7 переваг фотополімерної пломби

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
7 переваг фотополімерної пломби
Зміст
  1. Які переваги використання фотополімера в стоматології?
  2. Мінімальна підготовка зубів
  3. Швидка установка
  4. Багата палітра відтінків
  5. Може використовуватися і для молочних зубів
  6. Доступна ціна
  7. Відсутність побічних ефектів і алергічних реакцій
  8. Щільність і міцність матеріалу

Якщо Ви страждаєте від карієсу або недавно травмували поверхню зуба, то напевно лікуючий стоматолог порекомендує встановити пломбу. Фотополімерна (композитна) пломба – це універсальний стоматологічний матеріал, активно використовується як в лікуванні карієсу, так і в реставрації зубів. В останні десятиліття фотополімер став більш популярним, ніж інші пломбувальні матеріали не стільки за рівнем якості, як по спектру своєї універсальності.

Які переваги використання фотополімера в стоматології?

Мінімальна підготовка зубів

Керамічні коронки, вініри і люмініри вимагають попереднього обточування поверхні зуба для своєї установки. Фотополімерна пломба може встановлюватися навіть на нерівних і сколених поверхнях за рахунок своєї здатності прилипати.

Швидка установка

Коронки, вініри і люмініри вимагають неодноразового відвідування, оскільки для їх виготовлення необхідні цифрова діагностика, заміри, виготовлення в лабораторії і примірка конструкції. Фотополімерні реставрації встановлюються прямо в стоматологічному кабінеті в одне відвідування.

Багата палітра відтінків

Існує помилкова думка про однакову білизну зубів всього зубного ряду, але насправді навіть один зуб може відрізнятися по відтінку, починаючи з ріжучого края і закінчуючи приясеневою ділянкою. У фотополімера є своя лінійка квітів, які стоматолог підбирає під час пломбування. Таким чином, майбутній «новий» зуб буде виглядати натурально не тільки сам по собі, а й поряд зі своїми сусідами.

Може використовуватися і для молочних зубів

До речі, пломбування молочних зубів в стоматологічній практиці – досить часте явище через більшу травматичність і часту появу карієсу у дітей. Оскільки раннє видалення зубів призводить до патологій прикусу і впливає на весь організм, своєчасне лікування карієсу є обов’язковим і в багатьох випадках фотополімерний матеріал є ідеальним варіантом для пломбування зубів.

Доступна ціна

Фотополімерна пломба є одним з найдоступніших матеріалів в лікуванні зубів. З огляду на швидкість установки і тривалість її служби (від 3-х до 10-ти років за умов правильної гігієни ротової порожнини) – це ідеальний спосіб лікування та реставрації, доступний кожному пацієнту в будь-якому віці.

Відсутність побічних ефектів і алергічних реакцій

Фотополімер ідеально прилягає до емалі і дентину, і жодним чином не впливає на внутрішню структуру зуба. Те ж саме стосується і молочних зубів. Клієнти також відзначають, що при торканні пломби або реставрації язиком або пальцями вони не відчувають різниці між пломбою і емаллю.

Щільність і міцність матеріалу

Після затвердіння фотополімерний матеріал стає ідеальною жувальної поверхнею для будь-якого виду їжі, тому пацієнти спокійно можуть вживати тверді овочі, фрукти, горіхи, солодощі тощо Приймати їжу можна вже через годину після встановлення пломби.

Коментарі закриті.

Супутні послуги