6 ознак, що Ви вибрали кращого стоматолога для своєї дитини

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
6 ознак, що ви вибрали кращого стоматолога для своєї дитини
Зміст
  1. Як вибрати кращу стоматологію і стоматолога для моєї дитини?
  2. Зручна локація
  3. Можливість гнучкого планування
  4. Не тільки стоматолог, але і педагог
  5. Веселий і позитивний дизайн клініки
  6. Зрозуміла для дитини демонстрація роботи стоматолога
  7. Домашні завдання по індивідуальній гігієні

Знайти хорошого дитячого стоматолога іноді буває складніше, ніж вибрати стоматолога для самого себе. Як визначити, що саме цей стоматолог найкращим чином подбає про здоров’я Вашої дитини? За якими критеріями визначити, що саме в цій клініці стоматологи відповідають всім необхідним вимогам? Читайте далі.

Як вибрати кращу стоматологію і стоматолога для моєї дитини?

Оцініть ці шість критеріїв, які допоможуть Вам порівняти різні стоматологічні клініки і методи за лічені хвилини.

Зручна локація

Безліч стоматологічних оглядів проходять найкращим чином, якщо діти відпочили. Напевно, вони будуть раді прогулянці по дорозі в клініку, якщо це займе не більше 20-ти хвилин, тому локація клініки так важлива для дітей і їх батьків.

Можливість гнучкого планування

Можливість відвідування клініки до/після роботи та у вихідні дні є великим плюсом для батьків. Не менш важливим аспектом є наявність всіх видів фахівців на території однієї клініки, тобто батькам не потрібно буде їздити до різних лікарів і робити рентгени в інших точках міста.

Не тільки стоматолог, але і педагог

Найкращий стоматолог для дитини – це дбайливий, доброзичливий, уважний фахівець. Важливим аспектом в роботі з дітьми є також і любов до своєї роботи і зазвичай це відразу видно. У хороших клініках діти практично «виростають» і потім приводять до стоматолога вже своїх дітей. Така практика зазвичай дуже піднімає рівень довіри у інших дітей, коли вони бачать, як спокійно відносяться до оглядів і лікуванню цілі сім’ї.

Веселий і позитивний дизайн клініки

Всі ми знаємо, що відвідування стоматологічного кабінету може бути хвилюючим для дітей, особливо в перший раз, тому зазвичай дизайн стін і кабінетів в дитячій стоматології дуже веселий і інтерактивний, наприклад, на екрані очікування можна дивитися мультики, а в залі очікування гратися іграшками, малювати, дивитися і читати книги і т.п. Стіни стоматологічних кабінетів можуть бути розмальовані різними персонажами з популярних мультиків, костюм стоматолога може мати принти тварин, природи або супергероїв, інструменти можуть бути різнокольоровими.

Зрозуміла для дитини демонстрація роботи стоматолога

Приходячи до лікаря, дитина не зовсім розуміє причини візиту, ризики захворювань, він навіть не розуміє, як ці захворювання виникають. Завданням стоматолога – пояснити дитині мета візиту «дитячою мовою», наприклад, багато лікарів вважають за краще більше показувати, ніж розповідати: беруть щелепи і фарбують їх зуби в чорний, демонструючи таким чином, як карієс впливає на молочну емаль; демонструють роботу інструментів на інших пробних щелепах; пояснюють суть гігієни за допомогою картинок або мультиків. Часто стоматологи також використовують системи винагороди за те, що дитина зрозуміла матеріал і вдало застосувала його на практиці.

Домашні завдання по індивідуальній гігієні

Ще однією відмінною особливістю хорошою дитячої стоматології є підтримка індивідуальної гігієни рота у дітей за допомогою домашніх завдань, наприклад, стоматолог дасть дитині завдання заповнювати спеціальний барвистий бланк здоров’я зубів, де він буде відзначати кількість і тривалість чисток, самостійний огляд ротової порожнини, кількість солодощів і т.п. По приходу в клініку лікар разом з дитиною оцінить виконану «роботу» і дасть йому якийсь приз або нове завдання. Інтенсивність домашніх завдань залежить виключно від лікуючого лікаря, але вони також можуть бути ініційовані і батьками спільно зі стоматологом.

Сподіваємося, дані поради допоможуть знайти кращого фахівця для Вашої дитини!

Волкова Інна Олегівна
Волкова Інна Олегівна

Практикуючий лікар – стоматолог-терапевт, ендодонт. Стаж роботи за основним фахом становить понад 7 років. Основна спеціалізація лікаря – лікування карієсу зубів і його ускладнень (ендодонтичне лікування – лікування каналів зубів). Інна Олегівна – регулярний учасник стоматологічних форумів і майстер-класів.

Коментарі закриті.

Супутні послуги