародонтологію, включаючи і хірургічну її частину. Щорічно доктор відвідує провідні профільні симпозіуми і майстер-класи, що дозволяє їй бути завжди на гребені своєї галузі.

Коментарі закриті.

Супутні послуги