Білизна зубів: не переборщити, але покращити

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
білизна зубів: не переборщити, але покращити
Зміст
  1. Палітра білизни зубів
  2. Процес підбору кольору

Та білосніжність зубів, яку ми звикли бачити з екрану телевізора і білбордів насправді не існує в природі. Ми можемо бути близькі до такої білизні, вживаючи здорову і різноманітну їжу, роблячи постійне ополіскування і не нехтуючи походами до стоматолога, але ідеально білі зуби можливі тільки за допомогою відбілювання або вінірів.

Палітра білизни зубів

Природна білизна зубів коливається від прозоро-білої до молочної. Звичайно ж, з часом емаль забарвлюється. Надалі її білизна залежить від:

– ступеня її стертості;
– насиченості кольору дентину (жовтувато-коричневий), який є наступним шаром зубної тканини після емалі;
– віку, оскільки з часом емаль згладжується і, відповідно, просвічується дентин;
– рівномірності білизни зубів (буває, що корінь зуба може бути темніше, ніж край або різці світліше, ніж ікла).

Процес підбору кольору

подбор естественного цвета зубов пациенту в СкайКлиник

Деякі дослідження показали, що на білизну зубів впливає генетична схильність, наприклад, у слов’ян та іранців колір емалі може варіюватися в межах від червоно-коричневого до червоно-жовтого, в той час, як колір емалі у афроамериканців здається таким білим через контраст з кольором шкіри. У деяких національностей колір може варіюватися від жовтого до сірого, і сіра емаль практично не піддається відбілюванню на відміну від інших відтінків.

При підборі кольору накладок, пломб або для професійного відбілювання стоматолог завжди намагається вибрати відтінок на 1-2 тони світліше натурального кольору емалі, тому що саме натуральний відтінок підходить кольору обличчя, волосся, губ, очей.

Підбір кольору здійснюється в денний час доби при природному світлі, таким чином можливо найбільш точно визначити природність майбутньої посмішки. До особливих вимог також відноситься відсутність помади на губах у пацієнток.

 

Коментарі закриті.

Супутні послуги