4 цікавих факта про користь усмішки і сміху

Інформація в даній статті надана в пізнавальних цілях і не може бути використана для самодіагностики, самостійного лікування і не замінює консультації лікаря.
4 цікавих факта про користь усмішки і сміху
Зміст
  1. Хибна усмішка - це інструмент зміни настрою
  2. Веселий - значить позитивний
  3. Усмішка робить нас більш продуктивними
  4. Сміятися - це здорово. У буквальному сенсі

Всім відомо, що красива усмішка – це результат здорових зубів і гарного самопочуття. А чи замислювалися Ви про те, як якість Вашої усмішки впливає на Вас? Ознайомтеся з цими 5-ма фактами про усмішку і сміх.

Хибна усмішка – це інструмент зміни настрою

Коли Ви в хорошому настрої, дуже просто посміхнутися або засміятися; в поганому настрою останнє, про що Ви думаєте – це усмішка і сміх. Однак, у мозку є одна цікава особливість: якщо Ви свідомо посміхнетеся або засмієтеся без причини, активізується вироблення ендорфіну – гормону, що відповідає за радість і насолоду. Сміх дає ще більш сильний ефект – він стимулює кровообіг і допомагає вашим м’язам розслабитися, правда фізичні переваги сміху проявляються лише протягом 45 хвилин після його закінчення.

Не вірите? Спробуйте усміхнутися або посміятися над своїм або чужим спогадом саме в момент печалі або розладу, і Ви побачите результат. Деякі люди, до речі, використовують цю стратегію, як інструмент управління своїми емоціями.

Веселий – значить позитивний

Чи помічали Ви, що той, хто багато усміхається або сміється, зазвичай більше оточений людьми і друзями? Це своєрідний сигнал для інших, що Ви – хороша людина, що з Вами приємно бути поруч. Чим більше Ви залучені і взаємодієте з позитивними людьми, тим вище шанси Вашого особистого позитиву і постійної усмішки.

Усмішка робить нас більш продуктивними

Наша продуктивність, звичайно ж, багато в чому залежить від місця роботи, особистого життя, стану здоров’я. Що, якщо змінити концепт і уявити, що незалежно від зовнішніх обставин ми можемо управляти своєю продуктивністю? Оскільки усмішка і сміх викликають в мозку стан задоволення і щастя, це дозволяють нам бути в два рази більше продуктивними. Спробуйте посміхатися кожен день, роблячи рутинну роботу і Ви помітите, що стає легше зосередитися на поставленому завданні. Це особливо актуально, якщо Ви проходите складний період в житті і Вам потрібні завзятість і терпіння.

Сміятися – це здорово. У буквальному сенсі

Сміх впливає на роботу м’язів живота і обличчя. Це стимулює, в свою чергу, кровообіг, що запобігає ризику серцевих захворювань і накопичення холестерину в судинах. Доведено, що активний сміх також впливає на кров’яний тиск і стабілізує його на цілу добу.

Витратьте трохи свого часу, щоб відчувати себе добре з допомогою стоматологів – професіоналів – посміхайтеся!

Гриценко Лінда Ігорівна
Гриценко Лінда Ігорівна

Лікар – стоматолог-терапевт, ортодонт. Ось вже понад 4-х років Лінда Ігорівна справляється з найскладнішими клінічними ситуаціями при лікуванні карієсу та його ускладнень. Також успішно веде ортодонтичний прийом. Займається вирівнюванням зубів як у дорослих, так і виправленням прикусу у дітей.

Коментарі закриті.

Супутні послуги